Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie sie dowiedzialam o tym wypadku od kumpeli....to byla jej dalsza kuzynka...kolejny motocyklista...za duzo ostatnio takich wiadomosci :lapad:

 

[*]

 

P.S. Koniku...chlopaki naprawde sie mna dobrze zajeli (opiekowali) :icon_mrgreen: , wiec nie mam co narzekac jesli chodzi o nich. Narazie same pozytywy :icon_mrgreen:

Na niekotre rzeczy nie jest sie w stanie wplywac...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie...wlasnie sie dowiedzialam o pogrzebie Agaty z pewnego zrodla!!!!!!!!!

Pogrzeb jest w sobote. Spotkanie motocyklistow o 11.00 pod Mamutem!!!!!!

 

Dla tych co nie wiedza kim ona byla to moge tylko powiedziec, ze byla corka pana, ktory organizuje zawsze zlot w Lubiatowie. Wydaje mi sie, ze co niektorzy z was znaja ten zlot.

 

 

Ja bede na 100%.

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem , ze to o Nią chodzi , zanim przeczytałem twoj post Beti to w "wypadkach" sie o to zapytałem , a z tym pogrzebem to raczej przyjezdzają Jej i jej Ojca znajomi , mam racje??

 

Agata z Leszna była??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja postaram sie byc

nie mozna edytowac posta ale zrobilem literowke w nazwisku (zle sie dowiedzialem) nazywala sie Gawlicka (a nie gawlinska) i chodzila z siostra mojej dziewczyny do klasy...

i juz od podstawowki jezdzila na skuterku wiec raczej nie ma mowy o braku doswiadczenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjj!!!!!!!!! Ludziska...jak zamilkliscie...

 

Mam pytanie, czy ktos cos wie na temat dzisiejszego czegos tam w Osiecznej?? Slyszalam cos w radiu, ale nie wiem dokladnie co i jak ;/

I mam jeszcze pytanko, jakby co to od ktorej strony wjechac najlepiej, zeby nie wpakowac sie??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sama konkretow nie znam, dlatego sie pytam.

Tzn. kumpel mi tylko powiedzial, ze to cos na styl euforii co w zeszlym roku byla w Boszkowie. Czyli mnie to nie interesuje :biggrin:

Myslalam, ze cos lepszegop...zawsze by byll powod do spotkania :icon_biggrin:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą wróciłem z małej przejazdzki: wschowa - brenno - boszkowo - leszno - wschowa i troche kręcenia po bliskiej okolicy , razem 104 km , troche sprzętów widziałem w Boszkowie , w Brennie ani jednego , staliśmy chwile na JETcie w poszukiwaniu jedzenia i picia (haha) tez ani jednego sprzeta , ani żarcia , a McDonaldos sie na nas wypiął i zamkniete juz było :icon_biggrin: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehhehe, Rudy....w Brennie to dzisiaj ja bylam :icon_mrgreen: Mala traska zrobiona....wreszcie mam teleskopy dobre....trzeby bylo sprawdzic jak sie spisuja...odrazu czuc roznice...ciesze sie jak male dziecko :icon_biggrin: :biggrin: :icon_biggrin:

 

Pozdro

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...