Skocz do zawartości

co lejecie do swoich vfr'ek ??


Rekomendowane odpowiedzi

@Marcin VFR

 

ja nie mieszkam w Polsce dlatego nie wiem dokladnie jakie paliwo tam jest na stacjach benzynowych.

W niemczech jest;

91 Oct. - Normal

95 Oct. - Super

98 Oct. - Super Plus

99Oct. - Optimax (Shell) Ultimate (Aral)

 

Ja jak juz pisalem , jezdze na Normal tak jak Honda to przewidziala dla VFR.

 

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKi to i ja się dołożę :)

- spokojna jazda + trasa, zmiana biegów do 6k - poniżej 6l;

- odkręcanie (nie koniecznie do vmax :(), ale pod czerwone i zejścia biegami - ponad 7l;

- jazda w miejscu :lol: , palenie gumy :mrgreen: , myślę że ponad 8l

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zalezy Ci na DOBRYCH hamulcach to originaly od Hondy.

Lucas sa tez dobre jezeli chodzi o performance ale szybciej "zuzywaja" tarcze hamulcowe (a te sa duzo drozsze jak klocki)

Mnie tez czeka wymiana , ale zdecydowalem sie na originaly,pomimo ze Lucas-y dostalbym za niecala polowe tej ceny co originalne.

Ceny w Niemczech;

Original Honda - ok. 55€

Lucas - ok.25€

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykla 95

 

spalanie:

 

na trasie z plecaczkiem ze srednia 140 i maksymalnymi pod 200 pokazuje mi ostatnio 6.2-6.4

 

rekord palowania na miescie z odcieciami i mocnym hamowaniem silnikiem (dupcia po calym pasie lata :mrgreen: ) okolo 9

 

minimalne: 4.9 - jazda w grupie z mz na trasie, predkosc srednia 100

 

srednie: 6-7 - tryb mieszany trasa - miasto

 

moto w pelni wyregulowane, nowe filtry

 

heble:

tylko nie EBC!!!! :) rekordowe zuzycie mojego qmpla - w ciagu tygodnia w vfr

 

ja jezdze na goldfrenach, ktore nabylem u dilera hondy. mial oryginaly nissiny za 250zeta (o ile pamietam) i goldfreny w promocji za 70 zeta, ktore polecal - tanie i dobre. nie zaluje, starczyly na razie na 10tys i sadze, ze jeszcze z 5-8tys przelatam. hamowanie wymaga wiekszej sily niz na nissinach, ale nie zra tarczy. zablkokowac da rade bez problemu przy mniejszych predkosciach (ponizej 100), powyzej nie probowalem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich namysłach i kalkulacjach zakupiłem nissiny ST(kpl.na jedną tarcze 130zł).W piątek mają być do odebrania.

Zastanawiałem sie również nad orginalnymi klocuszkami ale cena to już 190zł kpl.Może następnym razem sobie taki sprawie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...