Skocz do zawartości

Wtorkowe treningi - Tor Poznań...


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak miało być ;) Zapier*alaliśmy jak trza. Jacek zrobił rewelacyjne fotki jak zwykle. Był Pablo, Cherubinek itd

Oto zajebista fotka, jaką Jacek pstryknął mi na Sławiniaku (zrobie sobie nowy awatar :P):

 

2009050641xe.jpg

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła... :P można by w pannach dać :-D :-D

 

 

i jak we wtorki to wygląda , jak przyjade sprawnym motocyklem , odpowiednio uposażony (kombinezon slidery..) to po uiszczeniu zapłaty można pośmigać ?? czy trzeba mieć jakieś owiewki specjalne czy cos ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak we wtorki to wygląda ' date=' jak przyjade sprawnym motocyklem , odpowiednio uposażony (kombinezon slidery..) to po uiszczeniu zapłaty można pośmigać ?? czy trzeba mieć jakieś owiewki specjalne czy cos ??[/quote']

 

czy ty nie widzisz i nie czytasz

na fotkach przeciez masz Dominika "zwykłym" sprzętem pozatym było to juz pisane

spokojnie można wjechać każdym cywilnym motorem byle by tylko olej nie kapał i jakoś sie kupy trzymał zreszta jak przyjedziesz złomem to sam ryzykujesz i to samo tyczy sie stroju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety to nie wszystko trzeba jeszcze mi zapłacic 50 zł za przegląd motocykla i Jackowi za dokumentacje fotograficzna rowniez minimum 50 zł - i wtedy juz mozna spokojnie smigac

 

-no i trzeba jeszcz mi za paliwo zaplacic i za kb wyslanego maila i przeglad u ortopedy (klikanie paluchami w kalwiature) i u okulisty ( od aparatu prawy ok mnie boli), no i straty moralne (ryczycie i sie boje!) itd, itp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaluj brachu Razz ! Kuj' date='kuj,powodzenia Cool

[/quote']

Załuje i to jeszcze jak !!! relacje super walnąłeś - akurat wszystkich kojże i tym bardziej mnie bolało (z Pablem bym się spotkał po raz pierwsz) widocznie nie było mi dane :P

k... kułem do 4, rano na egzam i wielki h*j ! zaliczyły 4 osoby na ponad 20 mam juz jeden waruneczek ! a i przez to bardziej się rozchorowałem - leże z tem. w chacie i czytam z łezką wasze posty - fajnie że się super bawiliście !

Oto zajebista fotka

a jednak wycisnąłeś z duki 110 % piękne zdjęcie 8) Dominik ty nie kupuj plastika bo pogrążysz Tediego po 3 treningach :twisted:

no i straty moralne (ryczycie i sie boje!) itd' date=' itp Razz[/quote']

hasło roku - uhahałem się jak nigdy :mrgreen: jak będziesz miał czas to slij foty - robie miejce na poczcie !

 

P.S. czy myślał ktos o zaproszeniu jakiejś gazety motocyklowej w next sezon na Tor ? fajnie było by przeczytać o wymiatających amatorach - może i jakaś fotka by się znalazła :?: plus dowód na to, że szalejemy tam gdzie można (oficjalnie ;) ) ale to się jeszcze przemyśli !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszlo Luzi, mam nadzieje, ze juz dostales. Mam prosbe- gdybys w nastepny wtorek (lub inni forumowicze ;-]) przydybali kolege na 'zielonce' z pamprem za siedzeniem- wezcie od niego maila lub podajcie namiary do mnie poniewaz mam troche fotek z Jego udzialem w winklach. Sa ladne- koles nie wymieka. Nie wiem czy dojade jednak na tor...;-]Dzieki.pzdr. Wiarra

P.S. W sobote gdy dotre na zakonczenie to stawiam moto przy knajpie od strony ZOO-moze pogadamy przy kawie? :-D

 

asi2009052253xp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
S. czy myślał ktos o zaproszeniu jakiejś gazety motocyklowej w next sezon na Tor ? fajnie było by przeczytać o wymiatających amatorach - może i jakaś fotka by się znalazła  plus dowód na to, że szalejemy tam gdzie można (oficjalnie  ) ale to się jeszcze przemyśli !

 

 

Eeeekhmm to ja napiszę! Do Motocykla czy ŚM? Jak lepiej? Jacek, udostępnisz fotki do tekstu i podpiszesz się pod nimi?

Jak wszyscy są za to biorę się za załatwianie miejsca.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze se na te foty i musze powiedzieć żebym ja zrobił swoim pstryczkiem takie to bym musiał na torze leżeć heheheh :P Swietne zdjęcia -- aa i podtrzymuje pomysł żeby zainteresować wtorkowymi treningami prase i media (ale nie radio hehehe bo byśmy tylko dzwiękiem sie rozkoszowali) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzi ja Cie widzialem na poprzednim treningu ale nie było okazji pogadac - pare razy minelismy sie na torze

Zielony kask AGV - zakodowane ! kurde zabij mnie, a nie pamiętam, żebyśmy się mijali (ani ja ciebie, ani ty mnie !)

Eeeekhmm to ja napiszę! Do Motocykla czy ŚM? Jak lepiej? Jacek, udostępnisz fotki do tekstu i podpiszesz się pod nimi?

Jak wszyscy są za to biorę się za załatwianie miejsca.

pzdr

8O ja tylko hasło rzuciłem a Dominik już załatwia 8O no pięknie pięknie - podoba mi się :P Jak dla mnie to bez róznicy w której z gazet cosik napiszą (możesz i do tej i do tej - w najlepszym przypadku będzie w oby dwóch :mrgreen: )

Zaluje, ze 'ekipa' wyjezdza w czasie zakonczenia sezonu w Poznaniu..

Postaram się być na Malcie, a później smyknąć na Borki (mam tylko nadzieje, że nie zrobie z siebie gołodupca i będzie jak pisze :roll: )

 

[ Dopisane: 22-09-2005, 10:12 ]

Poszlo Luzi, mam nadzieje, ze juz dostales

dostałem dosałem ;) dziękówka ! jak bedę we wtorek na torze na bank znim zagadam - koleś robi niezłe postępy z tego co na fotach widziałem ! :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze se na te foty i musze powiedzieć żebym ja zrobił swoim pstryczkiem takie to bym musiał na torze leżeć heheheh :D Swietne zdjęcia -- aa i podtrzymuje pomysł żeby zainteresować wtorkowymi treningami prase i media (ale nie radio hehehe bo byśmy tylko dzwiękiem sie rozkoszowali) :P

 

- amoze byles na dwoch ostatnich? Moze gdziec Cie mam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...