Skocz do zawartości

Jincheng JC50Q-8 "Knight


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, muszę rzec jedno. Mam jinchenga od 2,5 lat. Jeszcze sezon temu jeździł 70km/h na 3 biegu. Wrzucając 4 bieg zwalniał mi gnojek do 50 km/h. Obecnie jeździ na 3 biegu 60 km/h, gdy wrzucę 4 bieg dzieją się różne cuda... Raz trochę przyśpiesza i osiągnie 70, raz zwalnia do 50, a raz utrzymuje predkość 60km/h. Co jest?

Kombinowałem już z tymi wszystkimi blokadami. W tłumiku nic nie ma, bo ściągnąłem go i przejechałem się bez, leciał tyle samo. Po zdjęciu tłumika chodził jakby ktoś bańki puszczał :biggrin: . Ostatnio rozkręciłem z kumplem gaźnik, przyczyściłem itd, ale żadnej niepotrzebnej czesci tam nie znalazłem..

 

W tym miejscu pytanie. Coś w tym sezonie jest z nim nie tak. Przy średnich obrotach silnik przerywa. Czy może to być przyczyna elektroniczna? Dodam, że od jakiegoś czasu migacze migają mi bardzo szybko, mimo, że wszystkie żarówki są takie same, żadna przepalona.

 

A z tym 4 biegem... To wydaje mi się, że jakbym władował przy kole wiekszą zębatkę a przy silniku mniejszą, to by na 4 80km/h uciągnął, ale pewnie będzie wyć jak krowa :icon_razz:.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knight po odblokowaniu (4 biegowy) leci max 70-75 dzisiaj takim latałem blokada jest na gaźniku i na tłumiku a biegi tak jak pisał kolega wyżej wszystkie w dół

 

dreadstyle... blokada jest za gaźnikiem a nie w gażniku sprawdź kruciec

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...