Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do Pragi ktoś chętny na jeden dzień?

druga opcja to Oświęcim z Wieliczką

Trzecia opcja to połączenie dwóch pierwszych:) :):)

 

Witaj Barthazz ... i co z tym wyjazdem jakieś plany na ten tydzień. Za oknem bardzo optymistycznie.

 

 

edit: Barthazz milczy jak zaklęty :) Czy ktoś z Was ma ochotę wyskoczyć gdzieś dalej na 1 do 3 dni jak pogoda dopisze jakby co piszcie tutaj albo na PW

Edytowane przez wooytek6

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barthazz milczy jak zaklęty :) Czy ktoś z Was ma ochotę wyskoczyć gdzieś dalej na 1 do 3 dni jak pogoda dopisze jakby co piszcie tutaj albo na PW

Przejmij pałeczke:) dowiedz się ile osób jest chętnych, dokąd chcą jechać, kiedy im pasuje itd

Mam zawał dodatkowej pracy i nie mam zmiru na razie o tym myśleć ale chętnie się do Was dostosuję.

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chu*owy koniec sezonu ... [*]

Ario to w niedziele ? Bo ja całą sobote mam zajętą a w niedziele prawdopodobnie nie pójde do pracy wiec jak będzie wolne to Kisielin. Grester pewnie też się zjawi nową dzidą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejmij pałeczke:) dowiedz się ile osób jest chętnych, dokąd chcą jechać, kiedy im pasuje itd

Mam zawał dodatkowej pracy i nie mam zmiru na razie o tym myśleć ale chętnie się do Was dostosuję.

Ja na pewno nie wcześniej niż po weekendzie 21-23 września - Borki 2012 ;)

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję 9:00 zbiórka na McD i start. czyli tak właściwie 8:45 zbiórka, bo zawsze ktoś się spóźni. pasuje wszystkim? kto w ogóle będzie żeby wiadomo czy czekać czy nie?

1. barhazz

2. wooytek6

3. Monster

4. ja

5. ... ?

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...