Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

predkosci oczywiscie spacerowe :) tez tam planuje na plecy kogos wziac, wiec tym razem serio :crossy:

dzisiaj na tor chcialem leciec, ale pogoda znowu nie dopisala, to wyciagnalem CR-ke i troche poszalalem a teraz padam :P

http://w3.bikepics.com/pics/2008/04/17/bik...1256656-800.jpg

http://w3.bikepics.com/pics/2008/04/17/bik...1256434-800.jpg

http://w3.bikepics.com/pics/2008/04/17/bik...1256665-800.jpg

oczywiscie myslalem ze ten row nie jest taki gleboki, a ta gorka taka stroma :smile: juz sie nie moge doczekac pyrki w wersji terenowej :clap:

zajebista zabawa ten teren :lalag:

 

Pierun fajnie jakbyś wziął plecak to wtedy łatwiej mi będzie namówić moją Kasię na wyjazd... jakieś plany na tą niedzielę? ja bym się pisał na jakąś mniejszą trasę (jak dotrę błotnik :crossy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... jakieś plany na tą niedzielę? ja bym się pisał na jakąś mniejszą trasę (jak dotrę błotnik :icon_rolleyes: )

 

 

Czemu by nie choiciaz ja bym musial olej zmienici uszczelnic dekielek

 

ja dzis jak wyjechcalem i dojechcalem an rynek to tak zaraz migiem wracalem bo mnie deszcz złapal =,=

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebista zabawa ten teren :lalag:

 

Pierun fajnie jakbyś wziął plecak to wtedy łatwiej mi będzie namówić moją Kasię na wyjazd... jakieś plany na tą niedzielę? ja bym się pisał na jakąś mniejszą trasę (jak dotrę błotnik :( )

mam to w planach :biggrin: rozmawialem z kuzynka i jej chlopakiem to chca tez leciec na moto i pod namiot, zeby tam caly weekend zostac... ja jestem za :)

w niedziele ja odpadam jak zawsze, arbajt :lapad: jak w sobote bedzie pogoda to czemu nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

takie pytanie :icon_question: jakies plany na weekend majowy? Ja mysle zeby sie przejechac do Wolsztyna na parade parowozow, bo jeszcze tam nie bylem, a podobno ciekawie :)

 

 

Witam witam!

 

ja tez baardzo chetnie wybrał bym sie na mała wycieczke :) i jak najbardziej jestem za predkoscia spacerowa :P

 

prosił bym tylko o jakies wczesniejsze ustalenia co i jak :)

 

pozdrawiam!

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty konserwowac? :cool: co najwyzej je czasem umyje woda ;p

 

 

rozumiem ze nei smarujesz ich zadna pasta ani natłuszczaczami zeby skora nie pekała?

 

jak CI sie sprawuja buciki?

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

tak sie troche w chacie nudze i wpadlem na pomysl zeby zrobic nastepna impreze z cyklu

 

"Grill u Konika" w niedziele ok. poludnia/wczesnego popoludnia

 

Przyjezdzajcie czym chcecie: autonogi, rower, moto, auto, hulajnowa itp...

Zrobimy sobie grilla, wypijemy piwko, zjemy placek (Beti juz obiecala ze zrobi), pogadamy i ogolnie bedzie fajnie.

 

Dajcie znac kto mialby ochote :flesje:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooooooo....to sie szykuje kolejna okupacja konikowej dzialki:D:D:D:D

No to skoro obiecalam, ze zrobie jakis placek...no to obiecalam...cos na pewno ze soba przywioze:);) O ile mi w domku nie zjedza, bo ja takie wspaniale placki robie:P:P:P

No to dalej ludziska....nie planowac nic na niedzielne poludnie....mamy grilla:D:D:D:D!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...