Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motocykliści z okolic Leszna, jak przygotowania do sezonu???

U mnie filtry, olej, płyny zakupione - czekają na zmianę... I nowiuśki kask czeka w kartonie ;)

 

Już nie mogę się doczekać zejścia śniegu...

 

 

pozdr LWG

Edytowane przez bodzes82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey...

Mam do was pytanko. Czy używacie bieliznę termoaktywną?

Proszę was o opinię.

 

W sieci atrakcyjnie cenowo można znaleźć takie firmy jak HI-TEC, Grene, Nordcamp, Brugi do 120zł max

Na forum w wątku dot. bielizny termo polecali Brubecka, Crafta ale ceny tutaj dużo wyższe 200-250 komplet.

 

Dzięki

Edytowane przez wooytek6

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy używacie? Używacie :)

 

ja w sumie bez niej się nie ruszam. Mam komplet Grene i cenowo to hit i daje radę. Mam kilka gór jeszcze Bruebecka, i Helly Hansen i są jakościowo jakby lepsze. Grene jest jednak ok, chociaż po pierwszych kilku praniach się mechaci... Wniosek : NIE PRAĆ ! :P

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Ario...

 

Dużo właśnie opinii jest na temat Grene, dużo czasem sprzecznych ...

Chciałbym wyposażyć się w komplet termoaktywnej pod tekstyl i pod skórę, którą nadal poszukuje na alledrogo ...

 

Z tym praniem to chyba przesada Ario co... hehehe :wink:

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam komplet Grene chyba z 3 lata. Żadnych przetarć, itp. Tylko się zmechacił od prania. Bez niego użytkowanie kombiaka skórzanego latem byłoby koszmarem :)

 

Moim zdaniem bielizna termo z Lidla też dałaby pewnie radę więc nie ma co przepłacać :D

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ario ....

 

Jutro podjadę na Śniadeckich 1 i oblukam tą bieliznę Grene. Na stronie widać, że jest dostępna.

 

W Sportingu jest wyprzedaż jakby ktoś był zainteresowany 4F brak rozm. męski XL. Mają też tam HITECa i Brubeck.

Edytowane przez wooytek6

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bielizny termoaktywnej to nalezy zwrocic szczegolna uwage do jakich zastosowan ma byc.

Inaczej mowiac czy ma byc chlodzaca czy ocieplajaca,

Doskonale pamietam jak Witas zalozyl pod kurtke i spodnie skorzane komplet brubecka czerwonego (termo) w lecie przy okolo +30 :D

Zagotowanie to bylo malo powiedziane :P

 

Ja chlodzacej nie uzywam, za to ocieplajacej glownie na nartach, ale zdarzylo mnie sie kilka razy na moto tez ubrac (zima oczywiscie :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś przyszedł komplet brubecka cooler`a, potrzebowałem czegoś pod kombi na lato, bo bez kombi nie lubie jeździć a w letnie gorączki w kombiaku można zwariować, poczytałem wiele dobrych opini o coolerze i sie skusiłem, tymbardziej, że cena b. atrakcyjna, zobaczymy latem jak to sie sprawdzi... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...