Skocz do zawartości

Buty do motocykla enduro.


Rekomendowane odpowiedzi

Nosze sie z zamiarem kupna butow na enduro malej pojemnosci. Bede w nich jezdzil glownie w terenie. Jakie firmy a moze konkretnie modele byscie mi polecili? Cena to sprawa raczej drugorzedna,ale wolabym zeby nie przekraczala 800zl.

 

Pozdrawiam Rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Miałem kilka par:

Najtańsze - NovoGar, włoskie, za ok. 600-700 zł (mam je do dziś) bardzo dobrzee zrobione, nie tak wygodne, za to trwałe.

Sidi Flex Force - włoskie za 1110 zł, rewelacja, zginana kostka, pełna wygoda.

AlpineStars Vector - najwyższa półka, cena powyżej 1100 zł, pełna wygoda i elegancja. Ale teraz wróciłem do Sidi Flex Force, może nie tak wytrzymałe jeśli chodzi o elegancję, za to wytrzymalsze technicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Gaerne RX2 i musze stwierdzic, ze sa zajebiste... Nie mam porownania bo zadnych innych nie uzywalem. Moge jednak powiedziec, ze ten model jest bardzo wygodny. Mimo ze buty te sa dosc sztywne to nadaja sie nawet do spacerow po zejsciu z motocykla. Wada jest to ze dosc szybko puszczaja wode. Wystarczy pojechac 30 minut w mocnym deszczu i w bucikach juz czuje sie podchodzaca do palcow wode. Mozna zalozyc jakies ochraniacze przeciwdeszczowe na buty i wtedy pewnie problem znika. Nie wiem jak to wyglada u konkurencji. Ma ktos doswiadczenie z woda w innych terenowych butach?

 

Pozdrawiam

--

Pawel

TT600R

DR750 Big (wkrotce do sprzedania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One przemakaja wszystkie,ja moje Gaerne traktuje jakas pasta tej firmy(po prostu nacieram a szwy "kituje" :lol: )i pozostaja dluzej suche jednak po kilku godzinach...wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przepraszam chłopaki, gafa - rzeczywiście Gaerne godne polecenia. W miarę dostępne, nie wiem, jak z "oprzyrządowaniem" ale sporo kolegów tych butach jeździ. Są też starsze egzemplarze Sinisalo, ale zauważyłem, że jakoś ludzie od tych papci odchodzą. Nie wiem dlaczego - nie badałem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moje Gaerne traktuje jakas pasta tej firmy(po prostu nacieram a szwy "kituje" :lol: )i pozostaja dluzej suche jednak po kilku godzinach...wiadomo.

 

No wlasnie... widzialem kiedys takie smarowidlo ale nie mialem akurat kasy, a pozniej sobie o tym zapomnialem, a pozniej juz ich nie bylo ;)

 

Czyli mowisz, ze chociaz troche to pomaga? Bo u mnie bez zadnej impregnacji puszczaja znacznie szybciej...

 

ps. sorki, ze jeszcze nie przyslalem Ci tych obiecanych zdjec... Moze w weekend bede mial chwilke, zeby skoczyc do qmpla na skanerek..

 

 

nie wiem, jak z "oprzyrządowaniem"

 

W Bielsku bez problemu... Mysle ze w innych miastach (duzo firm sprzedaje Gaerne) tez powinno byc ok.

 

Pozdrawiam

--

Pawel

TT600R

DR750BIG (na wydaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tego katalogu to polecam Wintex Aqua. Sam w takich jeżdżę i są supcio wygodne. Ale pewnie nie nadają się zbytnio w ostry teren. Osobiście częściej jeżdżę w mieście, więc zależy mi bardziej na wygodnych butach. Powodzenia w zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...