Skocz do zawartości

V-max FZ6 Fazer


Rekomendowane odpowiedzi

A tak na marginesie, organizowany jest zlot fazer i tcata. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oczywiście zainteresowanych: http://www.motocykl.org/thundercat/forum/v....php?f=5&t=3447

 

Rejestrowałam się na tym forum, ale nie uaktywniono mnie - może nie lubią kobiet :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę nakedem z 2004 roku, bez żadnej owiewki i V-max to 220, oczywiście leżąc na zbiorniku.

Ale wiatr zrywa konkretnie, także komfort podróżowania jest przy 120.

 

Rejestrowałam się na tym forum, ale nie uaktywniono mnie - może nie lubią kobiet :(

 

Koniecznie spróbuj raz jeszcze, kobiety zawsze mile widziane :biggrin:

Problem może sprawiać wpisanie kodu z obrazka, ja próbowałem chyba trzy dni :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę nakedem z 2004 roku, bez żadnej owiewki i V-max to 220, oczywiście leżąc na zbiorniku.

Ale wiatr zrywa konkretnie, także komfort podróżowania jest przy 120.

Koniecznie spróbuj raz jeszcze, kobiety zawsze mile widziane :biggrin:

Problem może sprawiać wpisanie kodu z obrazka, ja próbowałem chyba trzy dni :banghead:

 

 

A ja jestem blondynka to kurcze w ogóle po chińsku napisać mogę :icon_razz: dobrze będę próbować do skutku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fz6s GT 2007 r. Vmax - w okolicach 252km/h, potwierdzone przez F4i (2003r.) Obwodnica Garwolina, Gierkówka: Janki - Rawa Mazowiecka. Lekko powyżej 180 - 200 wyczuwalne drgania kiery ale to za sprawą luzu na łożyskach.

 

To żeś Jaro pociągnoł :notworthy:

 

Mój Fazi 2005 i 238 na gdańszczańce k. Zakroczymia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś Jaro pociągnoł :notworthy:

 

Na początku nie wierzyłem, że aż tyle moje moto poleci. Ustawiłem się z Norbim (ten od żółtej F4i) i sprawdziliśmy to na obwodnicy Garwolina. No i jak w mordę strzelił. Jak na FZ to szaleństwo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...