Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie... konkretnie!

Czy ktoś chce jechać w II Dzień Świąt Wielkanocnych do tego Biskupina? Trasa ok. 400km

Rzuciłem temat na forum LBM (ekipa z Mamuta)- też jest zainteresowanie.

Więc albo jedziemy albo przekładamy to na długi weekend majowy.

Moje zdanie jest takie, że jak mam latać bezinteresownie znowu wokół komina to wolę jechać konkretnie w jakieś miejsce. Pewnie z tej racji, że mam turystyka i zamiłowanie do zwiedzania różnych zamków itp.

 

Do 18:00 chcę poznać Wasze zdanie!

 

My sie piszemy trzeba tylko godzinę dogadać. :D

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

name='Joey69' timestamp='1303630109' post='1768517']

w moim wypadku zalezy wszystko od brata :)

 

Zdrowych i wesołych świąt robaczki :)

 

oczywiście jeśli będziesz chciał jechać to da się załatwić :D

 

SPOKOJNYCH WAM WSZYSTKIM

Edytowane przez carroll

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to mamy już 6 osób zainteresowanych wyjazdem:)

Niech pozostali z naszej ekipy się określą i później podejmiemy ostateczną decyzję ale skoro tyle osób już jest to myślę, że trzeba jechać:)

Szczegóły obgadujemy w temacie "Biskupin" Kliknij

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem chyba osoby z forum gdzieś przejazdem...

Woziu a Ty gdzieś przepadł z swoim klamotem?

Poszedł już pod młotek?

 

Chyba ktoś inny wczoraj zalał pałe!

I nie byłem to tym razem ja :D

Tak wiem trudno uwierzyć xD

 

Wojewodzki szykuj dupe na dzis wieczor!!!!!

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze jutro podobno ma lac...

400km trasa to troche duza, bo jeszcze musze jutro do wrocka wrocic. Pozatym podobno Asmodan wybiera sie jutro na tor do Kisielina, to mozna by sie tam przejechac :)

O ktorej planujecie sie jutro spotkac? Moze podjade sie chociaz przywitac ;)

Woczoraj z Pale zrobilismy mala traske przez Osieczna i Gostyn, tez calkiem fajnie na tych nowych zakretach :)

 

A pod wieczor widzialem Wozia i Carolla kolo cmentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam propozycję żeby wybrać się jutro gdzieś np koło godziny 10 na MC gdziekolwiek mielibyśmy jechać...

 

zdążycie się ogarnąć i w miarę wytrzeźwieć? xd

 

ps. Witas byłem wczoraj na cmentarzu ale samochodem koło godziny 10 a wieczorkiem to na MC byliśmy ale większa grupą... ja niestety Cię nie widziałem ale podleć jutro na MC (jak nie będzie padać bo chętnie zobaczył bym Twoją sv'ke XD)

Edytowane przez carroll

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę bezsensu ustalać dopiero jutro na Maku gdzie jedziemy bo taki dłuższy wyjazd wiąże się chyba z pewnymi przygotowaniami i nastawieniem psychicznym. Więc do wieczora podejmujemy decyzje a jutro ewentualnie w zależności od pogody odwołamy albo wyjazd do Biskupina albo latanie wokół Leszna.

 

Manuela ja na imprezkę zawsze się pisze :) ale trzeba to jeszcze przedyskutować bo może akurat 3 maja będziemy jeździć a wtedy nie będzie można dużo wypić Coca-Coli... oczywiście z whisky :)

Edytowane przez barthazz
sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woziu a Ty gdzieś przepadł z swoim klamotem?

Poszedł już pod młotek?

 

 

Ja brykam klamotem ale ostatnio troche mniej coś z odejściem zimy chęci mi odeszły na jeżdżenie bo za gorąco choć wczoraj pier**lnąłem kawałek: Leszno> Żmigród> Lubin> Polkowice> Głogów> Wschowa> Wieleń> Boszkowo> Leszno

 

Wyjedziesz limuzyną to daj znać Joy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło było Was poznać :D

 

mam propo for ALL:

 

majowa :flesje: :flesje: integracja w Motoclubie :D

proponuje 2.05 na 20.00 :icon_mrgreen:

 

co myślicie?? ;>

JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA

Tym razem nie będe zbijać butelek xD

I spadać ze schodów hahhaaha

Ale ja 2 ide do pracy wiec koło 22 dopiero bym dołaczył jeśli o to chodzi i fakt pewnie 3 jakies turne mozna zrobić

 

a ja mam propozycję żeby wybrać się jutro gdzieś np koło godziny 10 na MC gdziekolwiek mielibyśmy jechać...

 

zdążycie się ogarnąć i w miarę wytrzeźwieć? xd

 

No ok 10 pasuje

Wytrzeźwieć czy mi to robi statnio problemy?

Pele sam przyznaj jak wyszło z rozpoczęciem sezonu w poznaniu hahahah xD

 

 

 

 

 

Wyjedziesz limuzyną to daj znać Joy

Dzis pojechała do doktora teraz wszystko zalezy od niego poki co rzne pincetki i katuje Szajsetki które latają nad drogą zamiast ich się trzymać xD

HARDCOROWY KOKSU ZE MNIE xD

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie jutro pasuje najwczesniej 11 na MC, wczesniej mam juz umowione sniadanie z rodzinka :icon_rolleyes:

Dla mnie dluzsza trasa jutro odpada (dluzsza znaczy 400km), ale moze przejedziemy sie do Kisielina, zobaczyc jak Asmodan z Pierunem smigaja na super moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie jutro pasuje najwczesniej 11 na MC, wczesniej mam juz umowione sniadanie z rodzinka :icon_rolleyes:

Dla mnie dluzsza trasa jutro odpada (dluzsza znaczy 400km), ale moze przejedziemy sie do Kisielina, zobaczyc jak Asmodan z Pierunem smigaja na super moto :)

 

I ja też jutro nie mogę takiej trasy strzelić bo idę chlać coca colę :icon_biggrin: a trasa 400km w dużej grupie to zejdzie długo.

A tak odbiegając od tego co do jutrzejszej trasy to następnym razem idę z tobą Joey69 chlać bo już raz się umawialiśmy i nic z tego nie wyszło :banghead: może być tak jak Manuela napisała tego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...