Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ci, którzy przyjdą wcześniej niż o 21 - jest dla nas rezerwacja w motorze, od 20 wprawdzie, ale wcześniej raczej nikt tam miejsca zajmować nie będzie. Więc zajmujcie miejscówy i czekajcie aż reszta przybędzie ok. 21 :) (reszta, czyli Shaki, Lina ze Skorpionem, Retsot, Maciej ze swoją Kobietą i ja)

 

PS to będzie pożegnalne piwo dla "żółtej strzały" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zglaszam swoja obecnosc na dzisiejszym wieczorze zapoznawczo/integracyjno/pijackim <<<< chodz nie tkne procentow, poniewaz zoobowizania weselno/poranne uzgodnione ... >>> ale bedzie mi milo Wasze mordki zobaczyc :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy przyjdą wcześniej niż o 21 - jest dla nas rezerwacja w motorze, od 20 wprawdzie, ale wcześniej raczej nikt tam miejsca zajmować nie będzie. Więc zajmujcie miejscówy i czekajcie aż reszta przybędzie ok. 21 :) (reszta, czyli Shaki, Lina ze Skorpionem, Retsot, Maciej ze swoją Kobietą i ja)

 

PS to będzie pożegnalne piwo dla "żółtej strzały" :P

 

Tak do końca to dopiero w niedzielę będę pewny jak będzie sprzedana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec sprawa wygląda następująco na chwilę obecną. Ja jadę busem i motorek na pace. Mam jeszcze 1 miejsce wolne dla motoru ale dla pasażera nie gdyż jadą ze mną moje 2 kobietki :) Wyjeżdżam z Leszna o 8.00 rano, gdyż chcę być na torze o 10.00 i jeździć do końca tj 14.00 (koszt 80zł).

 

http://www.wallravra...om/?page_id=147

 

Jakieś pytania?? Proszę pisać? Chętnie pomogę :wink:

 

Uhm... myslalem ze wyjazd bedzie na kolach, wiec chyba odpuszcze, moze innym razem jak bedzie wiecej chetnych.

Ale jakby co to na niedziele pisze sie na smiganie jak ktos bedzie jezdzil...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko kilka km zrobie liczba że jeszcze się rozpogodzi.

Najprawdopodobnie atakuje zamek Grodziec bo wczoraj zostal mi polecony jako sprawdzone miejsc

 

barthazz atakuj bo Monster pod ZG na torze ma piękne słońce... takie mgły myślę że jedynie lokalnie się utrzymują ...

 

PS

Ciekawi mnie jak Maciej pod DW ze swoją XJtą ...

Edytowane przez wooytek6

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Spoglądam za okno i jedno co mi przychodzi na myśl to ...

 

a miało być tak ładnie i pięknie dzisiaj ... :)

 

Jak spojrzałam dziś rano za okno, to nie byłam pewna czy to efekt wczorajszej "moto-integracji" czy mgła.. :P

 

3mamy kciuki za powrót Macieja Bandziorem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Właśnie jadę z Wrocławia do Śremu po bandziora ;-) narazie wszystko przebiega zgodnie z planem choć mgła była rano taka że ledwie było liczniki w Yamaszce widać. Odezwę się jak już dotrę do Leszna.

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Maciej_04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...