Skocz do zawartości

spalanie EXC


Rekomendowane odpowiedzi

Te wyniki mnie troszke zasmuciły  Ale jeśli będę jeździł spokojnie wręcz rekreacyjnie i tylko od czasu do czasu będę odkręcał (wiedząc,że paliwo cholernie drogie) to chyba nie wychleje aż tak dużo? Mam na myśli EXC 125;  

Coraz częściej myśle, żeby kupić wyczynówke typu KX, RM, CR, YZ, SX , no nie wiem, nie mam zamiaru startować w zawodach, lecz pomykać po Lasach (prywatnych  ) czasami po torze, to też za dodatkowe koszta związane z rejestracją, przeglądami i OC będę mógł kupić paliwo i inne akcesoria  . Panowie z policji rzadko na nasze osiedle zaglądają, więc ... ehhh jak się trafi doby full cross bliżej wiosny, to się zobaczy co dalej. /pozdrawiam/

 

a po drugie fullcross nie pali mniej od exc... i spokojna jazda jest chyba meką dla takiego motoru jak np. kx

 

Exc pali przecież mniej niż crossówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyniki mnie troszke zasmuciły  Ale jeśli będę jeździł spokojnie wręcz rekreacyjnie i tylko od czasu do czasu będę odkręcał (wiedząc,że paliwo cholernie drogie) to chyba nie wychleje aż tak dużo? Mam na myśli EXC 125;

 

Łatwo powiedzieć trudniej wykonać :) To jak tak chcesz oszczędzać na benzynie to kup KDX badź inne enduro :roll: . KTMem nawet jak wolno jedziesz to dużo pali...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO TY MOTOCROSS OPOWIADASZ jak mowisz ze jezdzac bedziesz myslal o tym ze ci duzo pali to lepiej wogole nie jezdzij :-D przeciez to nie na tym polega zeby przemiescic sie z punktu a do punktu b tylko o to zeby jezdzic NAJSZYBCIEJ jak sie da ( na ile ci umiejetnosci pozwalaja) i wiesz co ja np mialem rm 125 ktory palil bardzo malo a teraz mam cr ktory chla jak dziki i dziennie ida 2 zbiorniki( mam zla dysze i dostaje za duzo paliwa na dniach sie tym zajme)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to motocross jak chces wolno i spokojnie to moze kup sobie dt 125 ktore bedzie mało palilo

Dokładnie :-)

a teraz mam cr ktory chla jak dziki i dziennie ida 2 zbiorniki( mam zla dysze i dostaje za duzo paliwa na dniach sie tym zajme)

Enduro-bubba Ty masz Cr 125 jaką masz dysze?? Ja mam 172 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey jak wydam $$$ na motor to na paliwo i ewentualne dodatkowe koszta nie wiele pozostanie.

to daruj sobie wyczynowy motocykl bo jak nie możesz go utrzymac to bez sensu bedzie kupowanie go. lepiej kup coś na czym będziesz mógł jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to motocross jak chces wolno i spokojnie to moze kup sobie dt 125 ktore bedzie mało palilo

2litry mniej od EXC pali takze nie tak duzo :) . POmysl moze nad jakims hardenduro w 4suwie np. Yamaha Wr250f, albo nad czyms bardziej lajtowym jak Suzuki Dr350 na upsach (lajtowo w sensie ze sie mniej na tor nadaje natomiast poradzi sobie chyba w kazdym terenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyniki mnie troszke zasmuciły  Ale jeśli będę jeździł spokojnie wręcz rekreacyjnie i tylko od czasu do czasu będę odkręcał (wiedząc,że paliwo cholernie drogie) to chyba nie wychleje aż tak dużo? Mam na myśli EXC 125;

 

. KTMem nawet jak wolno jedziesz to dużo pali...

pzdr

Nie prawda.

Jest duża różnica między wolną jazdą a szybką.

Jak jeździsz powoli to dużo mniej pali.

Ale jaki sens wtedy jest w ogóle kupowania takiego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...