Skocz do zawartości

pierwsze enduro (motorower) co byście doradzili ?


Szymek001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tyle że.. terasz ja do szkoły chodze.. to czasu już i tak raczej nie mam.. na nic.. oprócz kompa, nauki, i rowera:D ... :(pieprzona 3 gimnazjum :) i ja już tak myślałem, że jak coś to bym kupił w przyszłym roku, tak z początkiem najlepiej, żeby jeszcze na motorowerową zdać.. jeździłem dotąd na skuterku 40km.h i na mini calfo (coś jak motorynka, bag jak w komarku, automatyczna skrzynia, na rowerze wyprzedzić to można jadąc pod górka, v max to 35km/h ... koszmar.. na rowerze w lesie, to ja czekać musiałem na tego kolesia.. :) bo sie zgubił.. nie nadążał.. i tego jna popych sie nie da w porównaniu do motorynki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale u mnie na karte w sql, jest tak, że za darmo to tylko w dni Bielska, to w tedy na błoniach, sie zdaje na motorynce, a pierwsze trza teorie.. ale to mniejsza.. bo to to na stronie u nas sie zdaje wychowaniekomunikacyjne.pl i mój kolega rok temu zdał jeden test za 9 drugi za 3 a na motorynce dobrze jechał i ma karte ... a teraz nie można.. moja wina? taka szkoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, dla chcącego nic trudnego.

 

Ja swoje pierwsze jeździdło (Simson) kupiłem w styczniu dokładnie dnia 19. tego zimowego miesiąca.

Albo kupujesz maszynę i wchodzisz w tę zakenfanbistą zajaFffffFfkę, albo nie kupujesz i dalej oglądasz zdjęcia w necie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie? nie za 2 lata tylko za pare miesięcy.. przecież już wrzesień  za niedługo sylwester bedzie.. i bedzie po zimie .

 

Mistrzu kupuj poza sezonem bo taniej :) Jak kupujesz w sezonie to przepłacasz :). A jak wyglada sprawa ubioru??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dt za ciężka, a 80 to w ogóle, pzecież jak pały złapią to sie jeszcze zapłaci mandat.. i trza bedzie zarejestrować na motor a nie na motorower..

 

[ Dopisane: 10-09-2005, 11:19 ]

TO ZALEŻY Z JAKIEGO ROCZNIKA.. Z 97 WIDZIAŁEM PO 4, 4,2 TYS.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=63525016

 

[ Dopisane: 10-09-2005, 11:20 ]

czy ts ma regulowane zawieszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dt za ciężka, a 80 to w ogóle, pzecież jak pały złapią to sie jeszcze zapłaci mandat.. i trza bedzie zarejestrować na motor a nie na motorower..

Ale masz problemy...
TO ZALEŻY Z JAKIEGO ROCZNIKA.. Z 97 WIDZIAŁEM PO 4, 4,2 TYS.

Nigdy bym tego za taką kase nie kupił. Dokładasz 500zł i masz 125ccm!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...