Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać :lalag:

 

W związku z tym że mój motor stoi w garażu i go nie używam to informuje że jest na sprzedaż..

Jeżeli któs ze znajomych szuka V-twina sporta za rozsądne pieniądze to pisać..

 

Motor to:

SUZUKI SV 1000 SZ (specjalna edycja)

rok: 2005

przebieg: ok. 18600

 

Sprzęt niezawodny cały czas na fabrycznym napędzie co jest dowodem że przy takim przebiegu sprzęt nie był katowany a o ile dobrze pamiętam to jest jeszcze ponad połowa do zużycia.

Przejechałem nim ponad 4500tys km i naciągu nawet nie poprawiałem bo nie było potrzeby, cały czas trzyma właściwe napięcie.

Oprócz śrub owiewek żadne inne śruby nigdy od nowości nie były ruszane/odkręcane (zawieszenia, silnik itd.)

 

Sprzęt jak przyjchał do PL miał 14200km przebiegu.

 

Nigdy nie widział deszczu i cały czas garażowany.

 

Nowe gumy zakładałem jakieś 2-3 miesiące temu za 800zl i klocki hamulcowe 250zl także choć stare fabryczne jeszcze miały pół okładziny (są do wglądu).

 

Cena: 13000 chyba że bez akrapów tytanowych to ok. 12000

 

Jeżeli ktoś potrzebuje więcej informacji to chętnie udziele.

 

P.S. technicznie wszystko co możliwe działa jak to sobie można wyobrazić przy tak małym przebiegu czyli *perfekcyjnie*

Filter powietrza kwalifikuje się do wymiany bo fabryczny. Też czas na wymiane oleju się zbliża.

ja już tego nie będę robić bo mam problem żeby się zabrać za cokolwiek od miesięcy dlatego sprzedaje motor tak jak stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahaha !!! Joey do wood muszisz poskladac na tyle by jakos jechał ... Jak cos to mam dobrego i b. taniego gościa od klejenia plastików.

W sprawach owiewek prawie mam dogadane w poniedzialek sle zbiornik i od tego momentu koles potrzebuje 15 dni +2 do 4 zalezy od poczty jak da dupy. No a reszte...reszte to zalatwia brat...tak? ;]

A jak nie to ja juz fure sobie skombinuje :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak by ktoś nie miał co ze sobą jutro zrobić to zapraszam wszystkich na paradę motocykli do Ponieca zbiórka na

stadionie w Poniecu o 13:30 lub wcześniej na macu jak by byli jacyś chętni http://www.poniec.pl/

 

Witam jak by ktoś nie miał co ze sobą jutro zrobić to zapraszam wszystkich na paradę motocykli do Ponieca zbiórka na

stadionie w Poniecu o 13:30 lub wcześniej na macu jak by byli jacyś chętni http://www.poniec.pl/

I niestety impreza została przeniesiona na 16 lipca

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obiecałem chrześnicy że ją zabiorę na paradę w Poniecu więc raczej już jestem ustawiony pod ścianom więc będę musiał zaliczyć paradę w Poniecu.

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barfi to zabierz ją na Rajd, będzie miała większy ubaw. Sam będę zabierał mojego synka. To ma być zabawa a nie wyścigi- będzie wesoło :buttrock:

 

 

Planuje jechać na zlot na mazury do Girzycka http://www.vboyen.pl/?xv-...tocykli-2011,27

Byłem tam 11 lat temu na Hondzie CB 450T - było zajebiście. Do teraz mam znaczek zlotowy :bigrazz:

Trasa jakieś 560 km w jedną stronę. Świetna przygoda i piękne mazurskie krajobrazy. Kto tam był ten wie o czym mówię. Kiedyś obiecałem sobie, że tam wrócę - stąd ten pomysł. A że mam urlop 2 ostatnie tygodnie lipca, więc termin przypada akurat na jego koniec, więc przed powrotem do brutalnej rzeczywistości i codzienności w pracy - odrobina przygody !!!

 

Chciałby ktoś jechać?

 

 

Edit.

Byłem dziś przejechać się R1 Rn12... :crossy: :crossy: :crossy:

hmmm... przymierzyłem się, pojeździłem i dobrze nam było razem :tongue: , aczkolwiek stan tego egzemplarza dyskwalifikował ją od razu...

 

Rzućcie okiem - bo znalazłem inną, niezłą ofertę - oprócz wysokiej ceny i tym że jest z Anglii, nic nie rzuca mnie się w oczka :bigrazz: http://motoallegro.pl/yamaha-r1-2005-okazja-i1680088313.html

Edytowane przez Marecki_

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...