Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widze że macie troche polotu i finezji w tym smutnym jak pi*da świecie.

 

Mozecie mi podpowiedziec bo ja juz sam nie wiem. Jakie mam zalozyc kierunkowskazy z przodu do mojego fortepiana ? Oryginalne czy diody ? Jak wam sie wyadje w ktorych bedzie tej niuni lepiej ?

 

 

oryginalne IMO

 

Potwierdzam - tylko oryginalne części. Zbyt nowy i zbyt drogi motocykl by go skundlić.

Ale co tarzany jest już to jest.

 

 

 

Dokładnie!! SZLIFA JUŻ ZALICZYŁ. A ktoś kto ma pojęcie na temat motocykli pozna czy sprzęt miał kuku ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszając temat Gostynia to zebralibyśmy sie na MAKU około godziny 9 rano, i jechali jak by się wszyscy zebrali już

Kto jest wstepnie za tym?

Jak będzie pogoda to jestem za a ma być podobno ładnie.

Tylko ta godzina 9 rano :icon_eek: może chociaż o 9:30 ??

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeee ludziska dajcie juz spokój było co było i koniec.

 

jak narazie to zbliża się sobota a co z tym idzie nasz wyjazd do Gostynia spotykamy się o 9 na MC czekamy na spóźnialskich i lecimy kto sie pisze na to?

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie przejechałbym się do Gostynia ale niestety tylko jako pasażer.

Wyobraźcie sobie, że wczoraj koło PoloMarketu na zatorzu jakaś babka mi wyjechała samochodem i z wrażenia tak zahamowałem, że wyleciałem przez kierownice - jechałem rowerem jakby co! Przyjechała karetka i policja... Na szczęście skończyło się tylko na stłuczeniu kolan, łokci, miednicy i prawego nadgarstka, który najbardziej boli:( Stąd też przez jakiś czas nie będę mógł operować prawą manetką.

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie przejechałbym się do Gostynia ale niestety tylko jako pasażer.

Wyobraźcie sobie, że wczoraj koło PoloMarketu na zatorzu jakaś babka mi wyjechała samochodem i z wrażenia tak zahamowałem, że wyleciałem przez kierownice - jechałem rowerem jakby co! Przyjechała karetka i policja... Na szczęście skończyło się tylko na stłuczeniu kolan, łokci, miednicy i prawego nadgarstka, który najbardziej boli:( Stąd też przez jakiś czas nie będę mógł operować prawą manetką.

 

 

Zdrowiej szybko!

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale większość nie ma :]

 

Wypowiadaj się za Siebie a nie za innych!!jak ktoś lubi jeżdzić szrotem po ślizgu bo jest za małe pieniądze to luzik!!

ja wole dołożyć i wiem co mam!!

a bociana fortepian już oglądałem i jest tam wiele nie jasności!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słuchaj no Bocian gówniarzu jeden!! Weż Ty się porządnie rozpędź na tym swoim fortepianie i z całej siły zapie**ol w jakąś ścianę może zmądrzejesz!!chociaż wątpię;)jesteś mało dorośniętym gówniarzem który w głowie ma jeszcze dość sporą pustkę i zarazem brak miejsca na rozum!! wyjebałeś się narażając na utratę życia,zdrowia nie tylko siebie,ale i innych!! przeceniłeś kolego swoje umiejętności no i wycudowałes!!weź się za naukę,za pranie osranych gaci po sobie a nie za motocykl i zakręty!!nie szanujesz ani siebie ani innych i tym sobie zawdzięczasz to że nie jesteś miło widziany wśród leszczyńskich motocyklistów i nie tylko!!usuń konto najlepiej i idź przemyśleć swoje puste i bezszczelne zachowanie!!ja też mam synka ma już 3 latka,ale zapewniam Cię że jak będzie tak głupi jak Ty mając 19-ście lat to do ludzi nie wyjdzie!!i dziękuj tym co wykładają za Twoją głupotę kasę bo ja nawet jak bym robił zakupy w biedronce i płacił za prezerwatywy 4,99zł to tego grosika bym nie wrzucił do Twojej puszki i nie przyczynił bym się do kupna wózka dla Ciebie!! bo dzięki takim jak Ty My prawdziwi motocykliści przybraliśmy opinie Dawców nerek itp!!i jeszcze jedno jak masz jakiś problem to możemy go rozwiązać jadę na motoserce Do Gostynia jak już tam zajadę to dam Ci znać tylko zostaw mi jakiś prywatny namiar na siebie odezwę się i pogadamy jak dorośli:);)

 

 

Pozdrawiam

 

ale większość nie ma :]

 

Wypowiadaj się za Siebie a nie za innych!!jak ktoś lubi jeżdzić szrotem po ślizgu bo jest za małe pieniądze to luzik!!

ja wole dołożyć i wiem co mam!!

a bociana fortepian już oglądałem i jest tam wiele nie jasności!!

 

A kto ty kur*a jesteś?! Przychodzisz z nikąd, gnoisz Bociana i obrażasz innych! Weź człowieku wrzuć na luz i zacznij się normalnie wyrażać, bo moim zdaniem sam masz pusto we łbie pisząc takie bzdury i udowadniając jak to się bardzo znasz. Sam nigdy nie zaliczyłeś szlifa??!!?? To pewnie kiedyś zaliczysz, czego ci nie życzę - i wtedy chciałbyś usłyszeć, że takie teksty o sobie? Chłopak się uczy a nauka czasem tak się kończy. Najważniejsze, że się nie zraził i chce dalej jeździć.

I bardzo cię proszę - nie wypowiadaj się za wszystkich - jeździ z nami, więc jest jednym z Nas.

Utworzyłeś konto aby obrażać ludzi? Sam je lepiej usuń i przemyśl swoje wypociny!

Nie pozdrawiam!

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi podpowiedziec bo ja juz sam nie wiem. Jakie mam zalozyc kierunkowskazy z przodu do mojego fortepiana ? Oryginalne czy diody ? Jak wam sie wyadje w ktorych bedzie tej niuni lepiej ?

 

Słuchaj no Bocian gówniarzu jeden!! Weż Ty się porządnie rozpędź na tym swoim fortepianie i z całej siły zapie**ol w jakąś ścianę może zmądrzejesz!!chociaż wątpię;)jesteś mało dorośniętym gówniarzem który w głowie ma jeszcze dość sporą pustkę i zarazem brak miejsca na rozum!! wyjebałeś się narażając na utratę życia,zdrowia nie tylko siebie,ale i innych!! przeceniłeś kolego swoje umiejętności no i wycudowałes!!weź się za naukę,za pranie osranych gaci po sobie a nie za motocykl i zakręty!!nie szanujesz ani siebie ani innych i tym sobie zawdzięczasz to że nie jesteś miło widziany wśród leszczyńskich motocyklistów i nie tylko!!usuń konto najlepiej i idź przemyśleć swoje puste i bezszczelne zachowanie!!ja też mam synka ma już 3 latka,ale zapewniam Cię że jak będzie tak głupi jak Ty mając 19-ście lat to do ludzi nie wyjdzie!!i dziękuj tym co wykładają za Twoją głupotę kasę bo ja nawet jak bym robił zakupy w biedronce i płacił za prezerwatywy 4,99zł to tego grosika bym nie wrzucił do Twojej puszki i nie przyczynił bym się do kupna wózka dla Ciebie!! bo dzięki takim jak Ty My prawdziwi motocykliści przybraliśmy opinie Dawców nerek itp!!i jeszcze jedno jak masz jakiś problem to możemy go rozwiązać jadę na motoserce Do Gostynia jak już tam zajadę to dam Ci znać tylko zostaw mi jakiś prywatny namiar na siebie odezwę się i pogadamy jak dorośli:);)

 

 

Pozdrawiam

 

Wyskoczyles jak Filip z konopii. W ogole kim Ty jestes ze mnie oceniasz? Nie znasz mnie ani nic z tych rzeczy. Skad mozesz wiedziec jaki jestem ? Czy szanuje ludzi czy nie ? Fundusze itd. Zapewne nie jestem takim chamem jak Ty piszac to wszystko nie znajac mnie. Poznaj mnie, zastanow sie i dopiero pisz. A tak w ogole to chcesz do Gostynia jechac jak to oceniles z gowniarzem ? Nie wiem moze przyjade autem bo jak wiesz motor jest skladany. I DOWIEM SIE SKAD WIESZ O MOJEJ OSOBIE TAK DUZO GLUPSTW! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co tak wcześnie?? nie można o 10, 10.30??

o 11 są chłopaki,więc dużo czasu będzie żeby tam dotrzeć.

a co do napinki, to i tak JA tu jestem najbardziej zajebisty i zarazem najskromniejszy :icon_mrgreen:

luz na jajach...

Czy ty tylko marudzić umiesz?

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...