Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

pragnęłabym przypomnieć o dwóch ślubach, które mają miejsce w sierpniu. Są to dwaj użytkownicy naszego zacnego forum, więc myślę, że byłoby im miło, gdybyście zorganizowali paradę ślubną, która jest niesamowitym przeżyciem dla młodych, jak i całej reszty. Jak już Witas pisał, przywołam jego słowa:

 

WITAS I KARO:

 

"19 sierpnia (piatek) o godz. 17:00 bierzemy slub :)

Bedzie super jezeli uda sie zorganizowac dla nas obstawe motocyklowa. Slub odbedzie sie w Osiecznej w klasztorze oo. Franciszkanów. Trasa obstawy bedzie z Osiecznej do palacu w Racocie".

 

ROCKDRIVER I OLGA:

 

27 sierpnia o godz. 16:00 biorą ślub w Opactwie Benedyktynów w Lubiniu. Trasa obstawy miałaby wyruszyć bądź z domu Pana Młodego w Krzywiniu, bądź Domu Weselnego z Soplicowa (Cichowo) - jeszcze nie zostało to ustalone, ale poinformuję:) Następnie powrót byłby już z Opactwa do Splicowa.

 

Leszczyńscy motocykliści i nie tylko :D, pokażcie na co Was stać:D W końcu znamy się, jeździmy razem i spotykamy jak tylko czas i okazja pozwala. Myślę, że będzie to miły akcent:):) Do dzieła!!!! :)

 

 

Pozdrawiam,

Beti

 

P.S. A tutaj moje zdjęcia z Rajdu w Boja:

 

https://picasaweb.google.com/B.M.Adamczak/IIIRekreacyjnaImprezaMotocyklowaWBojanowie16072011

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie popłynąłeś trochę z ceną?

 

tak czy siak powodzenia w sprzedaży i na co zmieniasz?

 

Jeżeli chodzi o cene to hmmm widziałem wiele bandziorow uwazam ze jest tyle wart. One stoja tak naprawde w tych rocznikach od 7 000 nawet do 10 000 roczniki 2004 w stanie tip top ... Mój jest naprawde zadbany i technicznie bez zarzutu , więc nie uwazam ze to duzo , co to za sztuka kupic takiego za 6 i wkladac w niego non stop :) uwazam ze to uczciwa cena :) nie mam cisnienia na sprzedaz :) a jak sprzedam to pomysle o czyms innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest dobra. Chyba z 3 tygodnie temu, kolega sprzedał czarnego bandita z 2002r w wersji S za 11500. Byłem w szoku :blink:

Uważam, że wszystko ma swojego kupca.

Bandziora RockDriver'a widziałem i mogę potwierdzić, że to nie jest żaden szrot.

Powodzenia w sprzedaży :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Przebywam od niedawna w Rawiczu i nie mam za bardzo z kim latać. Zastanawiam się, czy jest w okolicach jakaś grupka motocyklistów regularnie spotykająca się? Coś w stylu Niezniszczalni lub WGM z Poznania ?

 

Jakby był ktoś chętny do latania w godzinach po 18.00 to pisać propozycje godziny i miejsca spotkania!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Przebywam od niedawna w Rawiczu i nie mam za bardzo z kim latać. Zastanawiam się, czy jest w okolicach jakaś grupka motocyklistów regularnie spotykająca się? Coś w stylu Niezniszczalni lub WGM z Poznania ?

 

Jakby był ktoś chętny do latania w godzinach po 18.00 to pisać propozycje godziny i miejsca spotkania!!

Witam, mamy swoją grupkę rawicką. Dawaj telefon to będziemy w kontakcie. A co do latania, to ja prawie codziennie krążę po okolicy jeśli mam czas wieczorem, także też będę się odzywał

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanko,Ty tak nie szarżuj po Krzyckiego tym sprzętem bo ptaki płoszysz:)

dziś Cie widziałem,siedzieliśmy z bratem w samochodzie koło Chełmońskiego :icon_biggrin:

 

widzialam cie:) a kiedys mnie goniles na swojej niebieskiej besti:))

ale juz nie dlugo bo za kilka dni juz nie bede bialym jezdzic.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...