Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciliśmy z super wycieczki do Biskupina. Bardzo dziękujemy uczestnikom wycieczki było naprawdę extra! Trzeba takie wypady częściej organizować!

 

Tym co nie pojechali mogę powiedzieć tyle:

 

- ŻAŁUJCIE SUPER ZABAWY

- ŻAŁUJCIE DROGI

- ŻAŁUJCIE ZAJE*TYCH ZAKRĘTÓW

- ŻAŁUJCIE SŁONECZNEJ POGODY

a co najważniejsze udało nam się wrócić w komplecie (tak jak wyjechaliśmy nie licząc tych co odłączyli się w Śremie im też dzięki za małe "odprowadzenie") nikomu nic się nie stało oraz nikt się nie zgubił :D

 

zdjęcia wrzucę trochę później teraz mam lenia hehe... xd

Edytowane przez carroll

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z regionu. Powiększam parytet żeński motocyklistek :-) . Do zobaczenia gdzieś na trasie

 

Cześć Beata :buttrock: W końcu do Nas zagościłaś :bigrazz:

 

 

Właśnie wróciliśmy z super wycieczki do Biskupina. Bardzo dziękujemy uczestnikom wycieczki było naprawdę extra! Trzeba takie wypady częściej organizować!

 

Tym co nie pojechali mogę powiedzieć tyle:

 

- ŻAŁUJCIE SUPER ZABAWY

- ŻAŁUJCIE DROGI

- ŻAŁUJCIE ZAJE*TYCH ZAKRĘTÓW

- ŻAŁUJCIE SŁONECZNEJ POGODY

a co najważniejsze udało nam się wrócić w komplecie (tak jak wyjechaliśmy nie licząc tych co odłączyli się w Śremie im też dzięki za małe "odprowadzenie") nikomu nic się nie stało oraz nikt się nie zgubił :D

 

zdjęcia wrzucę trochę później teraz mam lenia hehe... xd

 

Nawet nie masz pojęcia jak żałuje, że z Wami nie jechałem... Lecz takie są uroki posiadania żony, która niezbyt przychylnym okiem patrzy na motocyklistów...

 

No i wkur*iaj mnie jeszcze bardziej - wstawiaj zdjęcia :tongue:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...