Skocz do zawartości

Motocykliści z Lubina łączmy się


Sokół
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

trudno ja tez troche padniety jestem bo wróciłem rano z imprezy :] ale bedzie jeszcze okazjia zycze szybkiego powrotu do zdrowia pozdro

 

[ Dopisane: 24-09-2005, 16:40 ]

ale dzisiaj miałem fajna przygode jade sobie tak z nudów tam gdzie mielismy sie spotkac i z tamtej drogi chciałem sobie w pole wyjechac jade na koniec gdzie jest zakaz wjazdu jade dosyc szybko patrze a tu bus na koncu stoi z pałami to ja zawracam i w długą patrze jada za mna to ja w prawo w pole i przez pole i do domu ;] i tak by mnie nie złapali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzisiaj miałem fajna przygode jade sobie tak z nudów tam gdzie mielismy sie spotkac i z tamtej drogi chciałem sobie w pole wyjechac jade na koniec gdzie jest zakaz wjazdu jade dosyc szybko patrze a tu bus na koncu stoi z pałami to ja zawracam i w długą patrze jada za mna to ja w prawo w pole i przez pole i do domu ;] i tak by mnie nie złapali

Wariatttttttttttttt 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie pochwal się, bo normalnie teraz kazdy bedzie wiedzial zemotocyklistka jest bardziej niebezpieczna i szatanska niz motocyklsita

cześć Gatta dokłady opis mojego wyczynu jast na forum Hallo Szczecin-napewno sie usmiejesz

ojoj bardziej nie bardziej równo

niedaleko pada jabłko od jabłonie oj niedalekoooooooooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia napisał:

Cześć towarzystwo !!!!!

Tuuuu to bym się Ciebie Gitta ni spodziwała !!!!!! Pozdrawiam

 

EEEEE Brachu a co ty tak mnie zdradzasz wszystkim

 

A tak zwiedzam strony i widze jak sie ten temat rozkręca' date=' patrze dalej a tu Sylfia i bum. [/quote']

A Wy co tu robicie :?: :?: ,a paszły na swoje podwórko :!: :!: :-D :-D

no tak a ja potem nie mam co czytać u nas :P .

 

 

 

WITAM piekny Lubin od HALO SZCZECIN tym bardziej ,ze 15.10.2005 wybieram sie do Was na wesele(tz. do Waszego miasta :D ). Ciekawe, czy bede miała szanse zobaczyć jeszcze jakiegoś motocykliste. Z WYRAZAMI SZACUNKU ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy co tu robicie   ,a paszły na swoje podwórko      

no tak a ja potem nie mam co czytać u nas

 

dobrze powiedziane :)

 

 

WITAM piekny Lubin od HALO SZCZECIN tym bardziej ,ze 15.10.2005 wybieram sie do Was na wesele(tz. do Waszego miasta  ). Ciekawe, czy bede miała szanse zobaczyć jeszcze jakiegoś motocykliste. Z WYRAZAMI SZACUNKU

 

wpadnij na motorze to jakies spotkanie zainicjujemy bo zbieramy sie juz od kilku dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...