Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodze z założenia że byliśmy poprostu przed wami i czekaliście ..nie wiem na kogo kiedy byliśmy przed wami xD

Właśnie wróciłem z Poznania Brat mial znowu przygode ehh szkoda gadać HWDP i tyle :D

Brat wsadź zdjęcie z telefonu które Ci zrobiłem :D

 

A Bartazz jak co ja prosze o filmik w kopi sztuk dwie :D

Kiedy się moge zgłosić po odbiór :D

 

 

Oj jeszcze nie wytrzeźwiałeś do końca bo byliśmy we wrocku :D

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdzie ?

W tej wsi zwiącej się Rawicz!!

Miasto rozpusty, bandyctwa i złodziejstwa!

 

No Już poprawilem Brat skąd mogłem wiedzieć że w wrocławiu jesteśmy jak mnie w bagażniku wiozłeś xD

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdzie ?

W tej wsi zwiącej się Rawicz!!

Miasto rozpusty, bandyctwa i złodziejstwa!

 

No Już poprawilem Brat skąd mogłem wiedzieć że w wrocławiu jesteśmy jak mnie w bagażniku wiozłeś xD

 

oj tam oj tam xD ciesz się Brat ze w ogóle Cie wypuściliśmy :D

 

No musze Marecki przyznać ze faktycznie jakiś prawdziwy nalot czy cos bo po południu jak jechałem do sklepu to chyba z 3 lub 4 radiowozy i kontrole widziałem nie wiem co sie dzieje może dostali jakiś większy budżet na paliwo czy coś... a swoja drogą to zastanawialiśmy się dlaczego ganiają kogoś kto samochodem rozpędza się ledwo do 100km/h i przekracza prędkość o 23km/h na 50 tuż za znakiem teren zabudowany a nie gonią kogos takiego kto samochodem popier... jak wariat wpychając sie na trzeciego wymuszając pierwszeństwo... wtedy ich nie ma tylko zawsze znajdą się w miejscu gdzie akurat na chwilę sie zagapisz i przekroczysz prędkość o kilka km...

a z drugiej strony wystarczy być jednym z nich i w czasie kontroli pokazać blachę i wtedy możesz jechać dalej...

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carroll zainwestuj w CB, bardzo szybko się zwraca. Mam w puszce i bardzo sobie chwalę.

 

wiesz co dziś po prostu miałem pecha bo od siory pożyczyłem puchę a ona niestety nie ma a ja u siebie mam tylko ze mam 3 os samochód a miało nas jechać więcej i przez to wziąłem puchę siory... hehe po prostu pech

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz powoli dochodze do siebie po wczorajszym wieczorze :P

Moge zatem podziekowac za wczorajszy wspolny wypad.

Szkoda, ze sie pogubilismy, ale jest to nieuniknione w takiej licznej grupie.

 

Na przyszlosc jednak polecam rzucic okiem na zaplanowana traske.

 

@Marecki: Po koncowce rajdu razem z Toba to ja sie nie dziwie ze Ci VFR ponad 8 litrow wpierdala :P

 

No musze Marecki przyznać ze faktycznie jakiś prawdziwy nalot czy cos bo po południu jak jechałem do sklepu to chyba z 3 lub 4 radiowozy i kontrole widziałem nie wiem co sie dzieje może dostali jakiś większy budżet na paliwo czy coś... a swoja drogą to zastanawialiśmy się dlaczego ganiają kogoś kto samochodem rozpędza się ledwo do 100km/h i przekracza prędkość o 23km/h na 50 tuż za znakiem teren zabudowany a nie gonią kogos takiego kto samochodem popier... jak wariat wpychając sie na trzeciego wymuszając pierwszeństwo... wtedy ich nie ma tylko zawsze znajdą się w miejscu gdzie akurat na chwilę sie zagapisz i przekroczysz prędkość o kilka km...

a z drugiej strony wystarczy być jednym z nich i w czasie kontroli pokazać blachę i wtedy możesz jechać dalej...

 

Bo policja drogowa nie jest w zaden sposob nastawiona na dbanie o bezpieczenstwo. Oni dzialaja tak aby byly jak najwieksze zyski (i zrocily sie inwestycje - ala ostatnie Hundy i Alfy) wiec wnioski plyna same z siebie. A tym ktorzy Cie zatrzymuja wystarczy zrobic pranie mozgu i nauczyc ladnie spiewki jaki to jestes niebezpieczny dla ruchu drogowego, a gora sie cieszy. Taka prawda.

 

Ile Cie wykasowali?

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

@Marecki: Po koncowce rajdu razem z Toba to ja sie nie dziwie ze Ci VFR ponad 8 litrow wpierdala :P

 

 

Czasem trzeba wypalić "nagar" w każdym silniku :crossy: :tongue: :crossy:

V4 potrafi jechać, aczkolwiek trzeba się liczyć z takim spalaniem :bigrazz:

 

Kiedy znowu śmigamy?

 

VFR rullez :lalag:

 

Beti było jakieś święcenie moto w Bojanowie? Dziś pytał się mnie sąsiad, ilu nas było w sobotę wieczorem - a ja takie oczy zrobiłem :icon_eek:

Tata coś organizował?

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz powoli dochodze do siebie po wczorajszym wieczorze :P

Moge zatem podziekowac za wczorajszy wspolny wypad.

Szkoda, ze sie pogubilismy, ale jest to nieuniknione w takiej licznej grupie.

 

Na przyszlosc jednak polecam rzucic okiem na zaplanowana traske.

 

@Marecki: Po koncowce rajdu razem z Toba to ja sie nie dziwie ze Ci VFR ponad 8 litrow wpierdala :P

 

No musze Marecki przyznać ze faktycznie jakiś prawdziwy nalot czy cos bo po południu jak jechałem do sklepu to chyba z 3 lub 4 radiowozy i kontrole widziałem nie wiem co sie dzieje może dostali jakiś większy budżet na paliwo czy coś... a swoja drogą to zastanawialiśmy się dlaczego ganiają kogoś kto samochodem rozpędza się ledwo do 100km/h i przekracza prędkość o 23km/h na 50 tuż za znakiem teren zabudowany a nie gonią kogos takiego kto samochodem popier... jak wariat wpychając sie na trzeciego wymuszając pierwszeństwo... wtedy ich nie ma tylko zawsze znajdą się w miejscu gdzie akurat na chwilę sie zagapisz i przekroczysz prędkość o kilka km...

a z drugiej strony wystarczy być jednym z nich i w czasie kontroli pokazać blachę i wtedy możesz jechać dalej...

 

Bo policja drogowa nie jest w zaden sposob nastawiona na dbanie o bezpieczenstwo. Oni dzialaja tak aby byly jak najwieksze zyski (i zrocily sie inwestycje - ala ostatnie Hundy i Alfy) wiec wnioski plyna same z siebie. A tym ktorzy Cie zatrzymuja wystarczy zrobic pranie mozgu i nauczyc ladnie spiewki jaki to jestes niebezpieczny dla ruchu drogowego, a gora sie cieszy. Taka prawda.

 

Ile Cie wykasowali?

 

 

300/6...

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciał bym podziękować za wczoraj :notworthy: ,oby jak najwięcej takich wypadów :crossy: :buttrock:

 

A swoją drogą tak szukałem w necie o tym pościgu wczorajszym i nic nie ma czyżby ziomek zwiał że policja się nie pochwaliła swoim sukcesem :icon_razz:

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciał bym podziękuje za wczoraj :notworthy: ,oby jak najwięcej takich wypadów :crossy: :buttrock:

 

A swoją drogą tak szukałem w necie o tym pościgu wczorajszym i nic nie ma czyżby ziomek zwiał że policja się nie pochwaliła swoim sukcesem :icon_razz:

 

hehe a wiesz ze nie zdziwił bym się bo im najlepiej wychodzi czajenie się w krzakach itp i wyczekiwanie z "suszarką" na kierowców przekraczających prędkość w miejscach niezagrażających nikomu hehe

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joey69 a mówiłem nie pij tyle ;] ja nie pojechałem do Wrocka bo coś innego mi wypadło:/ ale zrobiliśmy trasę w 4-ech Leszno-Rawicz-Lubin-Głogów i do domu tylko kumpel r1 nie dojechał cały :/

Siema.

To ten kolega co jechał z nami z maka do Gostynia na RN 09?

Współczuje... kurde, jakaś czarna seria....

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...