Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy co nam pogoda jutro przyniesie

i Pele nie stynkaj dajesz rade na motorze wytrzeźwiejesz xD

 

Niestety mnie jutro pasuje najwczesniej 11 na MC, wczesniej mam juz umowione sniadanie z rodzinka :icon_rolleyes:

Dla mnie dluzsza trasa jutro odpada (dluzsza znaczy 400km), ale moze przejedziemy sie do Kisielina, zobaczyc jak Asmodan z Pierunem smigaja na super moto :)

 

I ja też jutro nie mogę takiej trasy strzelić bo idę chlać coca colę :icon_biggrin: a trasa 400km w dużej grupie to zejdzie długo.

A tak odbiegając od tego co do jutrzejszej trasy to następnym razem idę z tobą Joey69 chlać bo już raz się umawialiśmy i nic z tego nie wyszło :banghead: może być tak jak Manuela napisała tego dnia

Powiem Ci tak że ja co weekend jetsem w knajpie więc i napewno w weekend majowy będe ale niech się reszta spłeczności wypowie czy maja ochote iść 2 maja pić bo myśle ze ostatnie nasze spotkanie w motor clubie nie bylo wcale takie tragiczne :D

ja nie spałem za to tłukłem butelki był kabaret Marecki znikł nie wiadomo kiedy nie wiadomo jak jedynie pędzącego przez rynek widziałem go xD

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywista sprawa że reszta też musi się wypowiedzieć co do chlania,ale coś mi się zdaje że my razem nie możemy chlać bo to może szkodzić dla otoczenia z tego co wypisujesz,ale co tam raz się żyję.Niech każdy napiszę czy jutro latamy w końcu czy nie i gdzie co jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA

 

Tym razem nie będe zbijać butelek xD

I spadać ze schodów hahhaaha

 

Ale ja 2 ide do pracy wiec koło 22 dopiero bym dołaczył jeśli o to chodzi i fakt pewnie 3 jakies turne mozna zrobić

 

A tak odbiegając od tego co do jutrzejszej trasy to następnym razem idę z tobą Joey69 chlać bo już raz się umawialiśmy i nic z tego nie wyszło :banghead:

 

może być tak jak Manuela napisała tego dnia

 

pierwsi chętni na bibkę już są :D

 

a co z resztą? ;>

aż się nasuwa Danuta Rinn i jej "Gdzie Ci mężczyźni, prawdziwi tacy..." :icon_mrgreen:

 

kobitki mam nadzieję, że też dołączycie hm? xD

ADA, BETI i koleżanka, którą poznałam wczoraj, a imię usiekło :D

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje ze nie oderwiesz mi znowu czegos xD

 

UWAGA WSTEPNIE O 10 ZBIORKA NA MAKU I LECIMY W TEREN KTO CHCE JECHAC NIECH PRZYBEDZIE BEDZIEMY CZEKAC DO 10.30

Jak bedzie padac to w barze spedzimy wieczorek :)

 

A jeśli będzie kaszana to śmigne cebekiem do kisielina porobić Asmo xD

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joey69 nie wprowadzaj nieładu na forum!!!

Spotykamy się na Mc'D o godzinie 11:30, tankujemy motocykle w razie potrzeby i wyjeżdżamy NAJPÓŹNIEJ o godz. 12:00

Pewnych jest 5 osób i myślę, że w zupełności wystarczy.

Przykładowa trasa: Kliknij!

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joey69 nie wprowadzaj nieładu na forum!!!

Spotykamy się na Mc'D o godzinie 11:30, tankujemy motocykle w razie potrzeby i wyjeżdżamy NAJPÓŹNIEJ o godz. 12:00

Pewnych jest 5 osób i myślę, że w zupełności wystarczy.

Przykładowa trasa: Kliknij!

przepraszam :notworthy:

Bo jakis w dupe je*any katolik się znalazł :icon_evil:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moze podlece zobaczyc was pod makiem..

 

PS. Dzisiaj widziałem "żadko' spotykane zjawisko natomiast lecący duży ptak ze*rał się water shitem w trakcie lotu, a wyglądało to tak jak spuszczający wodę samolot nad plonącym lasem..

 

a było to nad parkingiem samochodowym i kilka samochodów zostało obryzganych heheheee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro odpadam bo lece na tor z pierunem, jak ktos chetny to zapraszam do malej rywalizacji bez fotoradarow pieszych i innych niespodzianek. Bo podobno tu wszyscy tacy zapierdalacze :P

 

Co do biby w weekend majowy to odpadam bo lece tez na tor na pare dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie się przyłącze, jeżeli oczywiście pogoda dopisze- no bo to jak w śmingus dyngus- ma padać :banghead:

A co do 2'go to również jestem za! :flesje:

Joey, no bo wiesz - ja ninja jestem :ph34r: albo superman - i miałem wezwanie na akcje :laugh:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje ze nie oderwiesz mi znowu czegos xD

 

UWAGA WSTEPNIE O 10 ZBIORKA NA MAKU I LECIMY W TEREN KTO CHCE JECHAC NIECH PRZYBEDZIE BEDZIEMY CZEKAC DO 10.30

Jak bedzie padac to w barze spedzimy wieczorek :)

 

A jeśli będzie kaszana to śmigne cebekiem do kisielina porobić Asmo xD

 

a już przestań z tymi butami przynajmniej wiesz że do dupy trzymało się :icon_biggrin: i do jutra :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...