Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Marecki przypomnij mi za co te browary :-D

 

Ja nie jadę na Jeziorki ani na Kisiela, bo wyjeżdżam na cały weekend.

 

Marecki pomyśl o innym zlocie. Slawa we wrześniu albo coś w sierpniu. Lipiec mam dosyć pracowity więc będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marecki przypomnij mi za co te browary :-D

 

Ja nie jadę na Jeziorki ani na Kisiela, bo wyjeżdżam na cały weekend.

 

Marecki pomyśl o innym zlocie. Slawa we wrześniu albo coś w sierpniu. Lipiec mam dosyć pracowity więc będzie ciężko.

Zmiana motonga ;)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której jedziecie na tor i na jak długo? 8h? Możliwe, że będę ale wszystko zależy ile wypiję w sobotę :laugh:

Chcemy być około 9 na miejscu i rekreacyjnie na 4h wiec zapraszam.

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam wolny ostatni tydzień sierpnia i początek września ...

Myślałem żeby skoczyć do Czech www.pekelnedoly.cz był ktoś w tym miejscu ?

Jestem również otwarty na wszelkie inne propozycje ( złoty, dalsze wycieczki z noclegiem czy też bez )

Jeśli ktoś ma jakąś opcje to pisać !!! :D

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kilka spraw! Domin, Karollllll, niedługo ogień na smródstock :D

Ariooo, Panowie wymienieni wyżej oraz cała reszta: proponuje polecieć na fajny, czeski zlocik http://www.motoluzany.cz/ akurat końcówka sierpnia, w moim przypadku to chyba ostatnie namiotowe spanie :) Co Wy na to ? Bo widze, że leszczyńska część forum średnio się interesuje zlotami, już nawet na McD chyba nikt nie robi zlotów/spotów :p

Co do czeskiej imprezy to kulturka wysoka, ceny napewno nie wyższe niż w PL, w namiot trajką nikt w nocy wam nie wjedzie, katowania po nocach też za dużo nie ma, muzyka zajebista, ludzie b. pozytywni, piwo dobre, jedzenie też, no i coś innego, troche egzotycznego a jednocześnie dość blisko. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw! Domin, Karollllll, niedługo ogień na smródstock :D

Ariooo, Panowie wymienieni wyżej oraz cała reszta: proponuje polecieć na fajny, czeski zlocik http://www.motoluzany.cz/ akurat końcówka sierpnia, w moim przypadku to chyba ostatnie namiotowe spanie :) Co Wy na to ? Bo widze, że leszczyńska część forum średnio się interesuje zlotami, już nawet na McD chyba nikt nie robi zlotów/spotów :P

Co do czeskiej imprezy to kulturka wysoka, ceny napewno nie wyższe niż w PL, w namiot trajką nikt w nocy wam nie wjedzie, katowania po nocach też za dużo nie ma, muzyka zajebista, ludzie b. pozytywni, piwo dobre, jedzenie też, no i coś innego, troche egzotycznego a jednocześnie dość blisko. Polecam

 

 

 

 

Rudy.

Woodstock jak najbardziej-obowiązkowo, z tym, że jest jedno ALE....

Sprzedałem grata i dupe wciskam w galaxy. Bez foteli to prawie jak CAMPER :biggrin:

Na Czechy jak najbardziej. Mam nadzieję, że do tego czasu coś znajdę.

Szczegóły omówimy tradycyjnie na woodstockowym "krawężniku" przy zimnym Lechu :rolleyes:

Do zobaczyska

AVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...