Skocz do zawartości

kawa zxr400 czy gs500f


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zamierzam przeskoczyć na troszke więkrze gabaryty (z mz, i 125-tki)...Pozatym myśle że jeszcze nie czas na 600-te i wiekrze...

 

Najbardziej podoba mi sie kawa zxr400 i rozkminiam rocznik 99, cena tak ok 12000 (chociaz mysle nad sprowadzeniem).....No i nie wiem jak z częściami bo w poprzednich postach jedni twierdza że jest mało a inni ze spokojnie w salonie mozna dostać na zamówienie.

 

Jest i druga strona medalu, czyli Suka gs500f, którą mozna kupic nowszą o 4-5 lata w podobnej cenie...

 

I teraz czy lepiej wybrac mazenie zxr400 (ale 6-letnią) czy suzi ale nowszą (i mysle ze mniej "zjechana")

 

Pozdro! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje suzuki gs, lepszy dostęp do części, nie powinieneś mieć z nim problemów, a i tak za rok zmienisz na coś wiekszego. Ja ze skuterka 50 przesiadłem się na gsx 600f i nie miałem większych problemów więc może pomyśl o tym motorku. Chociaż i on na długo nie posłuży,ja jeżdze nim dopiero od połowy maja i na następny sezon napewno zmienie na coś mocniejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze skuterka 50 przesiadłem się na gsx 600f i nie miałem większych problemów więc może pomyśl o tym motorku.

popieram ! ja ze 125-tki i 2 letniej przerwie dosiadłem gsx600f 92 ! moto świetne na nauke jazdy - w styczniu kupiłem - w maju sprzedałem (juz za słaby był :) )

zx4r nie polecam - to jest wynalazek - kto ci to później kupi ? a GS500 za słabe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] tyle ze z pewnych rak

a gdzie takie ręce znaleźć??

a gdy wydaje nam się , że "ręce są pewne" to po czym poznać, że tak jest naprawdę?? :)

 

ps. sorry za offtopic, ale byłbym wdzięczny za odpowiedź... ...oczywiście jeżeli istnieje odpowiedź na to pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie takie ręce znaleźć??

najlepiej nie kupować "igły" tylko po lekkim szlifie i sobie zrobić ! i mówię tu o moto z niemiec - od osoby, która szlifneła, odebrała odszkodowanie i kupiła sobie nowe moto, stare zostawiając na opych za małą kase ! Można trafic takie okazje bez problemu ! wtedy masz 99 % pewności, że nigdy nic więcej z tym moto nie było ! i nie z pod granicy, bo ci niemcy szybko się uczą sztuczek od Polaków :? najlepiej bardziej w głąb (najlepiej nie od handlarza !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zx4r nie polecam - to jest wynalazek - kto ci to później kupi

 

Myślę że (całkiem fajny wynalazek) jesli bym sprowadził np z niemiec, pojezdził sezon i sprzedał po rozsądnej cenie, (za która kupiłem ), to motorek bedzie i tak atrakcyjny do kupienia (zakładając ze stan tech jest ok).

 

Oczywiście pośpiech to zły doradca i rozkminiam narazie wszystkie mozliwości...

 

Wkażdym razie dzieki za posty i piszcie dalej

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak, bandit 400? Moc okolo 60KM wiec na poczatek w sam raz. Na allegro jest pare sztuk wiec i z pozniejszym sprzedaniem nie powinno byc problemu, a motorek bardzo przyjemny, fajnie sie kreci (15200 podobno), no i rewelacyjnie wyglada jak na takie male cudo. Jakby co to ja mam takiego na sprzedaz;) Jezdze nim od roku, ale juz sie troche slabawy zrobil, wiec poluje na cos wiekszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja myśle że jak już wybierać z tych dwóch to wybrałbym zxr400 bo mając motocykl to trzeba mieć radość z jazdy mocy itd.12000 tyś to troche dużo ja bym za taką kase poszukał czegoś innego ale jeżeli chcesz coś konkretnego to kumpel ma do sprzedania ZXR750 za 11000 95' ale sie pewnie możesz dogadać.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

itd.12000 tyś to troche dużo

 

no w sumie... Szczerze to nawet nie widzie w pl duzo ogłoszeń, 2,3 i to po 12tys/'99 i raczej zdecyduje sie sprowadfzić i mysle że będzie sporo taniej (mam transport za friko i pod blandeką)...

 

Nie twierdze że bym nie ogarnął wiekrzej "fury", ale wszystko w swoim czasie...

 

A co do tego bandita, to myslałem nad tym, ale raczej wolałbym z plastikami coś (jak pisałem) ....

 

Pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...