Skocz do zawartości

Pierwszy motorower


Szymek001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam 15 lat i chciałbym kupić mój pierwszy motorower, zależy mi na wyglądzie crossa, ale wolałbym chłodzone powietrzem, bo czytałe, że w tedy części są tańsze... co byście doradzili mi ? chodzi mi o jakieś enduro 50 ccm najlepiej lub troszke więcej ale na motorower zarejestrowane. Zastanawiałem sę nad Aprilią RX ale później doradzili mi dt80, ale znów na tym forum przeczytałem że jest ona bardzo ciężka. Nie potrzebuje szybkiego moto (wystarczy mi 70-80km/h) czy za 2 tys, no góra 2 500 zł mógłbym kupić coś dobrego? jeśli tak to z jakiego rocznika? ( nie chce zabytku do którego bym musiał cały czas dokładać, bo o to mi nie chodzi, a skutery mnie nie interesują...)

:) :?: :idea: z góry dzięuje.

 

[ Dopisane: 07-09-2005, 18:50 ]

... eee... dziękuje za odpowiedź... :? :evil: :cry: :oops: :roll:

 

[ Dopisane: 08-09-2005, 13:49 ]

hmm... może pomyliłem dział.. :/ a może mi nikt odpowiedzieć nie chce.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rx-a nie kupisz za 2,5 tys

 

a dt 50 czy 80/50 powinno sie udac z koncówki lat 80-tych i początku 90-tych. chociaż dt 50 jest słabowita a w wersji MX na dodatek brzydka :-D

 

może suzuki ts ?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec zacznijmy:

Aprilia Rx- 2 enduro w klasie, bardzo dobre pod każdym względem oprócz ceny. Na aprilke musisz miec minimum 3500

 

Yamaha dt 50/80

Yamaha dt 80 to gówno...krowa, mala moc, slabe zaieszenie. Yamaha dt 50r to fajny sprzet ale tez drozszy bo nowy za to ze swietnym silnikiem

 

Derbi Senda- stare to troche slabizna....chyba ze wyrwiesz nowsze ale w tym przedziale cenowym nawet stara bedzie cudem!

 

Suzuki Ts 50. Tylko wersja japońska!!! Jesli taka dorwiesz mozesz sie cieszyc z fajnego moto! Cena przystępna ( ceny od 1500zł) i wsadzasz kit tuningowy na 70cc (400zł) w peln odblokowujesz i masz 14-15Km przy masie 85kg ze wszystimi plynami! Polecam!

 

Masa:

Aprilia: 83bez plynow

Yamaha dt 80: 115 z plynami

Suzuki ts 50: 85 z plynami

Pozdrawiam! Teraz użytkownik Enduroboj. sprzedaje swoje suzuki! Ma on świetny kit tuningowy z nikaslem, zawieszenie od yamahy dt 50 i ladny lakier. Do tego dobra cena i masz super sprzęt :D

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ja tez moge zadać jakiś tuning?

Jasne ze mozesz!! DT50r ma bardzo dobre mozliwosci tuningu i po nim mozesz nawet osiagnac te 18km. Wrzucasz cylinder 70-80cc (nie wiem jakie sa), jakis gaznik 19mm, przelotowy wydech i powinno ganiac jak trzeba.

MOtokid: Seryjna TS50 bedzie szla jak Dt50r (mowie o wersjach odblokowanych), bo ma silnik jak RMX50 czyli ok 8-9km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak.. ale enduroboj mieszka daaaaaaleeko odemnie

Nawet jeśli tak to mam wrażenie że w polsce jest wiecej niż 1 ts-ka :D

Wystarczy poszukać i zaraz bedziesz mial upragnionego sprzęta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak..  ale enduroboj mieszka daaaaaaleeko odemnie

 

jak daleko? 100, 200km?? jezeli wiesz po co jedziesz to warto i jechac ze 300km po cos konkretnego. ja np. pojechalem po jawe Dandy do czech, ponad 500km w jedna strone... coprawda i tak jej nie kupilem ale to juz drobiazg:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...