Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też dorzucam się do gratulacji :biggrin:

Jeszcze jeden był taki GSXR w Lesznie ale na początku sezonu wleciał do rowu i się porozbijał wraz z kierowcą Pepe84 ;)



Gdyz widziałem go jak brałem od Karola zx10r, pokazywał tego gixa bez przebiegu, jak zobaczyłem, że masz dziewicze mocowanie tablicy to sobie tak pomyślałem... Ruda, szpiegowska intuicja :D

Zrobiłeś już tarcze w kawie, czy nadal pływają :wink: Mi nowa świeca NGK iridium się rozdwoiła :laugh: :laugh: :laugh: gwint został w głowicy a reszta wyskoczyła :laugh: :laugh: :laugh: to się nazywa kompresja :wink: :laugh: :laugh: :laugh:

MONSTER ENERGY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: by się zdało wypić !!!



zapie**alają jak Otylia w basenie ;) Zimą :P

ja na przyszły sezon też będę miał założone tarcze pływające w kołach ze slickami na tor :icon_twisted:

Zobaczymy kogo więcej pływają :icon_razz:

Edytowane przez MONSTER LESZNO

MONSTER ENERGY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monster, mam nadzieje, że moje będą w przyszłym sezonie pływać w granicach rozsądku :) A wypic faktycznie by można coś było tak 4umowo, kręc jakiś termin i daj znać, wlece na bezalkoholowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rama przy crash padzie pękła tak sama z siebie przy Z750?

Glaca no to żeś teraz dodał do pieca.

 

Monster, mam nadzieje, że moje będą w przyszłym sezonie pływać w granicach rozsądku :) A wypic faktycznie by można coś było tak 4umowo, kręc jakiś termin i daj znać, wlece na bezalkoholowe :D

 

Pogadam jeszcze z innymi z poza forum i zaproponuję datę :flesje:

MONSTER ENERGY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przypadkowo natknalem sie na to : post-52121-0-99530000-1385153362_thumb.jpg

 

 

 

UWAGA!!!!!! PROSZE O POMOC!!!
W nocy z 15-16 listopada prawdopodobnie ok.godz.02.30 z garażu przy posesji w Tczewie/Rokitki skradzino 7 motocykli nastepujących marek:
1.BMW S1000 RR zółty r.prod.2010
2.Yamaha R1 szara r.prod.2012
3.Yamaha R6 niebieska r.prod.2013
4.Yamaha R6 czerwona r.prod.2011
5.Honda CBR 1000RR r.prod.2009 (wersja torowa)
6.Kawasaki Z1000SX zielono-czarna r.prod.2011
7.Kawasaki zx10R Ninja zielona r.prod.2006
Proszę wszystkich znajomych i braci motocyklistów,zawodników WMMP,kolegów z SD.Jeżeli ktokolwiek natknie się na podane sprzęty, proszę kontakt z policją lub bezpośrednio ze mną.
Prosimy też byście udostępniali tego posta, ponieważ bardzo nam zależy, aby ta informacja dotarła do jak największej ilości osób.
Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.
ZA POMOC W ODNALEZIENIU B.WYSOKA NAGRODA PIENIĘŻNA!
TEL.604-458-371 LUB e-mial [email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...