Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam orientuje się ktoś gdzie w okolicach Leszna, Gostynia napawają mi i na nowo nagwintują dziurę w misce olejowej przy gsf 600 lub rozwiercą i nagwintują na większą śrubę korka oleju.

 

Ponieważ iż gdyż nie popisałem się bystrością i przekręciłem gwint :biggrin: :biggrin: :biggrin: (Przedobrzyłem)

 

Chyba że ktoś zna jakiś inny sposób na naprawę tego defektu, słyszałem coś o jakiś sprężynkach ale nie wiem czy to dobry pomysł ?

Pozdro

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no uszczelka to wiadomo że nie przeżyję, no oglądałem na allegro i za 100 zł kupię jakoś na pewno ale najpierw spróbuję ją uratować rozwiercić i nagwintować a jak nie wypali to będę zmuszony kupić nową michę

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam Was,

 

Jestem Wojtek, mam 21 lat i mieszkam pod Gostyniem. Od września ubiegłego roku jestem szczęśliwym posiadaczem CB 500, które jest moim pierwszym 'poważnym' moto :) Szukam kogoś, kto byłby chętny na weekendowe (a jak na razie, najlepiej niedzielne) przejażdżki. Moje umiejętnośći oraz doświadczenie w połączeniu ze specyfikacją sprzętu oraz zasobnością portfela pozwalają na niewygórowane prędkości przelotowe i skromny 'kilometraż'. Nie mniej jednak, chętnie zrobię co niedzielę 50-100km po regionie, a od czasu do czasu chciałbym spróbować swoich sił w nieco dalszych wyprawach :)

 

Czekam na odzew i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ahoj Leszno! Pomóżcie: zna ktoś ten sprzęt http://olx.pl/oferta/yamaha-r1-rn04-r6-zx6r-zx9r-gsxr-gsxf-cbr-rr-CID5-ID7Zh7w.html jak dla mnie to wygląda troche na przeszczep, tak samo opis, jeśli nie miał z nim nigdy kłopotów to po ch...j robił skrzynie i piec? :) Piszę bo się koleżka nią zainteresował i potrzebuje konkretów, tym bardziej, że skrzynia w rn04 jest specjalnej troski. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Panie i panowie - jutro otwarcie sezonu

http://miami.designy.pl/rozpczecie-sezonu-final.jpg

 

Może również się zgadamy, aby pogadać i zrobić wspólną trasę.

Otwarcie jest od 12.00, dlatego proponuje tak jak jest na plakacie - czyli 11.00 pod Mamutem na Nowym Rynku.

Ja będe i liczę, że Wy również- sezon 2015 jest NASZ!!!

Czas wskrzesić forum i wspólne wypady na ciekawe trasy z winklami :D :crossy: :crossy: :crossy: :D

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...