Skocz do zawartości

Zakonczenie sezonu moto w Poznaniu?


Frencci
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ciesze sie, ze poznalem Fat-a i Luziego- goscie ok 8) Tak, jak pisalem wczesniej siedzielismy z kumplami przy knajpie od strony ZOO...Nie ladowalismy sie na czolo 'pochodu' bo nie chcilismy drugi raz uslyszec jak "Pan Na Chopperze Z Czaszka I Rurami Jak Od Tira" opierdziela ludzi jak trep w woju, ze stoja przed sztandarem "Magneto" i czolem parady- kto byl na rozpoczeciu to wie. Z reszta ten "Hit" latal mailem bo ktos nagral sytuacje na 'cyfrowke'... 8O :? Nie pojechalismy tez w paradzie, chcac zobaczyc co sie dzieje na Torze Poznan- dzisiaj byly treningi i "Wiara" grzmiala jak szalona bo to 'ostatki'. "Trup" lal sie niestety gesto.Potwierdzilo sie to, co pisalem juz kiedys- na 'szlabanie' Pan Ochroniarz kazal nam okazac dowody tozsamosci i do tego spisal tablice- trzeba chyba odkrecaj jednak we wtorki aby uniknac sytuacji z minionego roku, ktora opisalem kiedys w temacie... :idea: :!: Zaluje, ze Fat gdzies sie zagubil, bo mielismy razem jechac. Zaluje tez, ze nie jestem w Borkach bo slysze, ze jest ok! :P Ale nie wiem czy Dominik chodzi w koszulec, ktora Mu przekazalem przez Luziego ;) :D Gdyby ktos chcial mi przeslac fotki z dzisiejszej imprezy na maila- bede wdzieczny i moge sie odwzajemnic zdjeciami, ktorych mam kilkadziesiat z rozpoczecia sezonu... :P

P.S. Pozdrawiam przez dwie taczki gnoju i trzy kupy kamieni 'goscia', ktory rozwalil mi kierunkowskaz pod knajpa :flesje: Noo, straty jakies musza byc... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było okejas ;) Jacek widziałem twoją998 no nie da sie ukryć jest charakterystyczna;))) Zatrzymaliśmy sie z kolesiami na chwile właśnie przy tej knajpce no ale padło hasło że jedziemy dalej pod filary wiec nawet kości se nie rozprostowałem;)))) Po paradzie pojechaliśmy na Bułgarską no i tam dopiero sie działo!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pogoda dopisała, ludzi IMO nie za dużo, zbyt wolne tempo parady  ;)  dwa lata temu na otwarcia to była porządna.  :P  

 

[ Dopisane: 24-09-2005, 15:18 ]

@ Krystianen

 

hmm tak spojrzałem teraz na Twoją stronę bikepics i chyba mam Cię na jednej fotce  

 

p92400173ym.th.jpg

 

zwróciłem uwagę na to, że tak jak ja masz buty Diadora 2Fit

 

to Ty?  

 

[ Dopisane: 24-09-2005, 15:19 ]

acha, żeby nie było, jest to wycinek z jednego z moich zdjęć :P

 

to sie nam paparzi pojawil.... :-D

to ja alez mnie ujał... zapodaj jak masz wiecej fotek... chetnie obejrze....

 

Nawet nie wiedzialem ze to diadora 2fit

 

[ Dopisane: 24-09-2005, 17:12 ]

ja tez wrzucam kilka fotek i mam 2 video'a. Jedeno jest fajne jak sprzety wjezdzaly na rynek ja stalem i krecilem moze sie rozpoznacie....

 

[ Dopisane: 24-09-2005, 20:48 ]

tutaj jest troche fotek z zakocznia moze ktos siebie znajdzie,ma jeszce 2 filmy ale zajmuja po 100mb musze je zmniejsyzc.

http://www.bikepics.com/members/krystianen/00zx6r/

 

więcej fotek zapodam później, ja jestem (lub mój fazer) na 3 Twoich fotkach, dwóch z Malty i jednym z parady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaluje, ze Fat gdzies sie zagubil, bo mielismy razem jechac.

Ja w koncu pojechalem na parade, po czym z Rynku zmylismy sie z ekipa do Biskupina na wycieczke - trzeba bylo korzystac z pogody, wiec nie chcialo mi sie szczerze mowiac siedziec na torze i patrzec jak inni lataja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaluje tez' date=' ze nie jestem w Borkach bo slysze, ze jest ok! Very Happy Ale nie wiem czy Dominik chodzi w koszulec, ktora Mu przekazalem przez Luziego [/quote']

No Jacek żałuj, żałuj, bo się działo ;) Koszulke przekazałem Dominikowi, ale niestety dopiero w niedziele, ponieważ wszystkie toboły jakie miałem ze sobą walnąłem do samochodu Pabla kumpla (który też jechał na borki) ale niestety jak dojechał to już byłem pozamiatany troszke i niepamiętałem o niej :roll: Jak zwykle był bym wdzięczny za foty 8)

 

p.s. co do parady... nie podobało mi się (jak już ktoś wcześniej wspomniał) tempo - jedynie maszyne zagrzałem i nic poza tym ! 10 min. po przyjeździe na Stary Rynek musiałem się zawijać z powrotem na Malte, bo zadzownił Pablo, że tam czeka !

 

Lisek szkoda, że się nie spikneliśmy, ale i tak nie miał bym czasu na pogawędki ! Ogólnie też obstawa niebieskich była kiepsko zorganizowana !!! ustawili się tylko na większych krzyżówkach, mniejsze pozostawiając na pastwę losu - tylko czekałem kiedy jakaś pucha wyskoczy (patrząc na zdesperowanych kierowców w nich siedzących) no i obiło mi się o uszy, że był jakiś wypadek - mam nadzieje, że nie groźny - ktoś coś wie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek odemnnie

http://zakonczenie05.fajnafotka.pl/

ja jechałem jako plecaczek więc byłem zależny od ludzi

my przejechaliśmy z paradką z Malty na Stary poczym z rynku zwineliśmy sie na parking na bułgarską gdzie kilka osób uczciło zakończenie małym świrowankiem fotki z tego wrzucę za jakiś czas

ponadto w sumie mam około 170 fotek i około 50minut filmiku z przejazdu parady. Zmontowany filmik wraz z fotkami HQ będę miał wkrótce dostępny na CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie;))))) Jesteś Kristianen hehehee mało pstrykałem;)))) Marco-- no rozszyfrowałem ale musiałem po kilka razy sie rejestrować;))))) Najbardziej nie moge doczekać sie twoich zdjęć:P))))) :P 180 mniam mniam mam nadzieje że przy piwku je niedługo odpale;)))Ps. niedługo wrzuce inne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...