Skocz do zawartości

Dobra odziez za rozsadna cenie-doradzcie


Rekomendowane odpowiedzi

Lub ciuchy Metro i Kask Nitro :) Możesz podjechać na Goraszewską do ASO Suzuki, tam w głębi mają Sklep i czasami fajne ceny, ostatnio mieli kurtki HELDa po bardzo niskich cenach 8) Poza tym na necie zobacz, ja wszystko kupiłem w Internecie, polecam www.motosprzęt.pl no i inne sklepiki ;) Sprawdż też www.modeka.pl. Co do bielizny to polecam.................... oj sorki, zagalopowałem sie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co mam doswiadczenie znikome, bo tylko takie, jakie zdobylam na kursie. Co do sumy to uwazam , ze na takich rzeczach nie warto oszczedzac, ale jesli moge wybrac miedzy produktami o porownywalnej jakosci, a zroznicowanej cenie to wg reklamty Dosi, po co przeplacac :).

 

[ Dopisane: 28-09-2005, 10:16 ]

Co do bielizny, to wiadomo-cieple majty do kolan , bo zima sie zbliza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, zacznij od konca: sprawdz strony producentow. popatrz co ci sie podoba a potem pytaj ich gdzie maja swoich przedstawicieli.

u mnie to wygladalo tak ze ogladaja w necie postawilem na Modeke, skontaktowalem sie z nimi i zaproponowali mi jakies punkty (Boldor n/p), ale akurat za pare dni byli w Wawie na targach to kupilem u nich bezposrednio. Podobno taniej nie mogli miec niz u dilerow bo tamci plakali. ale dostalem impregnat jako bonus ;).

jak cie stac to zajrzyj do modeki, heine gericke, alpinastars itd

 

a co do stringow... to nie wiem. najlepije oceniam jednak organoleptycznie czyli na cialku :)

polecam sie goraca

 

ach ta moje wysublimowane poczucie estetyki.... ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MODEKA bardzo dobra, polecam, mam kurtkę, jest super. Możesz do nich uderzyć bo zajmują sie tez sprzedażą na wysyłkę, a u Producenta najtaniej, tak jak Irish napisał 8) Co do Stringów do najlepsze są "paseczki" ale to trzeba na ciałku oglądać 8) Ja sie nie polecam bo mnie żona za*ebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie polecam

nie ma zony ani innego ciala obcego :mrgreen:

 

kupilem spodnie i kurtke rookie (nie wiem czy dobrze napisalem) w sumie za 1 tys zl.

sa ssuper

aczkolwiek... w gorace lato jest goraco w nich

wczoraj jezdzilem w nocy, bez podpinki i jest idealnie

a wiec to ciuszki na nasz normalna pogode ale na goraco to tak srednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja też mam tą kutke, jak były upały to pływałem, chyba spróbuje jakieś dwa zamki wszyć żeby można było otwierać i żeby wiało troszke do środka, szkoda że tego nie ma bo tak jest extra a i cena powala :-D Ale w końcu jak jest gorąco to śmigam w cienkiej skórce i jest ok 8) No a wczoraj wieczorem było idealnie, też śmigałem, po prostu super :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam kompleci Rocky z Modeki i tez sobie chwale. Praktycznie w kazda pogode ciepelko, czasem jak juz temp. jest ponizej 7 stopni to musze jezdzic obowiazkowo w polarze pod kurtka, ale tak to mozna nawet w samej podkoszulce (oczywiscie wtedy kurtka z podpinka). Smiganie w okolicach 0 stoni to zaden problem.

Co do spodni sa OK, ale z wlasnego doswiadczenia juz wiem ze srednio nadaja sie na czoperka itp. Popostu usztywnienia w kolanach sa na tyle sztywne ze nogawki ida strasznie do gory. O ile na jakims turystyku jest OK to na czoperku srednio juz sie ukladaja. No ale, motorek zmienie a ciuchy zostana... :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cialo Obce" - hmmmm, nie ma to jak "trafne" porownanie :)

 

inni nazywaja to "simlok" ;)

 

[ Dopisane: 28-09-2005, 12:44 ]

Gdzie mam suwaki, kieszenie mam, no nie mów że są a ja debil nie zauważyłem :-D  Kurde, musze sprawdzić dokładnie :roll:

 

lepiej sprawdz

ale bym sie usmial ze sie pociles cale lato ;)

z przodu masz w okolicy piersi i z tylu tez na tej samej wysokosci

mogles nie zauwazyc po schowane sa w szwach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...