Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bartthazz co powiesz na wypad w sobotę do Karpacza, Szklarskiejub do Czech l na jakiś obiadek?
Jestem za, ale ten Książ to przecież po drodze więc zahaczyć możemy:)

 

Ale weekend się zapowiada:

piątek - grill

sobota - Książ/Czechy

niedziela - Wolsztyn

poniedziałek - do pracy

wtorek - Bojanowo

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wlece na moto na grilla powiedzieć cześć - niestety nie będę mógł z Wami :flesje: Jakby co, to kupcie kiełbaskę więcej i 1 browara :) na marginesie jest promocja w lidlu i carlsbberg 0,66l jest za 2,22 zł ;)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przy piwie" :D ja zawsze jak przyjeżdżałam do Leszna, to piłam soczek ;)

Oby w weekend majowy była ładna pogoda:

A czy ktoś wiem, co się z Irkiem dzieje? Widzę, że Iłek odżył...Ciebie człowieku to już wieki nie widziałam:)

 

Pozdrawiam,

Beti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziękuje za zaproszenie na grilla ale niestety tym razem nie będę mogła spotkać-poznać się z Wami. W sobotę pracuje więc sami rozumiecie. Mam nadzieję, że będzie jeszcze niejedna okazja.

 

zawsze można też przy soczku :)

albo coli, bo też ma bąbelki ;)

 

więc dawaj z nami :D

 

Hej.

Jeśli chodzi o poniedziałkowe piwko, to jeszcze nie wiem co uda mi się wykombinować. Jednak nie ukrywam, że w bliskiej przyszłości najbardziej chciałabym skrzyknąć się w kilka babek i gdzieś wyskoczyć, wiecie taki babski sabat :wink:

 

"Przy piwie" :D ja zawsze jak przyjeżdżałam do Leszna, to piłam soczek ;)

Oby w weekend majowy była ładna pogoda:

A czy ktoś wiem, co się z Irkiem dzieje? Widzę, że Iłek odżył...Ciebie człowieku to już wieki nie widziałam:)

 

Pozdrawiam,

Beti

 

Po ostatniej rozmowie wiem, że większość czasu spędzasz we Wrocku ale to chyba żadem kłopot, przecież tam też możemy po ciebie podlecieć coby stworzyć niezłą żeńską kolumnę i naprzód.

Edytowane przez beata76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...