Skocz do zawartości

rowerzysci....niedo....tentegowani ludzie....


Piotrek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rowerzyści to bezmózgowcy

 

Chciałabym złożyć apelację, co do tej wypowiedzi :P ,,

niektórzy" rowerzyści to bezmózgowcy.

Ja staram się jeźdźić zgodnie z kodeksem prawa ruchu drogowego i oczywiście z głową, także takie podsumowanie jest dla mnie trochę niesmaczne. Sorry, że się czepiam, ale za jednym pstryknięciem od razu wszystkich rowerzystów szufladkujecie do jednej kategorii, a wcale tak nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polszcze zawsze będzie wojna między rowerzystami a pieszymi, zmotoryzowanymi a rowerzystami, motocyklistami a katamaryniarzami... po prostu ten narodek lubi się gryźć między sobą, powód ten czy inny zawsze się jakiś znajdzie, taka mentalność... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentalność mentalnością ale u nas po prostu nie ma ścieżek na rowery, piesi chodzą gdzie chcą i ogólnie jest śmietnik, Państwo nic nie robi a na zachodzi jakoś potrafili to wszystko pogodzić, przyklad: Holandia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentalność mentalnością ale u nas po prostu nie ma ścieżek na rowery' date=' piesi chodzą gdzie chcą i ogólnie jest śmietnik, Państwo nic nie robi a na zachodzi jakoś potrafili to wszystko pogodzić, przyklad: Holandia[/quote']

 

Właśnie. W Polsce nawet gdy jest ścieżka rowerowa to nierzadko zdarza się, że całą jej szerokością idzie jakaś rodzinka przy czym 'pas' dla pieszych pozostaje wolny... (przykład spod wawelu akurat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentalność mentalnością ale u nas po prostu nie ma ścieżek na rowery' date=' piesi chodzą gdzie chcą i ogólnie jest śmietnik' date=' Państwo nic nie robi a na zachodzi jakoś potrafili to wszystko pogodzić, przyklad: Holandia[/quote'']

 

Właśnie. W Polsce nawet gdy jest ścieżka rowerowa to nierzadko zdarza się, że całą jej szerokością idzie jakaś rodzinka przy czym 'pas' dla pieszych pozostaje wolny... (przykład spod wawelu akurat)

 

Yup, zgadza się :D

Ale to też pokłosie naszej mentalności, totalnego olewactwa elementarnych zasad i przepisów które zapewniają znośne współżycie z innymi. Każdy rozpycha się łokciami byle by jemu było wygodniej.

Za komuny było takie fajne hasło: "Musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce"

Szkoda że wciąz jest to aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obserwacji moich wnioskuję, że Polak rodzi się już z genem powodującym nagminne łamanie wszelki przepisów i zasad. Dotyczy to zarówno rowerzystów (szczególnie tych na wyczynowych) jak i kierowców ścigaczy (nic im nie ujmując z doświadczenia) jeżdżą zbyt szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polszcze zawsze będzie wojna między rowerzystami a pieszymi, zmotoryzowanymi a rowerzystami, motocyklistami a katamaryniarzami...

 

Cóż mi więc pozstaje?

ja - pieszy - zbluzgam siebie - rowerzystę za jazdę po chodniku, jadąc autem przeklne siebie, wyprzadzającego mnie motorem znacznie przekraczającym dopuszczalną prędkość, chociaż sam sobie - nieostrożnie - wyjadę katamaranem z podporządkowanej, przegonię siebie - pieszego z pasów, by za chwilę szpetnie zakląć na widok siebie - rowerzysty, pędzącego po przejściu dla pieszych gdy zbliżam się motocyklem z bardzo umiarkowaną prędkością.....

 

RATUNKU!!!!!!......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polszcze zawsze będzie wojna między rowerzystami a pieszymi, zmotoryzowanymi a rowerzystami, motocyklistami a katamaryniarzami...

 

Cóż mi więc pozstaje?

ja - pieszy - zbluzgam siebie - rowerzystę za jazdę po chodniku, jadąc autem przeklne siebie, wyprzadzającego mnie motorem znacznie przekraczającym dopuszczalną prędkość, chociaż sam sobie - nieostrożnie - wyjadę katamaranem z podporządkowanej, przegonię siebie - pieszego z pasów, by za chwilę szpetnie zakląć na widok siebie - rowerzysty, pędzącego po przejściu dla pieszych gdy zbliżam się motocyklem z bardzo umiarkowaną prędkością.....

 

RATUNKU!!!!!!......................

 

''...polskaaa

mieszkam w polsce

mieszkam w polsce

mieszkam tu tu tu...''

 

Kult

_____________________

dla czepiaczy polonistów - polska z małej litery, gdyż chcę wyrazić brak szacunku dla tego kraju... ani nie mam powodów żeby go szanować, ani nie nauczono mnie tego w szkole, a z poglądów kształtowanych przez rodziców wyrosłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...