Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze bede ja z Ania :icon_mrgreen:

po drugie mysle ze kielbaski i wodka kazdy we wlasnym zakresie, bo nie kazdy wypije po 0,5 na glowe ;) podobnie z kielbaskami/karkowka czy co tam na grilla, nie chce sie czyc niezrecznie jedzac 4 razy tyle co Beti na przyklad :P

 

A soki mozesz Bestia kupic, nie zapomnij o syropie malinowym i Tabasco :D

 

No ja juz sie nie moge doczekac :flesje:

 

Ps. Wiem ze Beti niestety nie bedzie, ale byla wygodnym przykladem ;)

 

Ps2. Dec mowi ze tez bedzie "i generalnie ku*wa i moze byc z gory a moze byc z dolu i moze nie byc" <= tak powiedzial czyli w wolnym tlumaczeniu chce tak jak ja :P i martwi sie ze go zle zrozumiecie bo go nie znacie :evil:

ale to nie tak bo mu wcale nie wisi! :)

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha!!!!

i po 4. zbila mietka katechetka za totalny brak.....napletka.

eheheheh

 

a tak powaznie!!!!

my z kamula tyz bydziem.

i moze rzezcywiscie lepiej jak kazdy sam sobioe przyniesie towar,np.ja zjem 2 kielbaski a irek 9.....wiec niech kazdy przyniesie tyle alkoholu(pamietajcie o dlugim wieczorze!!!!!!!!!!!) i tyle jedzenia ile bedzie potrzebowal dla siebie.

mozemy jedynie uzgodnic jaka wodeczke kupujemy tak aby na zajutrz nie bylo niepotrzebnych ekscesow zoladkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NNoo to ja może sie w końcu po długim spoczynku sam odezwę/wypowiem cobyśmy mogli zapomnieć o Witasowym cytowaniu mojego bełkotu...hahah

 

Uno - chętnie sie zjawie

 

Quattro - kupujmy dla siebie jako ze każdy zna swoje możliwości a Bestia uniknie portfela pełnego drobniaków po rozliczeniu imprezy ... hah

 

Seven wrrruuuuć six - proponujemy z Witasem luksusowa lub smirnoffa co by z jednej strony z tym unikaniem problemów żołądkowych nie wpaść z deszczu pod absolwenta noo i z drugiej żeby tez zbytnio nie obciążać naszych skromnych portfeli.

 

aaaa....no i popieram pomysł z tabasco i sokiem malinkowym dla urozmaicenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tera ja :wink:

uno: bede :P

duo: Kielbaski niech kazdy se kupi wg potrzeb gastrologicznych. Bestia ale jak Ci sie chce to mozesz zapenic jakies dodatki konsumpcyjne do grilla :smile:

tri (czy jak to tam idzie :P ) Kazdy sie tankuje wg uznania Ja tam nie lubie tylko Bolsa. Tabasko i sok malinowy mile widziane.... ja se chyba jeszcze jakies wino przyniese :wink: bo z wodka to tylko psy bede pil.

 

Quatro -> Moze sie jakis sponsor znajdzie i obstawi mi whisky z cola. Tez nie jestem jakis wybredny "wystarczy" Johnnie Walker Red Label :bigrazz: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario jak będzie w miarę pogoda to może polatam też troszkę w sobote.

Dzisiaj jadę do Szklarskiej Poręby i wracam wieczorem (niestety autem) :biggrin: nie uśmiecha mi się to, ale cóż , jak trzeba to trzeba.

A co do imprezy to do końca nie wiem czy będę, a jak już to sam, coś tam Renia (moja żona) przebąkiwała o jakiś planach na weekend, no ale zobaczymy.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare postwo wczesniej proponowalem do Rogalina i Mosiny ale to jest jakies 120-150 km. Ja i tak na wiecej kasy miec nie bede.

 

Ario a ty sie u Bestii pojawiasz na imprezie czy juz twoja rodzinka Ci zajela sobotni wieczor :wink: ?

 

A ty Irek powiedz zonie ze juz masz plany na weekend w lesznie :notworthy:

A wogole to co takiego meczacego masz na studiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...