Skocz do zawartości

Odzież i ochraniacze do Enduro


Rekomendowane odpowiedzi

take rzeczy to tylko na bajzlu, kupiłem za 400 wypasione spodnie alpinestars, normalnie w sklepie 780 więc się opłacało, ale takie rzeczy trzeba przymierzyc bo rozmiar rozmiarowi nie równy

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! ciągnąc temat ... moze ktos na forum ma butki na sprzedaz tylko ja tyle co kupilem drke i jestem z deka splukany bo nic tylko jezdze i do baku leje oleje zmieniam itd ale sie tak pieknie usmazylem ze juz ponad tydzien mi łydka ropieje i strupek mam :P (i tylko zeby nie bylo ... dlugie spodnie mialem:P ) ale buty muszom byc !!! to co ma kto jakie buciska ??? tak najlepiej do 150 zl na stanie mi zbytnio nie zalezy, byle wygodne byly i okolo 44 rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze pytanie. Czy opłaca się kupić w cenie 250-300zł używane, lecz w dobrym stanie buty do endurocross axo tutaj link do zdjęcia  

http://img02.allegro.pl/photos/oryginal/64...646211/64621171 .  

Ja raczej bym nie kupowal uzywanych butow, bo mozna grzyba dostac albo inne cos. Spokojnie mozna kupowac inna odziez uzywana ale chyba nie buty :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniper77 napisał:

Moje pierwsze pytanie. Czy opłaca się kupić w cenie 250-300zł używane, lecz w dobrym stanie buty do endurocross axo tutaj link do zdjęcia  

http://img02.allegro.pl/photos/oryginal/64...646211/64621171 .  

 

 

Ja raczej bym nie kupowal uzywanych butow, bo mozna grzyba dostac albo inne cos. Spokojnie mozna kupowac inna odziez uzywana ale chyba nie buty

W lepszych modelach masz wewnatrz wymienny but i mozesz go wyprac i nie ma sie wtedy o co martwic. Jezeli wtedy jeszcze masz watpliwosci to kup nowy but :P

MI sie wydaje ze buty uzywane warto kupowac bo nie trudno znalesc jakies 3 razy tansze od nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne ze niektorzy maja opory, ale w sumie to kto sprzedaje buty wiedzac ze ma grzyba, pozatym trzaby miec paskudnego pecha no i do tego dochodzi to ze przeciez mozna je wyprac.

dodatkowo na plus przemawia to ze za 200-300 zl mozna kupic troche podjechane alpiny ktore na polce w sklepie staly za grubo ponad tysiaka wiec do mnie to przemawia, szczegolnie ze potrzebuje butkow dobrych i wygodnych, a za razem zebym sie nie szczypal skompac ich solidnie w blocie, bo nie chce sobie odmawiac przyjemnosci ubabrania sie w strumyku z powodu butow.

 

Enduro niestety nie dysponuje teraz nawet taka kwota szukam czegos do gora 200 zl ale dzieki:)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to znalesc kogos, kto musi sprzedac szybko, bo mu kasa potrzebna.Ja mialem takie szczescie i enduroguy(ktorego pozdrawiam i dziekuje)polecil mi kumpla, ktory sprzedal mi buty gaerne, pas nerkowy i buzer acerbisa i spodnie Fly 208, wszystko w stanie bdb za 700 zlotych. Patrzac po cenach w TNT i allegro to wydaje mi sie cena niewygorowana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...