Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość motocyklistka1988

niektórzy nie wiedzą... szczegóły!!

 

acha napisz, które te tory, ew. pożyczę Ci Fazera na tydzień :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: ;)

 

 

 

 

 

Bardzo miło z strony kolegi :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: Tylko teraz jest chwila zastanowienia hmm :rolleyes: żartowal czy pisał prawde :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

Normalnie straszny ruch się zrobił ;) Ale dobrze dobrze :bigrazz: Ja niestety nie dam rady pojechać z Wami gdyż w z poznania o 14 będę wyjeżdżał (zajęcia) Ale mam nadzieje że innym razem będzie sposobność ;)

 

:icon_biggrin: :icon_biggrin:

 

No strasznie nam przykro,ale sezon sie dopiero zaczal i okazji bedzie jeszcze wiele

 

 

pozdrawiam Alicja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahaha <hahaha>

Nie mogłam sie powstrzymać ;)

 

Ario, czy to ma znaczenie, ktore tory ;p

A no dobra, ma, bo ja bedziesz we Wro, to bedziesz na nie uwazac :D :D :D

 

A ja chcialam zakosic w weekend Intruza ojca, wreszcie sie zdecydowalam na niego i co???????? Rozkręcony!

Wychodzi na to, ze pozostaje przy pierwotnym planie :)

 

Pozdrawiam cieplutko

 

BTW. Wzywam do odpowiedzi "Tate" Irka, bo on to już w ogole sie nie odzywa do nas :( Chyba pochlonela go rola tatusia :D :D :D :D

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

a wiecie ze jutro ma padac deszcz.[pogoda gorsza niz dzisiaj]

kurde a mielismy motorami na ślub jechac o 14,30h

mam nadzieje ze bedzie bez deszczowo!

 

 

 

My smigamy w niedziele :icon_biggrin: :icon_biggrin: ja sie caly czas modle o ta pogode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak to jest ślub motocyklisty to choćby wiadrami lali wodę to obowiązkowo na moto

 

Alicjo obawiam sie że twoje modlitwy nie pomogą bo niestety ma ponoć padać aż do czwartku jutro ma być trochę lepiej ale za to w niedziele cały dzień ma padać ja z moimi slikami odpadam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

jak to jest ślub motocyklisty to choćby wiadrami lali wodę to obowiązkowo na moto

 

Alicjo obawiam sie że twoje modlitwy nie pomogą bo niestety ma ponoć padać aż do czwartku jutro ma być trochę lepiej ale za to w niedziele cały dzień ma padać ja z moimi slikami odpadam

 

 

 

Bedzie ladnie :icon_biggrin: :icon_biggrin: my jedziemy :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

ja bym jechał nawet jakby padało zawsze to jest jakaś atrakcja no i sprawicie frajdę ojcu weselnemu i młodym

i przy okazji udowodnicie że wilki trzymają się razem

 

 

 

 

 

Bardzo dobrze ze kolega tak pisze :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: to znaczy ze zawita w niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ze kolega tak pisze :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: to znaczy ze zawita w niedziele

 

hehe na weselu jedzie się pomalutku a ja nie dosyć że mam sliki to jeszcze w nie których miejscach już płótno świta

 

ale jak jutro nie bedzie padać to morze się wybiorę do lipna po nową

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

:icon_evil:

hehe na weselu jedzie się pomalutku a ja nie dosyć że mam sliki to jeszcze w nie których miejscach już płótno świta

 

ale jak jutro nie bedzie padać to morze się wybiorę do lipna po nową

 

 

 

Opona jeszcze nie wymieniona :evil: :evil: :icon_question: oj oj bedziemy sie gniewac :icon_evil: :icon_evil: zostaje jeden sposob aby ta zlosc moja cofnac a mianowicie zlosc zniknie jak zawitasz w niedziele o 14 i zaszczycisz nas Swoja obecnoscia :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_evil:

Opona jeszcze nie wymieniona :evil: :evil: :icon_question: oj oj bedziemy sie gniewac :icon_evil: :icon_evil: zostaje jeden sposob aby ta zlosc moja cofnac a mianowicie zlosc zniknie jak zawitasz w niedziele o 14 i zaszczycisz nas Swoja obecnoscia :icon_razz: :icon_razz:

oj oj postaram się zawitać ale jak będzie padać to dupa blada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

oj oj postaram się zawitać ale jak będzie padać to dupa blada

 

 

 

 

 

 

no jak bedzie padac :icon_biggrin: :icon_biggrin: ale jak bedzie +7 i nie beda anioly plakac to jedziemy :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...