Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość motocyklistka1988

No proszę jaka koleżanka podniecona wyjazdem :bigrazz: I bardzo dobrze, byłoby super jakby nie padało, normalnie odstawie jutro taniec słońca :biggrin:

 

 

 

 

No a jak :icon_biggrin: :icon_biggrin: ja tak latwo nie odpuszczam :icon_razz: :icon_razz: to w niedziele zgadamy sie razem na ten taniec :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: a raczej to bedzie taniec podziekowan za pogode jak dopisze do tego do gory :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zarejestrowany:) ale teraz na dwoch kołach , więc się witam się:) Adam

 

 

WITAM WITAM :buttrock:

 

W niedziele nawet jak będzie pogoda to ja odpadam sorka,ale nie mogę :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

motocyklistka1988 możesz jaśniej? bo nie rozumiem w czym masz problem?

 

 

 

 

Kolega wyzej napisal ze nie wpadnie w niedziele dlatego pisze ze przykro nam i ze ma nas byc coraz wiecej a nie coraz mniej :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

a ja własnie ide podbijac wrocławskie drogi:):) pozdrawiam

 

 

 

 

:wink: :wink: szerokosci kolego i dobrego wiatru,ale tylko w plecy :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

A dokładnei tak Młody człowieku:D:D chata w zako:D:D Zakopower:D

 

 

No moi Drodzy koledzy ja mysle ze jedziemy dzisiaj :bigrazz: :bigrazz: pogoda dosyc dobra no i jak narazie sucho na drodze :icon_razz: :icon_razz: do zobaczenia pod mc Donaldem w lesznie o godz.14 :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moi Drodzy koledzy ja mysle ze jedziemy dzisiaj :bigrazz: :bigrazz: pogoda dosyc dobra no i jak narazie sucho na drodze :icon_razz: :icon_razz: do zobaczenia pod mc Donaldem w lesznie o godz.14 :icon_mrgreen:

 

Hej, chętnie pojedziłbym z Wami , ale mam dzis jeszcze kilka rzeczy do załatwnia... okolo 14 musze być w głogowie a pozniej wracam do wrocka....wiec dzis chyba dla mnie odpada ....ale moze następnym razem . POzdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...