Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam bak jakbym mial wymieniac to 3100 do mojego modelu ;(

Daj go do wyciągnięcia i pomalowania z oklejeniem moze z 500 Cie wyjdzie

 

Korzystając z okazji ma ktoś na sprzedaż agregat prądotwórczy?

Albo może wie kto by miał?

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam dupa jestem, więc Ci nie powiem xD

Teraz muszę ostro zapie**alać i czekaż aż mi zakład zapłaci wszystko bo czekają mnie solidne zakupki :P

powiew ciemno lewy bok nowy dupa nowa bak malowany czacha hmm nowa bo wątpie by do klejenia poszła

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam dupa jestem, więc Ci nie powiem xD

Teraz muszę ostro zapie**alać i czekaż aż mi zakład zapłaci wszystko bo czekają mnie solidne zakupki :P

powiew ciemno lewy bok nowy dupa nowa bak malowany czacha hmm nowa bo wątpie by do klejenia poszła

 

Duzo duzo wiecej. Jednym slowem masakra jak uslyszalem cene.

A na dodatek jeszcze trzeba skore zrobic i kask + lustrzanka bo tez poszla ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)+ lustrzanka bo tez poszla ;(

Najważniejsze, że Ty nie poszedłeś! Wszystkie inne rzeczy, które uległy zniszczeniu to tylko kwestia pieniędzy...

Czy Ty nie doceniasz tego, że przeżyłeś? Piszesz tylko o małowartościowych rzeczach, za które zapłacisz kartą master card. A zdrowia nie kupisz na żadnym bazarze, serwisie ASO, czy w salonie motocyklowym... zapamiętaj to!

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)+ lustrzanka bo tez poszla ;(

Najważniejsze, że Ty nie poszedłeś! Wszystkie inne rzeczy, które uległy zniszczeniu to tylko kwestia pieniędzy...

Czy Ty nie doceniasz ego, że przeżyłeś? Piszesz tylko o małowartościowych rzeczach, za które zapłacisz kartą master card. A zdrowia nie kupisz na żadnym bazarze, serwisie ASO, czy w salonie motocyklowym... zapamiętaj to!

Amen. Prawda. Wódki mu dać

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam dupa jestem, więc Ci nie powiem xD

Teraz muszę ostro zapie**alać i czekaż aż mi zakład zapłaci wszystko bo czekają mnie solidne zakupki :P

powiew ciemno lewy bok nowy dupa nowa bak malowany czacha hmm nowa bo wątpie by do klejenia poszła

 

Duzo duzo wiecej. Jednym slowem masakra jak uslyszalem cene.

A na dodatek jeszcze trzeba skore zrobic i kask + lustrzanka bo tez poszla ;(

kask jets po to by zindentyfikować zwłoki a skory nie rob będziesz miał +10 do szacunku na dzielni ;]

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)+ lustrzanka bo tez poszla ;(

Najważniejsze, że Ty nie poszedłeś! Wszystkie inne rzeczy, które uległy zniszczeniu to tylko kwestia pieniędzy...

Czy Ty nie doceniasz tego, że przeżyłeś? Piszesz tylko o małowartościowych rzeczach, za które zapłacisz kartą master card. A zdrowia nie kupisz na żadnym bazarze, serwisie ASO, czy w salonie motocyklowym... zapamiętaj to!

 

 

...życie jest trudne ale trzeba żyć dalej...

Mysle o chwilach ktore czekaja na mnie a nie o tych co juz minely.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian...naprawdę, nie żal się co poszło...wiadomo, że te rzeczy nie są tanie. Ale zdrowia, ani życia nie kupisz. Masz za co dziękować...i nie wątpię w to, iż zdajesz sobie sprawę z tego. Zwłaszcza, że masz pomoc w postaci braci Kubackich:) Co wcale mnie nie dziwi:)I pewnie szybko moto wyjedziesz.

Naprawdę, to wszystko jest niczym w porównaniu do tego, gdybyś stracił zdrowie, życie.

 

Joey...fajnym moto jechałeś:) Mi tam się podobał;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten powyzszy link byl zly ;p

Tutaj macie Bociana ze srodka xd

Zdrowego i zywego.

A tak w ogole dzis bylem u mojej pani zobaczyc jak sie czuje. Zle z nia jest ale bedzie git, wierze w to. Jeszcze troche i bede z wami ;)

No cóż- delikatne skrzywienie kręgosłupa, między 5 a 6 kręgiem, wskazuje na dość często występującą chorobę wśród motocyklistów - computerus forumus- zalecenia są oczywiste, jak najwięcej świeżego powietrza podczas jazdy na odświeżonym i dopieszczonym fortepianie, zwanym R6 :bigrazz: A na bolący bark - okład i delikatne ocieranie świeżutką, gładziutką, puszczjącą soki przy mocniejszym dotyku - ci.... tzn cytryną :tongue: :tongue: :tongue:

 

Mam nadzieję, że za jakieś max 2 tygodnie wyjedziesz, bo mam w głowie fajne trasy :crossy:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...