Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Myślałem, że takie rzeczy nie dzieją się, a jednak. Napisałem maila do SUZUKI MOTOR POLAND, że właśnie nabyłem DR-kę z 1994 roku i niestety nie mam do niej instrukcji obsługi i czy mogliby mi przesłać takową w dowolnej postaci? Myślałem, że mnie oleją, a tu proszę gość z Suzuki odpisał na maila, poprosił o adres i wczoraj dostałem instrukcję obsługi do DR 350 w wersji papierowej. Zaskoczyli mnie totalnie!!!!! Jeśli ktoś chciałby, to mogę skserować i wysłać, jednak za przesyłkę zapłaci zainteresowany.

Gajep

 

Instrukcja jest oczywiście w naszym ojczystym języku :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qpa ty chyba mi mowisz jak jest to rozwiazane w Yamaszy Dt :banghead: sam mialem ten sprzet i pamietam ze wlasnie tam byla taka regulacja...a w DR 350 nie ma nic na dole centralnego zeby mozna bylo ustawic jego miekkosc...wogole kazdy co innego mowi ostatnio jeden mowil mi ze to sie ustawia jedna sroba ktora jest przy tej pompie czy zbiorniczku od strony ssania....wiec kto moze do dobrze wytlumaczyc gdzie jest ta zasrana regulacja w wersji SHC...az dupa boli taki jest twardy :icon_mrgreen:

P.S - Czy wie ktos przypadkiem kiedy jest najblizszy Motobazar we Wrocławiu bo musze nowe oponki kupic i moze bym jakis stalowy oplot do hamulca znalazl...z tego co wiem odbywa sie to co 2 miechy i kolejny wypada na jutro czyli 17.06.06...??????????

Edytowane przez Rembi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Chcę skompletować wszystkie niezbędne narzędzia do obsługi DR-ki, czy ktoś z Was może je wypisać?

Gajep

 

Dobry but na prawa noge do odpalania i zapasowy zbiornik paliwa :icon_mrgreen:

 

A tak serio to tez og kompletuje, w poniedzialek wieczorem powinienem miec wszystkie niezbedne narzedzia do DR350 i DR125 wiec napisze ci co i jak wszystkie rozmiary i rodzaje podzielone na te co trzeba zabrac w trase dalsza i te ktore nalezy miec w warsztacie do pelnej obslugi DR.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio wiesz co jak mozesz to wytlumacz dokladnie gdzie to sie znajduje jak wyglada jak sie do tego dostac itp :icon_mrgreen: bardzo cie prosze bo jak narazie kazdy mowi mi co innego i nic z tego nie wychodzi krece jakas sroba ktora niby sluzy do ustawiania tej miekkosci i nic wiec jak mozesz wytlumacz to dokladnie bo nigdy nie bede pewien czy wszystko zrobielm dobrze :banghead: Kurna tak poza tym mialem cie na gg i bylo by sie lepiej dogadac ale robilem formata i listy nie zapisalem :buttrock: jak bys mogl to podaj na wszelki wypadek swoj numer i jak nadal tego nie znajde to pozawracam ci troche dupsko :buttrock::D z gory dzieki mistrzu :smile: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gg 1487432

 

 

Sluchaj! Masz 2 mozliwosci regulacji tego dziadostwa!

1)Tlumienie odbicia(?)po lewej stronie motocykla, pod kanapa(widac to bez sciagania boczkow)i tam jest taka puszka! Plaskim srubokretem ustawia sie na niej SOFT(L) i HARD(P) trwa to jakies 10s.

2)Na sprezynie!

Nie wiem jak ci to dokladnie wytlumaczyc...reguluje sie tak samo jak w rowerach :icon_razz:

A wiec: po prawej stronie motocykla masz ladny dostep do amortyzatora....wez dobry duzy i TEPY(!!) srubokret oraz mlotek! Nad sprezyna masz 2 sruby-jak patrzysz na amortyzator to masz sprezyne, potem taka podkladke czy cos i u gory 2 sruby! Gorna popuszczasz dolna tez, potem gorna dociskasz i wsio :buttrock:

 

Pozdrawiam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmujesz łożyska i idziesz do sklepu z łożyskami i miła pani mierzy je sówmiarką i przynosi z zaplecza nowe ;) .

 

Dzięki stary w życiu bym na to nie wpadł.

 

A tak poważnie jezeli ktos zna wymiary/oznaczenia bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...