Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Manuela ja nie z tych, którzy myślą że na motor laskę wychaczą.. bo co ma motor do człowieka..

 

 

dla sprostowania:

 

nic złego na myśli nie miałam :)

 

chill... :notworthy:

 

 

 

A na myśli miałem, że jeżeli na imprezie będą ładne dziewczyny to i motory muszą się ładnie prezentować i być czyste to impreza będzie na poziomie..

 

 

też o to mi chodziło ;)

 

metafora taka :D

 

 

Wyszedł taki galimatias, że nic prawie nie wyszło :bigrazz:

 

 

 

Marecki...buuuuuuuuu...ale wcale się nie dziwie...

 

 

ani jedno nie wyszło?? :icon_eek:

 

uuuuu....

 

kontrolę przejęła %% koordynacja ruchowa :icon_mrgreen:

 

oj, ooooj Marecki, Łobuzie jeden!! :D

 

 

Manuela - dokładnie o to chodzi...ale kto nie pamięta, to nie pamięta...ja nie mam z ty problemów:)

 

 

niepamiętają nieliczni, więc luuuus :D

Beti, miło było w końcu poznać :buttrock:

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniam sprzęgło :D

 

Nie zmieniałeś czasem oleju ?

Ja to jestem przewrażliwiony bo w dwóch sprzętach przyczyną ślizgania sprzęgła był świeżo zmieniany olej na MOTUL

W MT01 też tak miałem po wymianie oleju na MOTUL - zwróć uwagę bo szkoda kasy na części

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , ja wlasnie wrocilem z Bojanowa (niestety musialem sie urwac - sila wyzsza ) Bylo bardzo sympatycznie :))))))))))i chcialem tylko podziekowac za wspolne hasanie naszym dama Beti , Magdzie i Ani oraz kolega :))))) kolegow nie bede wymieniał , ogolnie dzieki i do zobaczenia znowu :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZiiiiiiiiiLL !!! ALL DAY LONG :icon_mrgreen:

 

 

na parade do ponieca zajechałem zbyt późno, żadnego motrcykla nie widziałem w poniecu to pojechałem do bojanowa, a w bojanowie byłem chyba ok.14-tej i tez żadnego motora nie widziałem. Niewiem czy to pech czy wszyscy gdzieś uciekli.

 

Później do boszkowa dwa razy. Do leszna kiedy wróciłem to stwierdziłem że musze jechać do sławy i też tam pojechałem. Teraz jem kolacje i zaraz jade do sławy ale konserwą..

 

 

 

Manuela czilll ;) zakręciłem się w tym co wczoraj było pisane.. .

 

nawet śmieszne to nie było buuheeeheee...

 

będzie któs jutro jeździć bo znowu wpadłem w ciąg..

to jak alkoholizm.. moge nie jeździć całe miesiące ale jak już pojeżdzę jeden dzień to muszę codziennie ile się da..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woziu o 14 to my jeszcze zadania na trasie robilismy...

 

milo bylo was dzisiaj poznac:))

rockDrover- nie ma za co:) teraz to chyba dopiero jak bede swoim jezdzic...

 

Ps. TZR dostala nowej mocy(naped) i jedzie prawei 90^^

Edytowane przez majka4304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś jutro do Sławy nad jezioro ??

Tak odjebali wszystko że mielno się chowa.. Kto nie był w sławie to musi jechać !!

 

za wschową w kierunku sławy jest nowy odcinek na wolsztyn, wygląda konkretnie.. już od pierwszego spojrzenia zachęca nową nawierzchnią i długim łukiem, a co dalej nie wiadomo bo schodzi w dół więc może byc bardzo ciekawy tan odcinek..

 

na rondzie w prawo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęgło rzeczywiście się skończyło, dlatego wymieniałem. Po perypetiach jest zrobione, olej na pewno mam ok.

Ja w swojej wymienilem klamke i mi sie sprzegło zaczeło slizgac ..moze za płytko bolec wkrecilem ..nie wiem w sumie teraz mnie to nie interesuje^^

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie wyzalic....

Wracalem w piatek z Warszawy do Leszna i jakos tak stwierdzilem, ze nie bede placil za autostrade, tylko smigne sobie stara krajowa 2, w koncu wyremontowali ja i jest dobra nawierzchnia, mozna posmigac :crossy:

 

Niestety w okolicy Kutna zaczaily sie smerfy w nowej Alfie 159... Jechali za mna niecale 15 km oczywiscie nagrywajac wszystko, w koncu zatrzymali (dogonili) mnie i zaprosili na ogladanie filmu ze mna w roli glownej (nawet fajny filmik niestety nie chcieli mi go zgrac :dry: )

 

Ostateczny wynik tego zajscia to:

 

Przekroczenie dozwolonej predkosci o 98 km/h,

Niestosowanie sie do znaku P-4 (podwojna ciagla),

Wyprzedzanie na oznaczonym zakrecie.

 

podsumowujac 1000zl i 15 pkt. :banghead:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na rondzie w prawo..

 

...zakręt schodzi w dół i od razu kończy się rondem, słaby kawałek. lepiej uderzyć na sulechów i stamtąd na Zieloną Górę.

 

@Witas za 15km to jeszcze nie tak strasznie, ale współczucia... ja ostatnio staram się raz po raz spoglądać w lusterko i jakbym widział passata, mondeo, superba czy inne potencjalne auto policji to odpuszczam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas

Myślałam, że na jakiś czas owe wydarzenie ostudzi Twój zapał, ale widzę że takie akcje są tylko wodą na młyn... -.-

Mam tylko nadzieję, że do sierpnia trochę się powstrzymasz, bo w końcu żona każe Ci sprzedać moto :P a wiesz że z żoną się nie dyskutuje...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...