Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BARFI

 

daj link do tego tematu na elce jak możesz. Ciekaw jestem o czym tam piszą..

http://elka.fm/content/view/48002/78/

 

Ale tych komentarzy lepiej nie czytaj

 

A wy chłopaki sie tak tymi trasami chwalicie jeszcze jakaś pała dojrzy i będzie zasadzka :ohmy:

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie auta i nr rejestracyjne naszych kochanych pantofelkow :)

http://www.punkty-karne.com/podstrona/radiowozy-wielkopolskie/36/ chcilabym dodac ze w okolicach Rawicza jezdzi takze czarne bravo ktore nie jest tam wpisane :)

Trzeba uwazac i nie przesadzac (Joey69) xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie stalo z Mania? Cos ucichla, czyzby cicha myszka ;]

 

yhy! Cicha i spokojna... ;)

 

A do tego wQrzona! :banghead:

w sobotę chciałam z chłopakami pośmigać, a tu dOOpaaa się zrobiła... - "mój kierowca GSXa" się rozchorował na całego – śmigać będzie (!), ale w tangu z virusem grypy eh...

myślałam, że chociaż wieczorek przy PIFFQ wypali, by grupę zorganizowaną zbrojną "spod maCa" poznać :D i...

znowu dOOpaaa!!!!!! Friendsy imieninową %% zorganizowali...

 

aaaaaa!

 

A miało być tak pięknie... :banghead:

A Ty będziesz w sobote?

 

Zapraszam na otwarcie sezonu motocyklowego do Kościana 9 kwietnia, zbiórka o godz. 11.00 na placu Krimpen (tam gdzie w zeszłym roku)

 

Plan:

11.oo- zbiórka

11.15- parada

13.oo- Msza Polowa ze święceniem motocykli w Starych Oborzyskach

14.30- ognisko i inne atrakcje

 

serdecznie zapraszam

9 kwietnia rozpoczęcie sezonu w poznaniu

 

Panowie 9 kwietnia jazdy testowe HD we Wrocławiu, polecam zawsze jest fajnie. Ja z Vivaldim jedziemy jak rok temu. Ktoś się przyłączy? :buttrock:

Czy mówiłem już że 9 rozpoczęcie w poznaniu?

 

Tutaj macie auta i nr rejestracyjne naszych kochanych pantofelkow :)

http://www.punkty-karne.com/podstrona/radiowozy-wielkopolskie/36/ chcilabym dodac ze w okolicach Rawicza jezdzi takze czarne bravo ktore nie jest tam wpisane :)

Trzeba uwazac i nie przesadzac (Joey69) xd

Zawsze uważam jeżdżę z gumą :D

 

zawsze trzymalem sie z daleka od gostynia i dzisiaj popelnilem najwiekszy błąd że tam pojechałem.

 

Na wjeździe do gostynia zatrzymali mnie :banghead: srebrna nieoznakowana Skoda Octavia lub Superb dokładnie nie pamiętam (nowy model).

 

 

Finał taki: 10 punktów i 400 zeta (płatne gotówką bo niemam meldunku) obie strony zadowolone.

Czyli wiemy już że gostyń królowa jednokierunkowych odpada jak i mniej więcej te kierunki na rzec naszych sprzętów i stanu dróg

 

A tak btw nie jest zle ja jadac w czerwcu do bojanowa dostalem 500 i 10 ..SKURWIAŁY LOTOS!!

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi do dupy a gdzie lepszy kawałek asfaltu to zaraz obstawiony przez drogówke w cywilu.

Az odechciewa mi się wyjeżdżać.

 

Jak się wkurwie to zrobię przesiadke na skutera i go stuninguje. Bo litrem niema gdzie jeździć. Zrobiłem już grubo ponad 2000 km w tym roku i mam dosyć. Totalnie nie chce mi sie jeździć. Tymbardziej że trzeba mieć oczy w wszedzie a nawet w dupie bo niewiadomo kiedy i gdzie nieoznakowany radiowóz siądzie na ogon.

 

W moim przypadku zakończy się to manią prześladowczą bo już mi się udziela że wszędzie policja się na mnie czaji (takie odnoszę wrażenie).

pie**ole ryzykować zdrowie psychiczne i za rok wsiąde na supermoto i nawet nie będę rejestrować. A żeby mnie zatrzymać będa musieli strzelać ze shotguna jak do kaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi do dupy a gdzie lepszy kawałek asfaltu to zaraz obstawiony przez drogówke w cywilu.

Az odechciewa mi się wyjeżdżać.

 

Jak się wkurwie to zrobię przesiadke na skutera i go stuninguje. Bo litrem niema gdzie jeździć. Zrobiłem już grubo ponad 2000 km w tym roku i mam dosyć. Totalnie nie chce mi sie jeździć. Tymbardziej że trzeba mieć oczy w wszedzie a nawet w dupie bo niewiadomo kiedy i gdzie nieoznakowany radiowóz siądzie na ogon.

 

W moim przypadku zakończy się to manią prześladowczą bo już mi się udziela że wszędzie policja się na mnie czaji (takie odnoszę wrażenie).

pie**ole ryzykować zdrowie psychiczne i za rok wsiąde na supermoto i nawet nie będę rejestrować. A żeby mnie zatrzymać będa musieli strzelać ze shotguna jak do kaczki.

Nom jest coś z to manią prześladowczą ja ostatnio też zagrałem główną rolę w filmie krótko metrażowym i teraz wszędzie widzę czarną skodę haha tylko mnie to kosztowało troszke mniej 200zł i 6pkt

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizja zakupu KTM 660 SMC staje się coraz bliższa choć od dawna już się czaję i błąd zrobiłem że jeszcze go niemam

 

trasa jest tylko jedna: Leszno-Boszkowo,Boszkowo-Leszno :)

Rekreacyjnie 15 min na gnoju 12 :D

 

RACJA !!!

 

a co kiedy człowiek ma zamiar jeździć 6 godzin dziennie??

 

Tutaj w regionie opcje szybko się kończą niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa jest tylko jedna: Leszno-Boszkowo,Boszkowo-Leszno :)

Daj spokój z Boszkowem na samą myśl się nie chcę choć teraz całkiem przyjemnie się tam leci;/ no ale ?

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzę jedno rozsądne rozwiązanie !!

 

Zakładamy gang supermoto każdego spokojnie będzie stać jak pogoni to co ma..

A zabawa będzie przednia..

 

jak ktos niewie co to supermoto to zagladnijcie w ten link:

 

http://www.bikepics.com/members/wozix/06640lc4/

 

http://www.bikepics.com/members/wozix/06640lc4/

 

http://www.bikepics.com/members/wozix/06640lc4/

 

to byl moj KTM i nikt mi nie powie że nie wygląda groźnie..

 

ścigacze się chowają na nierównych drogach a supermoto przechodzi przez najgorsze nierówności jak strzała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzę jedno rozsądne rozwiązanie !!

 

Zakładamy gang supermoto każdego spokojnie będzie stać jak pogoni to co ma..

A zabawa będzie przednia..

Wujka Asmo i Pieruna Vel wyrywacza silnikowych elementów ;p

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Trasa Boszkowo-Leszno jak najbardziej , ale do znaku i powrot na Leszno . W samym Boszkowie nadal woda stoji po jednej stronie drogi ustawione sa betonowe plyty poukladane na siebie po któych trzeba przejechac ,wokoł pelno wody ogolnie syf i mogila . Dziś przejezdzałem i drobne porzadku zaczynaja robić,ale z woda walcza od grudnia i nie sadze by do konca kwietnia sobie poradzili , Takze wczasowicze,którzy w tym roku zawitaja do Boszkowa na pierwsze porzadki po zimie to moga sie przerazic pozalewane puby drewniane na głownej plazy i wokoł ... Takze Sama Jazde po Boszkowie odradzam mnóstwo piasku wody i brudu na ulicy ...

 

 

Woziu - Mandat Boli i zniecheca ,ale nie łam się nie którzy maja owiele wiecej punktów na glowie i codziennie robia czyt.. po 300km z oczami wokol glowy i uwaga na czajacych sie policjantów w coraz to dziwniejszych miejsach ...Dzis reguły nie ma zmieniaja miejsca kazdego dnia i jak co roku oblawa na motocyklistów bedzie dobitnie widoczna ...

 

================================

 

 

Możemy Wymieniac miejsca,gdzie stoja ;D Bysmy na te miejsca szczegolnie uważali i omijali, ;d

Edytowane przez gitek19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie ale jak tutaj kazdy ma grata za min 20 klocków to po zmianie zostanie jeszcze kupe kasy na zapas zupy, opon i napędów na cały sezon..

 

A co to za frajda cisnąć na prostej gładkiej..

Lepsza zabawa latać po wioskach gdzie dużo zakrętów i drogi nierówne jak cholera z domieszką różnych niespodzianek..

A na zadupiach wogole policji niewidać

 

mówie wam musicie przemyśleć temat supermoto..

 

ten ktm ktorego mialem bez problemu z palcem w dupie ponad 180km/h i więcej nie potrzeba było ..

w zupelności starczało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...