Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...ale bez powodów tego nie stawiają, każdy przecież wie dlaczego i od czego sa...

Nie wiem, proszę wytłumacz mi!

Nie widzę, aby był tam przepust, nie widzę również żadnego urwiska, nie jest to zabezpieczenie wysokiej skarpy... Ustawione jest to gówno na odcinku 3m - więc pytam się po h*j?!!! Gdyby tej betonowej barierki nie było, jestem przekonany żeby żył!

 

 

Jutro zamierzam tam pojechać i zapalić znicz ku jego pamięci. Jeżeli jest ktoś chętny, to możemy się umówić na 17.00 na maku. Będę tam czekał do 17.15 i ruszam.

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale bez powodów tego nie stawiają, każdy przecież wie dlaczego i od czego sa...

Nie wiem, proszę wytłumacz mi!

Nie widzę, aby był tam przepust, nie widzę również żadnego urwiska, nie jest to zabezpieczenie wysokiej skarpy... Ustawione jest to gówno na odcinku 3m - więc pytam się po h*j?!!! Gdyby tej betonowej barierki nie było, jestem przekonany żeby żył!

 

 

Jutro zamierzam tam pojechać i zapalić znicz ku jego pamięci. Jeżeli jest ktoś chętny, to możemy się umówić na 17.00 na maku. Będę tam czekał do 17.15 i ruszam.

 

Sugerujesz samowolkę budowlana? Gdybać tez możemy całą noc, tylko po co? Młody chłopak zginął bez sensu i tyle... Dla mnie koniec tematu... Zapal znicz również ode mnie...

Edytowane przez ilek

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale bez powodów tego nie stawiają, każdy przecież wie dlaczego i od czego sa...

Nie wiem, proszę wytłumacz mi!

Nie widzę, aby był tam przepust, nie widzę również żadnego urwiska, nie jest to zabezpieczenie wysokiej skarpy... Ustawione jest to gówno na odcinku 3m - więc pytam się po h*j?!!! Gdyby tej betonowej barierki nie było, jestem przekonany żeby żył!

 

 

Jutro zamierzam tam pojechać i zapalić znicz ku jego pamięci. Jeżeli jest ktoś chętny, to możemy się umówić na 17.00 na maku. Będę tam czekał do 17.15 i ruszam.

 

 

Z miłą chęcia bym się przejechał..ale nie mam czym :(

 

EDIT:

Carol na którą jutro idziemy do szpitala?

A może ktoś chce ię podłączyć do nas i pójdzie z nami oddać krew?

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zamierzam tam pojechać i zapalić znicz ku jego pamięci. Jeżeli jest ktoś chętny, to możemy się umówić na 17.00 na maku. Będę tam czekał do 17.15 i ruszam.
Dzisiaj o 17:00 Mamuty jeżdżą więc myślałem, że z nimi zapalasz znicz... ten Mc'Donals trochę mnie zmylił.

Ja będę o 17:00 na Nowym Rynku i zobaczymy może też tam pojadą.

 

Planujecie jakąś dalszą trasę na długi weekend? Mi po głowie chodzi Zamek w Książu

Kto za... kto przeciw... kto się wstrzymał...?

PS. w poniedziałek idę do pracy o ile nie będę miał przedłużonego L4.

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie powiedziane xD

 

więc Panowie prężniej, prężniej ;) :D

 

narazie chętni na :flesje: :flesje: :

 

A&K

sieka17

Marecki_

 

i główno popierający %% akcję Joey ;]

 

Ja postaram sie wlecieć choćby na godzinkę. Bezalkoholowo ale uścisnę dłoń

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zamierzam tam pojechać i zapalić znicz ku jego pamięci. Jeżeli jest ktoś chętny, to możemy się umówić na 17.00 na maku. Będę tam czekał do 17.15 i ruszam.

 

 

 

Witam

 

Marecki polecimy z Tobą tylko mam mała prośbę poczekasz tak do 17.25-17.30 na maku za nami?? bo ja jadę z Poznania i musimy się wyrobić jakby dało rade byli byśmy wdzięczni.

 

w takim razie do zobaczenia na maku po 17-tej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzisiaj o 17:00 Mamuty jeżdżą więc myślałem, że z nimi zapalasz znicz... ten Mc'Donals trochę mnie zmylił.

Ja będę o 17:00 na Nowym Rynku i zobaczymy może też tam pojadą."

Bartek, my na pewno, właśnie kupiłam znicz, i jak reszta nie będzie miała ochoty, to i tak śmigniemy zapalić po mamucie.

 

Do zo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Planujecie jakąś dalszą trasę na długi weekend? Mi po głowie chodzi Zamek w Książu

Kto za... kto przeciw... kto się wstrzymał...?

PS. w poniedziałek idę do pracy o ile nie będę miał przedłużonego L4.

 

Barthazz co powiesz na wypad w sobotę do Karpacza, Szklarskiej lub do Czech na jakis obiadek?

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

 

Marecki polecimy z Tobą tylko mam mała prośbę poczekasz tak do 17.25-17.30 na maku za nami?? bo ja jadę z Poznania i musimy się wyrobić jakby dało rade byli byśmy wdzięczni.

 

w takim razie do zobaczenia na maku po 17-tej.

 

Pozdrawiam

 

Oczywiście poczekam. Umawiamy się na 17.30 pod makiem. Do zobaczenia :buttrock:

 

 

Jutro zamierzam tam pojechać i zapalić znicz ku jego pamięci. Jeżeli jest ktoś chętny, to możemy się umówić na 17.00 na maku. Będę tam czekał do 17.15 i ruszam.
Dzisiaj o 17:00 Mamuty jeżdżą więc myślałem, że z nimi zapalasz znicz... ten Mc'Donals trochę mnie zmylił.

Ja będę o 17:00 na Nowym Rynku i zobaczymy może też tam pojadą.

 

Planujecie jakąś dalszą trasę na długi weekend? Mi po głowie chodzi Zamek w Książu

Kto za... kto przeciw... kto się wstrzymał...?

PS. w poniedziałek idę do pracy o ile nie będę miał przedłużonego L4.

 

Nie wiedziałem jak się koledzy z mamuta będą na to zapatrywać, bądź co bądź jeździł z tą ekipą również.

 

 

"Dzisiaj o 17:00 Mamuty jeżdżą więc myślałem, że z nimi zapalasz znicz... ten Mc'Donals trochę mnie zmylił.

Ja będę o 17:00 na Nowym Rynku i zobaczymy może też tam pojadą."

Bartek, my na pewno, właśnie kupiłam znicz, i jak reszta nie będzie miała ochoty, to i tak śmigniemy zapalić po mamucie.

 

Do zo!

 

Więc spotykamy się o 17.00 pod mamutem i z tamtąd ruszamy na maka i całą ekipą o 17.30 ruszamy zapalić znicz.

 

 

See you :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

1.Co do rajdu w Boja, to widzę, że Marecki już wszystko napisał, więc ja tylko mogę zaprosić i jakby co do zobaczenia.

2.Co do jakiegokolwiek spotkania przy piwku, ja raczej odpadam.

3. Witam serdecznie nowe osoby:)

4. Jeśli chodzi o wyjazdy...świetny pomysł...Książ jest przepiękny i możnaby tam ciągle jeździć. Myślę, że kiedyś uda mi się z Wami przejechać w taką traskę i małe zwiedzanko:)

 

Pozdrawiam,

Beti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill planowo jutro o godzinie 20.

 

Pierwsza sprawa organizacyjna:

postanowiliśmy,że każdy przyniesie do jedzenia co uważa za najlepsze(chce uniknąć sytuacji,że ktoś woli jeść skrzydełka,ktoś myśliwską,ktoś schab) :rolleyes: dotyczy to również pieczywa i co tam sobie jeszcze wymyślicie do zjedzenia:icon_idea:

 

Druga sprawa:

alkohol/piwo(jeśli można je nazwać alkoholem :icon_razz: ), kupię ja z Maciejem.

Do wybory okocim,lech,tyskie,sztuk.35-40 na 10/14 osób-jeśli za mało,czekam na jakąś inna konkretną liczbę.

Paragon z zakupu umieszczę jutro na forum,podzielimy przez ilość obecnych osób na grillu,z tego co się orientuję za piwa wyjdzie około 10zł.(może z małym haczykiem)

Alkohole mocniejsze:wódka,wino,whisky etc.prosiłbym o przywiezienie we własnym zakresie,ponownie chcemy uniknąć sytuacje z pkt.1 :bigrazz:

 

Ostatnie:

Jeśli macie jakieś inne pomysły do napiszcie,chętnie posłucham :tongue:

Czekam na potwierdzenie kto NA PEWNO będzie.

Prywatną wiadomością podam adres imprezy.

Edytowane przez kuba wojewodzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie powiedziane xD

 

więc Panowie prężniej, prężniej ;) :D

 

narazie chętni na :flesje: :flesje: :

A&K

sieka17

Marecki_

 

i główno popierający %% akcję Joey ;]

 

 

Ja postaram sie wlecieć choćby na godzinkę. Bezalkoholowo ale uścisnę dłoń

:buttrock: :D :buttrock:

 

no to cool ;)

 

i koniecznie Beatę zabierz (bo chyba dobrze kojarzę? ;)), w końcu chciała wzmacniać żeńskie szeregi :D

 

do zobaczonka ;)

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...