Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich niepowitanych :)

 

Dziś nawinełem około 150km, było bosko :)

Testowałem ile można przejechać na rezerwie, szukając stacji paliw.... Gdy wlewałem zupę do baku to weszło 20,78 litra, gdzie zbiornik ma 21litrów :D :crossy: :D

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to my sie Marecki widzielismy na wylocie z Leszna, wiedzialem że z 4um ale nicku nie mogłem sobie przypomnieć. Ciekawe co nawywijał ten gość od TLR`ki ??

P.S. szukajcie kupca na b. ładnego Maraudera 800 , do oddania za dobre pieniądze, igła z 1998, zależy mi bo jeździć sie z tym nie da ;)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyję i się cieszę. Moto nie skasowane

Coś mnie ominęło? Napisz więcej na ten temat.

 

Słuchajta mnie uważnie! Jeżeli w najbliższą sobotę będzie ciepło itd.to jadę do Przesieki (10km od Karpacza) Jakby ktoś miał ochotę to może się dołączyć.

 

Na środę zapowiadają 16stopni więc proponuję spotkanie na McD i przejażdżkę po okolicy

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to my sie Marecki widzielismy na wylocie z Leszna, wiedzialem że z 4um ale nicku nie mogłem sobie przypomnieć. Ciekawe co nawywijał ten gość od TLR`ki ??

P.S. szukajcie kupca na b. ładnego Maraudera 800 , do oddania za dobre pieniądze, igła z 1998, zależy mi bo jeździć sie z tym nie da ;)

Pzdr.

 

No proszę jaki ten świat jest mały :)

Maraudera widziałem, co prawda z moto- wyglądał dobrze. A tak na marginesie, ile za niego wołasz? Może byłbym zainteresowany :D

Edytowane przez Marecki_

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta mnie uważnie! Jeżeli w najbliższą sobotę będzie ciepło itd.to jadę do Przesieki (10km od Karpacza) Jakby ktoś miał ochotę to może się dołączyć.

 

Na środę zapowiadają 16stopni więc proponuję spotkanie na McD i przejażdżkę po okolicy

 

przyklepane w sobote! jak żabami rzucać nie będzie ani na termometrze drastycznie, to jedziem! :biggrin:

Edytowane przez Pancia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...