Skocz do zawartości

Triumph - lider w sześćsetkach?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pojawiły się newsy o nowym Triumphie Daytona 675 Triple, maszyna podobno (wg. Anglików) bije na głowę sześćsetki hondy i yamahy. Fakt - ma większą pojemnosć, ale po pierwsze dotąd nie było mowy, żeby "niejaponia" tak wymiatała w 600, a poza tym Triumph ma tylko 3 cylindry, więc może wystartuje w SSP (jak uda się przeforsować inny limi pojemności dla trójek).

Triumph rządzi ... ;)

http://kwacky.blogspot.com/uploaded_images...d675-766455.jpg

 

http://kwacky.blogspot.com/uploaded_images.../p23-776463.jpg

 

Pozdr

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedostatnim nr. Swiata Motocykli porownywano Triumpha i Kawasaki- i moge zagwarantowac Wam, ze Triumph na razie to nie rzadzi - i jeszcze chyba dlugo nie bedzie...no chyba ze w cenie co tez jest calkiem istotne...

To poprostu cos ciekawego-cos czego w Polsce za duzo nie ma i dlatego wzbudza sympatie-takie jest moje zdanie. NIE zarzucam Triumphowi zadnych konkretnych wad, ani go nie krytykuje-coby sie na mnie brac ujezdzaczy angielskiego sprzeta nie obrazila-ale mowie tylko, ze jest w tyle za laskami z Japoni...

A co do wygladu 675 Triple-to nawet mi sie podoba...

pzdRR!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i nie bedzie rzadzic, ale jezeli dorowna jakoscia japonskim konkurentom, to bedzie to motocykl, ktorego kupno mozna rozwazyc.

W SM bylo porownanie nowego modelu kawy i archaicznego juz triumpha, dlatego taka przepasc. Teraz zostaje tylko czekanie, az bedzie oficjalna prezentacja, bo to, ze bedzie ladny i bedzie miec trzy gary jest wiadome juz od roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bike_majster

HMMMMM faktycznie troche jak kawa, (zx6r) , poza tym to coś wyglada jak niezły kwas- to jest moje zdanie. Być może ten Triumph wypełni braki w kawasaczkach w moim podlondyńkism mieście w którym teraz przyszło mi mieszkać. Nie wiem czemu ale Kawek jest tutak jak na lekarstwo, ewentualnie zdarzają sie jakieś Zx12-r z jakimis starszymi panami u sterów ale to wyjątek. Leaderuje Honda i suzuczka, a czemu tak jest??? hmmm na tą zagadkę wciąż nie znam odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Śm testowana była Daytona 650 - rzeczywiście trochę archaiczna, ale jak zgodnie przyznają tresterzy (ŚM, Motocykl, Motorrad, ...) - podwozie ma lepsze od japońców.

W nowym moto ma by ć do tego dołożony super mocny silnik.

Zobaczymy ;)

Pozdr.

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...