Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A opony masz juz kupione? Jak wrocisz wczesnie w piatek i zawieziesz do zmienienia opony to na sobote bedziesz mial a wyjazd jest przeciez w niedziele.

A po co przeglad skoro bedziemy jechac grupa? Zobacz ile czasu Wiciu jezdzil bez tablic :P

 

@Ario

Nie jedzie i nie skreca :P .... taki maly zarcik :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciesze sie ze mnie namawiacie. Czyli wychodzi na to ze jednak raczej sie przejade :clap:

A w pt niestety nie przyjade tylko w sob wiec nie wiem czy zdarze :/ Zreszta bede potrzebowac malej pomocy przy zdjeciu kol. Nie chcecie sie zjechac na moj garaz i porozkrecac? :icon_eek:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej ja mam taka szybka prosbe, jest moze ktos, kto by wzial moja siostre na plecaczka na pyre? wiekszosc z Was ja juz poznala, mila dziewczyna, to u nas rodzinne, nie sprawia podobno wiekszych problemow na moto :)

 

wiec jesli ktos nie ma oporow i ma miejsce pasazera wolne, to prosze sie odzywac :buttrock: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz z Wiciem o tym gadalem a w sumie to sie juz Asmo pytal wczesniej. (bo slyszalem ze ostro razem dawaliscie w poznaniu ;)).

Wiec miejsce wolne mam a i oporow raczej nie mam chociaz dlugodystansowo to plecaczka jeszcze nie wozilem :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez moge wziac plecaka, szczegolnie plci zenskiej :D Tylko nie jestem pewien czy nie zostane pozniej zlinczowany z powodu powszechnie znanej wygody podrozowania jako pasazer na R6 :biggrin: (wygoda w skali 0-10 jakies -5 :bigrazz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale Leszno wypowiada sie czasem dwoch wlascicieli skuterow. Linki do profili:

http://forum.motocyklistow.pl/-maras--m20832.html

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showuser=19245

 

Irek no szkoda ze sie nie zjawisz ale pamietaj studentki czekaja ;)

A i wypisz sie z Rybola. Dyskretnie jak ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...