Skocz do zawartości

Ciekawostki YamaheDT50R


Motokid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Seryjna DT 50 bije DT 80? Gratuluje dobrego humoru. DT 50/80 na 100% bije DT 80 ze względu na mniejszą mase ale seryjna 50 jest w tyle. Nie wiem gdzie wyczytałeś taki bajeczki.

Idą bardzo podobnie...

Dzisiaj zobaczyłem przykrą rzecz bo gdy przetre prawego amora szmatką i kilka razy wcisne go to zostawia troche oleju  Pewnie to są jakieś simeryngy albo uszczelki(nie znam sie),na wasze oko ile kasy zniknie z mojego portfela zamin nie przestanie wyplówać olej?

Uszczelniacze kosztuja 25zł a jak Ci sie amor zatrze to kilkaset jestes w plecy conajmniej

Co do tuningu na 80 to nie opłaca sie bo przeróbki nie kończą sie na zmianie cilindra i kłoka

Co za bzdura. Powiedz to zawodnikom ktorzy lataja na HM'ach (bo silnik z tego co sie orinetuje masz minarelli). Zmienic mozesz wszystko pozatym jak wrzucisz sam cylinder to sprzet juz ma ok 4km wiecej i zaczyna juz troche isc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas jazd na deszczu zdecydowałem, że to już nie bdzie super-moto tylko cross i chce kupić wyszynową kostke na tył (18).Nie będzie pasować(za szeroka) ale tylko dlatego do musa osłone łańcucha.Myśle nad ściągnięciej jej bo jakoś w prawdziwych motorech jej nie ma i jakoś nic sie nie dzieje.Czy śmiało moge ściągnąc tą osłone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas jazd na deszczu zdecydowałem' date=' że to już nie bdzie super-moto tylko cross i chce kupić wyszynową kostke na tył (1.Nie będzie pasować(za szeroka) ale tylko dlatego do musa osłone łańcucha.Myśle nad ściągnięciej jej bo jakoś w prawdziwych motorech jej nie ma i jakoś nic sie nie dzieje.Czy śmiało moge ściągnąc tą osłone?[/quote']

 

Zaloż kosteke cos pod 100/90 albo cos w tym stylu. Nie zakladaj na pewn0o szerszej niz 110 bo to bedzie szło jak komar wtedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiem już wiele ale dzisiaj mocno mnie zastanawiało czy moge zmenieć biegi bez sprzęgła?(Mój modej to DT50R z 99r.)

Ja pie*dole ! Sprobuj i zobacz jak wchodza. Od jednego wrzucenia sie nic nie stanie....

Nie wiem co wszystkich tak podnieca w jezdzie bez sprzegla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem śmigać nie puszczając pełnego gazu a tak mozna tlko bez sprzęgła

A co na zawodach jestes że ci 1/10sekundy szkoda?? :P Nic nie traczisz na zmianie biegu a wrecz jak wciśniesz sprzegło to sie przecie na obroty ino wkreci jak gaz przytszymasz :P

Ja bedziesz latał na Hondzie cr 500 na zawodach to pogadamy a narazie używaj sprzęgła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigam jak trzeba tulko znajomy(myśli że sie zna a gówno wie)wciskał mi zebym smigał bez sprzęgła bo tak jest lepiej i skrzynie sie nie jebnie ale nie posłuchałem i nie śmigałem lecz ciekawiło mnie to i chciałem sprawdzić u profesjonalistów :P dzięki za rede

 

[ Dopisane: 14 ]

Chce dodać troche dynamiki w motorku i planuje wymiane zębateka.Dokładnie tych zębatek to chce troche pujść na łatwizene i kupić tylko tylnią :twisted: .A może warto wydać więcej kasy i czasu na wymiene całej pary :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce dodać troche dynamiki w motorku i planuje wymiane zębateka.Dokładnie tych zębatek to chce troche pujść na łatwizene i kupić tylko tylnią  .A może warto wydać więcej kasy i czasu na wymiene całej pary

 

Jak chcesz pojść na łatwiznę to wymień tylko przednią! Efekty będą a mniej zabawy :P

Ale zobacz w jakim stanie są ogólnie zębatki i najlepiej wymień zestaw napędowy ;) Chyba że reszta jest ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...