Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Pale nawijaj w kilku zdaniach co i jak z tą Chbienią. Gdzie to jest, co to jest, kiedy ewentualny wyjazd, na jak długo, jaka kasa i w ogóle o co chodzi, ogólnie to temat tego zlotu się tutaj przewija, ale jakoś nie zakodowałem co i jak :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek w chobienii nad odra jest jutro od godziny 16 imreza Zamczystko 2007

Tu masz link co zagra i wogole:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=932551

A do tego jak mowil Rudy jest to polaczone z takim nieoficjalnym zlotem motocyklowym.

Wiec generalnie fajna imprezka i warto by sie przejechac (podobno motocyklistom daja 1 browa za free)

Plan byl taki zeby jechac wypic piwko i po koncertach 23-polnoc spadac do chaty.

tylko ze sie wszyscy wykruszyli :D

 

A co do drogi to najpierw mielismy jechac przez gore ale tam sa promy przez rzeke wiec pomysl upadl

Wiec pozostaje przez wschowe i glogow

ale z rawicza to chyba blizej przez scinawe?

 

Napisz co sadzisz i czy pojedziesz bo mnie sie samemu nie chce jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie wychodzi ze my dwoch bo asmo nie wie jak z kasa na paliwo bedzie.

Wolisz jechac do leszna i przez wschowe glogow? czy ja mam przyjechac do rawicza i pojedziemy przez scinawe?

 

Rudy a ty o ktorej planujesz wyjazd ze wschowy i na ktora tam chcesz byc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się może też przejechał :icon_mrgreen: Ale jeszcze nie wiem. Chcecie tam z noclegiem jechać? Bo piwko bym sobie wypił, a bez noclegu to tak niebardzo... :( Dajcie znać o której jedziecie to może się przejadę też.

Aha, z Rawicza na Ścinawę jest fajna droga, miejscami dziurawa, ale są też miejsca z nowym asfaltem i fajnymi winklami :clap:

Edytowane przez Pierun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z Irekiem nie obgadalem trasy ale mysle ze jak Pierun bys jechal to wtedy przez scinawe bysmy pomkneli.

 

A zbiorka to najlepiej o 16 kolo pks w rawiczu (o 16 tez sie tam zaczyna ale zanim sie rozkreca to juz bedziemy).

 

A z piwkiem to mialem na mysli jedno wypic i wracac po koncercie czyli tak kolo polnocy. Do tego czasu to jedno piwko nie zaszkodzi ale jak ktos kce wiecej to chuba nocleg konieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie wiem , ekipa jeszcze ostatecznie sie nie dogadała , pewnie jak zwykle u nas na ostatnią chwile , na wariata ... :icon_arrow: Pewnie najrozsądniej spotkać sie na miejscu i ewentualnie wrócić razem , moge wtedy nawet poleciać przez góre, uwielbiam nocą jezdzić :)

 

doszły mnie słuchy, ze ja i Kurczak (Ed manetka Kurczak) wyjedziemy dopiero koło 17stej z dębowej łęki od kuraka z chaty bo łańcuch w GPZ`cie musi przesmarowac :icon_arrow:. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...