Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

@Marecki: to kiedy przesiadka na R1? :D

 

 

Miałem taki zajebisty plan... I byłaby już dziś wieczorem ze mną w domu... Ale dziś dzwoniłem i gość sprzedał :banghead: a była taka piękna... No nic szukam kolejnej. Jakby ktoś widział R1 w wersji RN12 w czarno szarym malowaniu w dobrej cenie, to proszę o info :bigrazz:

 

OK tez bede na 9 na Maku.

 

Czy oprocz wtyjazdu na Gostyn jakas trase dluzsza planujemy?

 

Marecki masz cos obmyslone ? :buttrock:

 

Będę również około 9.00 na maku :crossy:

Garniemy się do Gostynia zobaczymy co tam się dzieje i później można by zrobić traskę: Gostyń-Rawicz-Wąsosz-Wińsko-Wołów-Oborniki Śląskie-Wrocław (ktoś pisał, że jest tam rozpoczęcie sezonu, można by rzucić tam okiem)- i piątką wrócić na Leszno

 

Obgadamy z resztą wszystko jutro na maku i będzie gitarra :icon_mrgreen:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będę również około 9.00 na maku :crossy:

Garniemy się do Gostynia zobaczymy co tam się dzieje i później można by zrobić traskę: Gostyń-Rawicz-Wąsosz-Wińsko-Wołów-Oborniki Śląskie-Wrocław (ktoś pisał, że jest tam rozpoczęcie sezonu, można by rzucić tam okiem)- i piątką wrócić na Leszno

 

Obgadamy z resztą wszystko jutro na maku i będzie gitarra :icon_mrgreen:

 

 

Myslalem o troche innym kierunku. Ja dzisiaj wrocilem z wrocka i nie usmiecha mnie sie jechac spowrotem juz jutro :icon_evil:

 

A co do rozpoczecie we wro, to tam raczej tez jest akcja motoserce jak w innych miastach.

 

Dobra sklepalem taka trase:

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Leszno&daddr=Gosty%C5%84+to:Jerka+to:%C5%9Arem+to:K%C3%B3rnik+to:Mosina+to:Czempi%C5%84+to:Racot+to:Nieznana+droga+to:Trasa+432+to:Poniec+to:Bojanowo+to:Leszno&hl=pl&geocode=FcILFwMdWjP9ACnTxE2RJpgFRzEho8eRbtNIGw%3BFciaFwMdtpUDASn9EuivJAwFRzHOBe4HeeMJ_Q%3BFaVuGQMdHSMBASnpu1aH0qcFRzEYLIRBK4nUtw%3BFXzPGgMdFKEDASktjyjU3AAFRzEqJ_Cfmsb6Hg%3BFfY4HQMdUsYEASndC_R5ovgERzGv3YfEh5uEjg%3BFZ8zHQMdzhABASkdHDI3P1IERzEQBtEGvUKB5g%3BFQuiGwMdcLn_AClTvhdbmq0FRzFGLGH207Sa2Q%3BFdhVGgMdzvD-ACmrOhJGxa8FRzGQd5WGdVcvvA%3BFWiGGAMdMkb_AA%3BFSjOGAMd3n4AAQ%3BFbjYFQMdHnsAASnp_qOWxHUFRzHzwSLECoXHdQ%3BFU3-FAMdB4__ACk5_Bjmx3cFRzHTyy2MreOkyw%3BFcILFwMdWjP9ACnTxE2RJpgFRzEho8eRbtNIGw&mra=ls&sll=51.885816,16.876373&sspn=0.618777,1.229095&ie=UTF8&ll=51.982343,16.844788&spn=0.617447,1.229095&z=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie lipa... więc jutro ustalimy co i jak :) Najważniejsze aby pośmigać :crossy:

 

Trasa zajebioza - w Kurniku zahaczymy o zamek - będzie suuuuuper !!!

Mi pasuje każda trasa byle bym był około 16 w domu najpóźniej najwyżej urwie się wcześniej.

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak macie caroll miejsce to z wielka checia bym jechal....zaliczylem dzis szlifa kur :( na rondzie w wloszakowicach.,bo jakis jeba......rolnik wiozl rope..i rozlal na 3/4 szerokosci ..ciuchy cale uje...... ( ps czym wyczyscic portki i kurtke ? albo pranie chemiczne...).. ale co dobre..nic mojej kobiecie sie nie stalo....prawy plastyk lekko przetarty i caly ufff..

********** Tylko Dla Mietczaków **********

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...