Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

najwiekszy debil bedzie lepszy od tuska, sorry Panowie ale donalda nienawidze (za całokształt, za obojętność, znieczulice,fałszywy wyraz ryja i specyficzną wymowe), jak wygra to moze z wami wyemigruje bo ch*j posprzedaje albo pozamyka reszte zakładów w tym m.in mój i pójde szukać chleba na zmywaku w uk... Pzdr.

 

Napieralski coraz bardziej wzbudza moje zaufanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwiekszy debil bedzie lepszy od tuska, sorry Panowie ale donalda nienawidze (za całokształt, za obojętność, znieczulice,fałszywy wyraz ryja i specyficzną wymowe), jak wygra to moze z wami wyemigruje bo ch*j posprzedaje albo pozamyka reszte zakładów w tym m.in mój i pójde szukać chleba na zmywaku w uk... Pzdr.

+1000

Napieralski coraz bardziej wzbudza moje zaufanie ...

 

-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę,że koledzy lizneli trochę polityki :biggrin:

aż się boję pomyśleć co będzie dalej :clap:

rudy- zakamuflowana opcja niemiecka?? :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

a Maćko 24 się przywita,czy będzie z partyzanta nas podglądał?? :bigrazz:

Edytowane przez kuba wojewodzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z waszych postów wynika, że należy się zastanawiać czy dalej wiązać przyszłość z naszą kanalizą czyt. krajem.

 

Ja od 2004 roku nie wiążę przyszłośći z naszą kanalizą buuuuuaaaaaaa..... aaaaaa....haaahaaaaaaa !!

 

Jak dla mnie to kraj czysto turystyczny od maja do października..

Tylko gdzie pojechać tym razem ?? Opcje były 3 jak: hiszpania, belgia ostatecznie holandia ale i południe francji by spasowało..

 

też portugalia może okazać się wygodnym miejscem..

 

wyjazd napewno będzie nagły i nieprzemyślany czyli typowy spontan, tak najlepiej :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

a oto jedno z kilkudziesięciu zdjęć z dzisiejszego wypadu na tor:D zabawa była oczywiście przednia!

oczywiście zbierało się kilka osób ale niektórzy woleli wypić a inny to pojechał ale tylko samochodem :D hehe

 

na foto w kolejności ja Krzychu i Michał dzieki chłopaki za świetną zabawę!! THE BEST fotograf oczywiście Ada :D

Edytowane przez carroll

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie SV-a się prezentuje na torze.

 

Jeżeli ktoś interesuje się SV-kami to polecam moją:

 

http://allegro.pl/sv-1000-sz-limitowana-tl-vtr-rsv-cbr-zx-fz-ducati-i1770126455.html

 

SUZUKI SV 1000 SZ 2005 *SPECJALNA EDYCJA* na uwiecznienie 20 letniej produkcji GSXR-a.

Motocykl jest zatem w malowaniu GSXR-a w pełnej owiewce z poprawionymi osiągami względem tradycyjnej SV-ki ze 120 koni na 135 koni.

 

Jeśli chodzi o silnik fabrycznie zaszło

parę istotnych zmian. Średnica przepustnic została powiększona o 2 mm, dolot filtra powietrza (snork)

został skrócony, dokonano redukcji bezwładności wału korbowego o 20% oraz współczynnik kompresji

zmieniono z 11,3:1 na 11,6:1. Wszystkie te zmiany spowodowały zmianę mocy motocykla w tym modelu do 135 koni.

 

- Akrapy są zamontowane,

- filtr powietrza K&N,

- NGK IRYDOWE

 

teraz brakuje założyć POWER COMMANDER lub wgrać mapy w ECU i z SV-ki robi się agresywny odblokowany V-TWIN. Gdzieś na forum czytałem, że po założeniu PC do tego modelu 300km/h to tylko formalność. Kiedyś był na allegro PC za 500zl ale przegapiłem aukcje niestety.

 

Cena mojej naprawdę nie jest wygórowana względem cen np. w UK gdzie kosztuje kliknij w link:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/2005-Suzuki-SV-1000-SV1000-SZ-K5-Sports-Touring-996cc-/180704866274?pt=UK_Motorcycles&hash=item2a12d96fe2

 

macie więcej zdjęć z toru ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko znowu nie wypierdol gdzieś, ponoć biały plastik lepiej sie łamie :P

Sprawdzałem terminy kisielina i do końca sierpnia tor w weekendy wydaje sie być zapchany gokartami, co to jest "mini cup" i czego dotyczy, kartów czy SM`ów ?? 28.08 jest Jiczyn który polecam bardzo, u pepików jest fajnie :) http://www.wallravracecenter.com/?page_id=147 może co we wrześniu ? Hęę , ja byłem 1 raz w niedziele i jestem nakręcony na to jak Joey na tabliczke czekolady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko znowu nie wypierdol gdzieś, ponoć biały plastik lepiej sie łamie :P

Sprawdzałem terminy kisielina i do końca sierpnia tor w weekendy wydaje sie być zapchany gokartami, co to jest "mini cup" i czego dotyczy, kartów czy SM`ów ?? 28.08 jest Jiczyn który polecam bardzo, u pepików jest fajnie :) http://www.wallravracecenter.com/?page_id=147 może co we wrześniu ? Hęę , ja byłem 1 raz w niedziele i jestem nakręcony na to jak Joey na tabliczke czekolady ;)

28.08?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...