Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

alledrogo, kupilem jako używka, ponoć założone kilka razy a gość wysprzedaje moto i wszystkie graty (na innych aukcjach) a brubeck wygląda jak nowy więc nie żałuje. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw kto latał dzisiaj na jednym kole gsxr x 2 spod świateł przy CH Manhattan ...

 

Maciej ty już sezon rozpocząłeś z tego co pamiętam w grudniu hehehe.... na parkingu ...

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w kwietniu zrobią otwarcie tak jak w innych miastach!!

Kto się zajmuje organizacją??

:ph34r: :ph34r:

 

Chłopaki podpowiedzcie gdzie dajecie moto do mechanika bo mam troche roboty przy nim ??!! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w kwietniu zrobią otwarcie tak jak w innych miastach!!

Kto się zajmuje organizacją??

:ph34r: :ph34r:

 

Chłopaki podpowiedzcie gdzie dajecie moto do mechanika bo mam troche roboty przy nim ??!! :crossy:

 

 

Mam nadzieję, że w tym roku rozpoczęcie sezonu w Lesznie nie będzie tak beznadziejne, jak ostatnio..

 

 

Nie wiem, czy nie-chłopaki też mogą odpowiedzieć na Twoje pytanie :), ale ja swoje motocykle oddaje do Sławka z Lasocic (Kran motocykle - http://www.kranmotocykle.pl/ )

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conny każdy kto podzieli się ważnymi informacjami może pisać!!

Ja jestem za tym by na forum było więcej kobiet!

Co do Kran motocyle to też o nim myślałem!!

Przy moto mam do zrobienia gaźniki, olej, filtry, zawory i napęd!! :icon_mrgreen: Troche jest ale mam nadzieje że mnie gdzieś wciśnie w kalendarz!!

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie!! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam masz przy CBR do zrobienia??

 

Te 2 GSXR to pewnie Mateusz i KJS :)

 

Jeździł ktoś dzisiaj??

Glaca zostałeś zarejestrowany przez kamery na poznańskiej! :P czekałem w dłuuuuugiej kolejce do Karchera i widziałem kilka osób jeżdżących na sprzętach m.in. Ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...