Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również chciał bym podziękuje za wczoraj :notworthy: ,oby jak najwięcej takich wypadów :crossy: :buttrock:

 

A swoją drogą tak szukałem w necie o tym pościgu wczorajszym i nic nie ma czyżby ziomek zwiał że policja się nie pochwaliła swoim sukcesem :icon_razz:

 

hehe a wiesz ze nie zdziwił bym się bo im najlepiej wychodzi czajenie się w krzakach itp i wyczekiwanie z "suszarką" na kierowców przekraczających prędkość w miejscach niezagrażających nikomu hehe

A że byś wiedział w sobotę był tego przykład schowani za stodoła czy czymś i jeszcze na wylocie chorzy ludzie.

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend majowy, czyli na bieg zwycięstwa?

Masz info z pierwszej ręki, więc jakby co to dawaj znać :tongue:

 

Zna ktoś ten motocykl? :D

http://moto.allegro.pl/yamaha-r1-rn12-rok-2004-i1569595006.html

 

ja jestem przewrażliwiony już, ale koło coś blisko plastików, nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do policji to jestem takiego samego zdania jak Wy... nie potrafią nic zrobić tylko czają się gdzieś w ukryciu. Tydzień temu dzień przed moją wywrotką dostałem mandat 100zł za przejechanie przez przejście dla pieszych. Niby taki mają taryfikator no ale zawsze ten niesmak pozostaje... przecież nic takiego nie zrobiłem! :)

Mogliśmy w sobotę zamiast stać porozrzucani po drodze na długości 1km podjechać pod radiowóz, ładnie zaparkować i czekać za Ario, przy okazji utrudniając pracę temu z suszarką.

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do policji to jestem takiego samego zdania jak Wy... nie potrafią nic zrobić tylko czają się gdzieś w ukryciu. Tydzień temu dzień przed moją wywrotką dostałem mandat 100zł za przejechanie przez przejście dla pieszych. Niby taki mają taryfikator no ale zawsze ten niesmak pozostaje... przecież nic takiego nie zrobiłem! :)

Mogliśmy w sobotę zamiast stać porozrzucani po drodze na długości 1km podjechać pod radiowóz, ładnie zaparkować i czekać za Ario, przy okazji utrudniając pracę temu z suszarką.

Bartek powtórzę się

Kiedy bym mógł wpaść po film który kręciłeś? :)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja jestem przewrażliwiony już, ale koło coś blisko plastików, nie sądzisz?

 

Też na to zwróciłem uwagę. Dzwoniłem dziś do właściciela. Powiedział, że motocykl pewnie był malowany, lecz sam nie wie... Powiedział, że "słychać mocno kosz sprzęgłowy, lecz jest to przypadłość R1" - jak dla mnie jakaś ściema - moto ma 23 tys przebiegu, więc albo dostawał tak po dupie, albo przebieg kręcony, choć właściciel twierdzi, że sprzedaje bo nie ma kiedy jeździć. Moto będzie do obejrzenia w sobotę, bo gość pracuje w delegacji...

Odpada z przyczyn oczywistych...

Aczkolwiek, przejadę się poprzymierzać :bigrazz:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja jestem przewrażliwiony już, ale koło coś blisko plastików, nie sądzisz?

 

Powiedział, że "słychać mocno kosz sprzęgłowy, lecz jest to przypadłość R1"

 

gdzieś ostatnio, możliwe że na jakimś forum natknąłem się na post gościa, który mówił o R1 z napier*** koszem i że będzie to sprzedawał... odpuść tę sztukę bo ani gadka kolesia ani moto kupy się nie trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja jestem przewrażliwiony już, ale koło coś blisko plastików, nie sądzisz?

 

Też na to zwróciłem uwagę. Dzwoniłem dziś do właściciela. Powiedział, że motocykl pewnie był malowany, lecz sam nie wie... Powiedział, że "słychać mocno kosz sprzęgłowy, lecz jest to przypadłość R1" - jak dla mnie jakaś ściema - moto ma 23 tys przebiegu, więc albo dostawał tak po dupie, albo przebieg kręcony, choć właściciel twierdzi, że sprzedaje bo nie ma kiedy jeździć. Moto będzie do obejrzenia w sobotę, bo gość pracuje w delegacji...

Odpada z przyczyn oczywistych...

Aczkolwiek, przejadę się poprzymierzać :bigrazz:

Każdy sportowy sprzęt jest jeżdżony turystycznie nie katowany oraz nie pałowany aczkolwiek naklejki św krzysztofa i zlotowe nie świadczą o tym że był tyrany po całym osiedlu a zadupek wcale nie jest oklejony od gumy bo przecież nie katowany to jak można palić kapcia, rzeczą oczywistą jest że kosz sprzęgłowy nie dostaje w pizde kiedy się wali na gumie bo owy sprzedawca nie umie stawiać motoru na koło, bo erka sama staje na koło z gazu więc nie strzela z sprzęgła ;p

 

JESTEŚMY SŁAWNI!!!

Teraz maja namiary na nas i mogą nas oklepać i wlepywać mandaciory xD

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek powtórzę się

Kiedy bym mógł wpaść po film który kręciłeś? :)

Pojechałem na resztę chorobowego do rodziców w Świeciechowie więc postaram się nagrać płytkę i gdy pojadę jutro wymienić opony w Lipnie to podrzucę Carrollowi. A Kaziowi aby skompresował i wrzucił dla wszystkich.

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...