Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, Road star sprzedany. Chyba jednak jeszcze nie nadszedł czas, abym ujeżdżał cruisery :cool:

Rozglądam się za sportem. Biorę pod uwagę yamahę R1, hondę cbr 1000rr oraz suzę gsxr 1000, chyba, że jeszcze coś innego wpadnie mi w oko.

glaca, widziałeś tego gixa na żywo? ulepa, czy można się zainteresować? Bo ze zdjęć jest kilka rzeczy do których bym się doczepił...

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie widziałem tego GSXR, ale napewno miał coś z prądami, jak wczesniej mówiłem jakieś kable miał pocięte od komputera czy alarmu.

Widać że ktoś pożądnie zainwestował: felgi OZ i wiele dodatków od rizomy.

Najgorsze są te migacze już wole orginalne w lusterkach, nie ma zanczka na baku, prawdopodobnie cały malowany.

Nie jest daleko to najlepiej jechac i zobaczyć.

Edytowane przez glaca1427
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Road star sprzedany. Chyba jednak jeszcze nie nadszedł czas, abym ujeżdżał cruisery :cool:

Rozglądam się za sportem. Biorę pod uwagę yamahę R1, hondę cbr 1000rr oraz suzę gsxr 1000, chyba, że jeszcze coś innego wpadnie mi w oko.

glaca, widziałeś tego gixa na żywo? ulepa, czy można się zainteresować? Bo ze zdjęć jest kilka rzeczy do których bym się doczepił...

Marecki szkoda straconego sezonu na przekonanie się, że czoper nie jedzie :D ...nigdy nie będzie jeździł, musisz jeszcze wyhodować trochę sadła i wtedy kupuj :D

 

BTW 24.01. Motor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki szkoda straconego sezonu na przekonanie się, że czoper nie jedzie :D ...nigdy nie będzie jeździł, musisz jeszcze wyhodować trochę sadła i wtedy kupuj :D

 

BTW 24.01. Motor

Hahahahahaha no masz rację! Chociaż przez ostatni okres sadełka mi przybyło - muszę się za siebie wziąć, aby zmieścić się w kombiaka :D

 

Co do moto: Gsxr'a nawet nie chciało mi się jechać oglądać- ze zdjęć już za dużo widać...

Byłem dziś looknąć na CBR 1000RR oraz R1, aby porównać oba modele.

Nie wiem jak właściwości jezdne, bo piździło jak h*j żeby się przejechać, jednak z pozycji jak też, a może przede wszystkim - wyglądu, najbardziej odpowiada mi erłan :)

Także poszukiwania trwają :) Jakby ktoś coś znalazł lub wie gdzie jest R1 na sprzedaż, to dawajcie znać na forum :) Najbardziej leży mi kolor czarny z grafitem, choć niebieską też bym nie pogardził :D :D :D :D

Edytowane przez Marecki_

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki jak szukasz Litra z tych lat to polecam ci artukuł : http://www.motoczewa.pl/viewtopic.php?p=98957

W tych roczkich to tylko GSXR 1000 i ZX10R.

Artykuł ciekawy i przemawiający za giksem, jednak to co oferuje erłan, wystarcza aż nadto - no a wygląd hmmm.....jak dla mnie rewelka!

 

Marecki mam namiar na FZ1 '08 jakbyś chciał cofnąć się wspomnieniami do kilo fazy :-)

 

Wysłane z Xiaomi

Dzięki Ario, jednak będę polował na erłana, bo nowa faza jakoś mi się nie widzi.

Do dychy przymierzałem się w lesznie koło salonu renault'a- jakoś mi nie odpowiadała...

 

Nastawiam się na R1 w modelu RN19, chyba, że się trafi RN12 w bdb stanie. RN19 miała lepsze sprzęgło i kilka innych ważnych detali.

Na razie nic ciekawego nie ma w ogłoszeniach.

 

Ps. A tak z ciekawości- gdzie szukacie moto na sprzedaż? Bo przeglądam alledrogo i tablice. Może są jeszcze jakieś dobre portale sprzedażowe?

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, a co myślicie o kawasaki ZX12R?

mam dwie na oku:

- jedna przed liftem - full otwarta - mega moc, stan też ok:

http://otomoto.pl/kawasaki-zrx-zx12r-M3888988.html

 

-po lifcie- stoi w komisie- sprzedający z komisu za wiele nie wiedzą, oprócz tego, że stan jest igła... (ten tekst mnie rozjebuje...):

http://otomoto.pl/kawasaki-zx-kawasaki-zxt-178km-okazja-zare-M3706675.html

 

Szczerze to ta druga bardziej mi się widzi. Jutro podjadę zobaczyć zieloną, bo jest bliżej. Przymierze się i zobaczymy :)

Podobno bierze dużo wachy, 8-14 litrów- więc gruuuubo...

Miał ktoś z Was do czynienia z taką maszyną?

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...