Skocz do zawartości

pilna porada


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem tu nowy i potrzebuję porady

mam do kupienia motocykl suzuki 1100 rok 1989 wiecej danych nie mam poprostu a ze jestem laikiem w temacie to też nie za bardzo mam go Wam jak opisać , jest ogulnie ładny , nawet bardzo , czterocylindrowa jednosta czterosówowa , a podwujnymi tarczami z przodu , jedna z tyłu , z regulowanym tylnym jednym amortyzatorem , na ramie aluminiowej ! Dotychczas interesowałem sie zakupem motocykla , ale hondy , tu nic nie wiem o suzuki mam dać za niego 4000zł jest w pełni przygotowany do sezonu , po wymianie oleju , swiec jak i łancucha , ma mało przejechane i miał dotychczas trzech włascicieli .

Powiedzcie mi cos o tym motocyklu , czy ładowac sie w cos takiego ? i co ewentualnie sprawdzić !

bardzo dziekuję za odpowiedz i przepraszam jak nie umiesciłem tematu w odpowiednim dziale !

pozdrawiam wszystkich

 

Nie znalazłem na ogłoszeniach nic podobnego by pokazac zdjecie , jaki to jest , ma duzą okrągła lampe z przodu , i prostokątny zestaw wskazników , palony z rozrusznika elektrycznego

Goni mnie czas :evil:

to jest coś bardzo podobnego do tego ! tylko bez owiewek na nogi

http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_o...2b53b40f752c2ba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi ci czasem o model gsx 1100 katana(tak mi się wydaje)one miały własnie chyba taką lampe z przodu o ile dobrze pamietam,napisz czy to byłby twój pierwszy motocykl,jesli tak to poradziłbym ci dołożyc troche kasy i kupic coś młodszego i o mniejszej pojemnosci,jesli nigdy nie jeżdziłes motocyklem,ten może okazac się za ciężki na początek,moc też może okazać sie za duża,nie mówie że sobie nie poradzisz ale ja bym wolał cos mniejszego na początek,żeby nabrac odpowiednich zachowań odruchów,opanowania motocykla,co do sprawdzania to jesli będziesz juz ogladał to przypatrz sie wszystkiemu,sprzęgło,biegi hamulce,dobrze by było jak bys miał jakiegos znajomego który nie balby się przegonic moto i sprawdzic jak zachowuje sie na zakretach,na prostej czy go nie sciaga na któras strone,i najwarzniejsze nie spieszyc sie,pospiech jest wskazany przy łapaniu pcheł a nie przy kupnie motocykla,na mine nie jest trudno trafić a koszty ewentualnej naprawy takiego motocykla mogą przekroczyc jego wartosc,także zastanów sie dwa razy zanim kupisz.powodzenia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odpowiedz , przyznam ze juz troche ochłonołem , co nie znaczy iż ten motocykl mnie dalej kusi , Sek w tym , ze chłopaki których znam , też mi jedni odradzają tego zakupu , tyle ze to fani hondy , nawet wiecej niż fani , powiedział bym ze swirusy :-D , ale od takiego kupić zaś motocykl to prawdziwe szczescie , bowiem pieszczą go jak własne dziecko a niekiedy i bardziej :) Lekkiego motocykla nie chce !!! chce najlepiej jakis ciezki czoper (choć na tym sie nie znam)

Tyle , ze ten też mi sie podoba ,odczytałem jego typ z ramy ...i jest to GV71CD ...jak czegos nie poknociłem :-D jak dzwoniłem do fachowców co naprawiają motocykle to powiedzieli mi ze to GSX 1100ES , ale pewnosci nie maja !

kiedys ale to juz prawie 20 lat temu jezdziłem na motocyklach , i teraz mnie pomału nosi by znowu na takowym zasiąsc , co wybrać ??? najlepiej bym lupił tą od kolego Honde " szadown " jak sie to tak pisze :evil: ale czekać az sie zdecyduje na sprzedaz ??

a ten o którym pisze ...jest naprawde fajnie utrzymany , ale to tylko okiem laika patrzenie , wiec dlatego pytam

dziekuje ...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja odradzam zakup takiego klocka lepiej poszukac na poczatek Bandita 600 za rok pomyslisz nad B12 koszta naprawy takiej suki byly by ogromne chociaz silnik sa trwale i napewno z 150 000 km polata bez remontu oczywiscie przy normalnej jezdzie a co wiesz o jego obecnym wlascicielu ile lat jezdzi na sprzecie ?? dlaczego sprzedaje ??

 

czy to cos takiego http://www.bikepics.com/pictures/221829/ ??

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze to nie takie cos jak na zamieszczonym linku ! , tamten ma inną kanapę , a w miejscu napisu GSX ma pokretło regulacji w czterech stopniach tylnego amortyzatora , nie ma też obudowy aerodynamicznej , co mnie osobiscie pasi , bowiem nie trawie scigaczy :-D to rzecz gustu i prosze o nie opierniczanie :evil:

nie chce tez motora ponizej pojemnosci 700 jak i mniejszej ilosci cylindrów jak 4 -ry

co do linka , to tamten ma chyba inny układ chamulców z przodu , chodzi mi o mocowanie zacisków , ma je z drugiej strony , choc błotnik przedni bardzo jest podobny.

Dlaczego sprzedaje ? hmm chłopak prowadzi komis samochodowy , jak i sprowadza auta z zagranicy , motocykl wzioł kiedyś w rozliczeniu i porobił troche (łancuch , olej , swiece , akumulator ) poprzedni własciciel podobno był juz za stary na motor :lol: ,(a miał go bardzo długo ) sam zas nie ma czasu nim jezdzić ...i dlatego

 

[ Dopisane: 09-09-2005, 08:47 ]

dalej czekam na jakieś sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...