Skocz do zawartości

kiedy kupić motocykl ??


Rekomendowane odpowiedzi

no to nie ma co czekac, tylko jechac i patrzec motor (najlepiej wes kogos kto sie jest dobrze obeznany w takich motorach ,zeby jakiegos walka nie wcisneli...).a w Zime fakt jest najlepiej kupowac, chociaz ja w zime kupowalem to mialem maly problem bo akurat duzo sniegu bylo i ciezko bylo wykonac jazde probna(nawet wlasciciel kilka razy sie na lodzie przy mnie wywalil :-D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie kupi. QUadbike- jezeli kupisz tą Dr masz odemnie 15zł na wache

A czemu sądzisz że nie kupię :?:

 

bo każdy z nas był kiedyś w gimnazjum* i po kilka razy 'kupował' motocykl już na pewno ;)

 

*- dla tych ze starego programu nauczania liceum :crossy:

 

 

na przykładzie monitoringu rynku :flesje: jaki przeprowadziłem w okresie grudzień-sierpień (czyli od momętu zainteresowania się, do kupna motocykla) dla klasy 125ccm, powiem Ci, że najlepiej jest kupić na wiosnę, tyle, że musisz przyglądać się allegro juz od zimy. Dlaczego? bo niektóre motorki na początku zimy miały cenę 'zimową' 7000zł, a w kwietniu 6000zł, a w lipcu już 5000zł - tak! niektórzy tak długo sprzedają!

 

na wiosnę możesz trafić dwa typy motocykli - te które przez zimę zostały odpicowane i te których przez całą zimę nikt nie chciał kupić z niewyjaśnionych przyczyn - które Ty przeoczyłeś przy oględzinach :twisted: (niestety tak było w moim przypadku... :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest na wiosne taki okresu zgadzam sie z Ryzym bo sam mialem chwile zwatpienia czy sprzedam a w garazu staly juz dwa moto :-) i wtedy nadchodza mysli o cenie nizszej niz nawet dawalem zima :? pozdro :flesje: jak mowia KTO SIE SPIESZY TEGO........... :twisted:

 

[ Dopisane: 17-09-2005, 10:44 ]

a i poszedl taniej na wiosne o 1000zl niz chcialem w grudniu i styczniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupić motocykl? Myślę' date=' że za jakieś 4 lata, jak już będziesz w odpowiednim wieku i zdobędziesz odpowiednie uprawnienia :mrgreen:[/quote']

 

za 4 lata jak się skończy paliwo dla ludu ;) to motocykle będą w cenie złomu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...